folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Turist Vizesiyle Amerikaya Gidip Ssn Almak?

Turist Vizesiyle Amerikaya Gidip Ssn Almak?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı

Selam

SSN alamazsin, vergi no alabilirsin. 
    Bunun icin sirket kurmana gerek yok.

Evlilik konusunda
    10.000 liraya evlenirsin bunda bir sorun yok sorun sen evlendikten sonra yaklasik 1.5-2 yil icersinde gidecegin `gecici green card` toplansindan basliyor.Seninle 10.000 dolar icin hic bir `beyaz amerikali` evlenmez. Seninle ancak o paraya hondurasli,meksikali,portekizli evlenir. Gorusmedeki abide bu evliligin kolpa oldugunu gozunuzden anlar ve sana siktiri ceker. Genc oldugunu var sayiyorum yasli yada orta yasli birisi ile evlenirsen direk sahte evlilik gorunur. 

50.000 dolar bu isin gercek rakami. Evlenecegin kisi bir turk olursa bu rakam 75.000...

Trump sonrasi bu isler cok degisti. Baskan degisti ancak devlet mekanizmasindaki yabancilara olan bu bakis degismedi. Bu gorusmeleri hep `gazi` ler yada dupeduz `beyaz amerikali`lar yapiyor.

Recep baskan konunun merkezinden,amerikadan bildirdi.

başkan sen niye bizi görmüyorsun madem. gel evlenek.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    userneyime bunu yazdı

Ssn numarası alabilirsin.

Amerikada bu iş yapan adamlar var. işin ciddiyse ulaş bana seni o kişilerle görüştürüyüm.

Alan arkadaşlarım var ordan biliyorum.

bu bilgide iyimiş valla. merak ettim nasıl yaptıklarını açıkcası 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    userneyime
    userneyime's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı
    userneyime bunu yazdı

Amerikada bu iş yapan adamlar var. işin ciddiyse ulaş bana seni o kişilerle görüştürüyüm.

hocam bizim arkadaş ögrenci olarak gitmiş. Gittigi dil okulunda almış fotokopi falan cekmiş. ama illegal yapan biri vardı onu ogrenmeye calısıyorum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

abiler illa ben sikilmek istiyorum parami kaptirmak hayal tuccarlarina domalmak istiyorum diyorsaniz, ben sizi sikerim.

paraniz yabanciya gitmesin.

70 lik raki olmus 22 dolar....

ama burasi turkiye gibi 3. dunya ulkesi degil.

`amca oglunun tapuda adami varmis` tarzi isler burada donmuyor, o dedikleriniz muz cumhuriyetinde var.

Burada ahbat cavus iliskisi yok mu? Olmaz olur mu tabiki var, ama dolar milyoneriyseniz var.

Neyse bu vize vs konularinda sonucta bende `gocmen avukati` degilim.

Ama cebinde krallar gibi kartalli olan bir adamim. 

Dedigim gibi cebinde kaptirmaya hazir dolari olan varsa bana ozelden yazsin, adam gibi neyin ne oldugunu ogrenmek isteyen konu acsin.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

facebookta amerika türk üye guruplarına üye oldum. %99 dolandırıcı. dolandırıcı olmayanda faiş fiyatlara ev ve uber tekliflerinde bulunuyor.

hemde güven vermek için kadınlar bu işi yapıyor. amerikaya gitmenin prosüdürleri belli olmasına rağmen akıl almaz tekliflerle vatandaşı dolandırıyorlar.

dolandıran kadınlarda fena. aklı sikinde olan biri hiç düşünmeden parayı basar :D

10k dolar gönder yarın newyorktasın diyenlere inanıp 10000 dolar gönderdiğini düşünsenize 100.000 lira temiz para. sende uğraşıp 2 kişiyi dolandırmayı başarsa  200 k para .

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı

abiler illa ben sikilmek istiyorum parami kaptirmak hayal tuccarlarina domalmak istiyorum diyorsaniz, ben sizi sikerim.

`amca oglunun tapuda adami varmis` tarzi isler burada donmuyor, o dedikleriniz muz cumhuriyetinde var.

Burada ahbat cavus iliskisi yok mu? Olmaz olur mu tabiki var, ama dolar milyoneriyseniz var.

Dedigim gibi cebinde kaptirmaya hazir dolari olan varsa bana ozelden yazsin, adam gibi neyin ne oldugunu ogrenmek isteyen konu acsin.

sence amerika mı almanya mı isviçre mi polonya mı :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı

Cebinde krallar gibi kartallı olan bir adamım derken green card mı yoksa Kartal basılı pasaporttan mı bahsediyorsun hocam?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    userneyime bunu yazdı
    cemnet bunu yazdı
    userneyime bunu yazdı

hocam bizim arkadaş ögrenci olarak gitmiş. Gittigi dil okulunda almış fotokopi falan cekmiş. ama illegal yapan biri vardı onu ogrenmeye calısıyorum

illegal yapan biride muhtemelen bi okula kayıt ettirip arka planda işleri çözüyordur. o adama para verileceğine dil okuluna verilse o para, günde 3-4 saat çalışma izni bahanesiyle ssn numarası ayarlıyor değil mi dil okuluda?

bu şekilde ssn alsan sonra paket olana kadar uber gibi işler yapabilirsin herhalde

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

Ben de 12-13 yıldan kalma ssn vardı yeşil bir kağıtta. w&t ile aldıydık.

Kağıt şu an kayıp hala geçerli oluyor mu bunu bulsak?

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Hakkı ALKAN hangi yöntemle almış oluyor peki SSN numarasını? Apple Card bile verdiler adama SSN sahibi olduğu için.

Twitter: @CanKirca
Toplam Hit: 3744 Toplam Mesaj: 34
ssn