folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türk Askeri Değillermiş.

Türk Askeri Değillermiş.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

Okumanızı tavsiye ediyorum. : http://derindusun.com/tr/bunlar-turk-askeri-degil.html

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek

Değilmişler değil, değillermiş.

Haber saçmalık, onlar türk askeri. 

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Bu adamlar din dışında her şeyi köküne kadar sorguluyor 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

şu an kaynak gösteremicem ama o askerlerin izmirde havaalanında çalışan erler olduğu ortaya çıktı. hatta kısa boylu olanın oğlu araştırıp çıkarmıştı gerçeği.

yani türk askeri lakin çanakkaleyle alakası yokmuş. oğlu öyle diyo.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Olsa ne olur , olmasa ne olur hocam.

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

olsa ne olur olmasa ne olur amk

sonuçta bu durumda hatta çok daha kötü şekillerde ve koşullarda savaşmadılar mı ?

savunmadılar mı ? o bi simge , kalkıp yok türk değilmiş yok asker değilmiş çart çurt boş iş.

http://www.leyladansonra.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Yahu arkadaş yazmayım yazmayım diyorum da, tutamıyorum kendimi bazen...

Onların Türk askeri olmadığını neye göre söylüyor? Kıyafetlerine göre. Peeh... O savaşta savaşan askerlerimizin ayağına giyecek ayakkabısı yoktu, sırtına geçirecek giysisi yoktu. Kıyafeti başka bir yerden temin edilmiş olamaz mı? Kurtuluş Savaşı zamanında Ruslardan silah temini, Fransız ve İtalyanların Osmanlı topraklarındaki bankalarından para temini yapılmadı mı? Ne var yani, kıyafet temini de yapılmış olamaz mı? Hayret bir şey...

Bu adamların asıl amacı farklı aslında. Bu tip farklı senaryolarla "aslında öyle değilmiş de, Türkler her şeyi kendileri yapmış gibi gösteriyorlar" tarzında bir düşünceyi empoze etmeye çalışarak "açılım" adı altındaki, doğuda şu an sanki kendine devlet (!) kurmuş gibi davranan dalkavuklara omuz veren kesimin işleri gibi geliyor bana. Dur bakalım, bu işlerin sonu nereye varacak...

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    edit
    u235 tarafından 21/Tem/13 16:21 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı

Yahu arkadaş yazmayım yazmayım diyorum da, tutamıyorum kendimi bazen...

Onların Türk askeri olmadığını neye göre söylüyor? Kıyafetlerine göre. Peeh... O savaşta savaşan askerlerimizin ayağına giyecek ayakkabısı yoktu, sırtına geçirecek giysisi yoktu. Kıyafeti başka bir yerden temin edilmiş olamaz mı? Kurtuluş Savaşı zamanında Ruslardan silah temini, Fransız ve İtalyanların Osmanlı topraklarındaki bankalarından para temini yapılmadı mı? Ne var yani, kıyafet temini de yapılmış olamaz mı? Hayret bir şey...

Bu adamların asıl amacı farklı aslında. Bu tip farklı senaryolarla "aslında öyle değilmiş de, Türkler her şeyi kendileri yapmış gibi gösteriyorlar" tarzında bir düşünceyi empoze etmeye çalışarak "açılım" adı altındaki, doğuda şu an sanki kendine devlet (!) kurmuş gibi davranan dalkavuklara omuz veren kesimin işleri gibi geliyor bana. Dur bakalım, bu işlerin sonu nereye varacak...

Abi işte bir yeri atlıyorsunuz. Adamlara göre onların asker ve ya başka bir şey olması önemli değil. Ya da osmanlının yıkılmış olması da önemli değil. Onlara göre mustafa kemal çıktı yabancı güçlerle birlik oldu. Muhteşem şekilde bolluk bereket içerisinde yaşayan, bir eli yağda bir eli balda olan, dünyanın 4 bir köşesinde sözü geçen, ahlak ve din timsali osmanlıyı yıktı. Yazılanları tam okuduysan eğer sürekli "halk ve asker sefil durumda değildi, osmanlı ordusu hep zengin güçlü kuvvetliydi" demeye çalışmışlar. 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Doğrudur, çanakkale savaşı da ermişler sayesinde kazanıldı zaten.

Birçok tanık ifadesinde sis bulutları içinde cübbeli efendilerin çıkıp düşmanları yok ettikleri anlatılır.

Yoksa Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ve silah arkadaşlarının hiçbir başarısı yok, o fotoğrafların hepsi de cumhuriyet propagandası.

.

.

.

.

.

.

.

Bunları mı dememizi bekliyorsun yani anlamadım?

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    golgi
    golgi's avatar
    Erkek

peki bu neyi değiştirir ?

Toplam Hit: 2021 Toplam Mesaj: 19