folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türk Birliği Kuruluyor

Türk Birliği Kuruluyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    sadece o kadarmı var :)  Çinde uygunlar iskandinavyada finler balkanlarda macarlar bunlarda türk :) aslını inkar etmesinler :P

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kupasinek
    kupasinek's avatar
    Erkek

AKPNİN BULUNDUĞU BİR YAPIDA NEKADAR TÜRKÇÜ OLUNA BİLİRKİ. VAKIFLAR KANUNU GİBİ KARARLAR ÇIKARAN ÜLKEMİZİ YABANCI DEVLETLERE PAZARLAYAN ZİHNİYETİN YAPTIĞI BÖYLE FAALİYETLER, SADECE İNSANLARI PASİFİZE ETMEK AKILLARI KARIŞTIRIP DUYGULARI İLE OYNAMAKTAN İLERİYE GİTMEZ.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek
    anlamadığım bişi var.akp topraklarımızı yurt dışına satıyor diyonuz, bir yandan da dinci diyonuz dinci olan adam yahudilere satarmı topraklarını yada yahudi olsa ülkeyi dinci yapar mı? paradoks var ortada ... :S bunu bi çözermisiniz _?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek
    özalı öldürmüşlerdi bu yüz<den yakında tayyip de gider zaten baykal seni kefenle görmek isteniyoz fln dio

İTÜ gerisi yalan BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI"nca engellenmiştir. Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 . --------------------------------------------------------------------------------
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    End0t0ksiN
    End0t0ksiN's avatar
    Erkek
    bugun aldıgım en guzel haber

Potansiyel Rahatsız # 'yengesini s.kenlerin dizisinin yapıldığı devirde yaşayan mürid '
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

DEVSIRME bunu yazdı:
    -----------------------------
    anlamadığım bişi var.akp topraklarımızı yurt dışına satıyor diyonuz, bir yandan da dinci diyonuz dinci olan adam yahudilere satarmı topraklarını yada yahudi olsa ülkeyi dinci yapar mı? paradoks var ortada ... :S bunu bi çözermisiniz _?

hem bi kere ukrayna yahudi deil, hıristiyan.

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek
    soruyu çok ters anlamışsın :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek
    cnr437 bunu yazdı:

DEVSIRME bunu yazdı:

hem bi kere ukrayna yahudi deil, hıristiyan.

aga yanlış anlamışın ama önemli deil önemli olan birliğin kurulması

İTÜ gerisi yalan BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI"nca engellenmiştir. Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 . --------------------------------------------------------------------------------
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek
    DEVSIRME bunu yazdı:
    kardeş zaten siyaset yapmadan duramıyo burda bazıları. illa küfredecek kötüleyecek birini arıyolar herşeyi biliyormuş gibi, sende çözermisin diyerek aslında onlara küfredecek bir bahane veriyorsun. Zaten dertleri mantık olsaydı aylardır, yıllardır konuşulanlardan biraz pay çıkartırlardı kendilerine. Bir haber yayınlanmış, güzel bişey yapmaya çalışıyorlar. Bırakalım onlar yapsın yapaildiğini, bizim burdan konuşmamızla hiçbişey değişmez.

Olmayacak şeyler tasarlıyorum, işim bu..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

DEVSIRME bunu yazdı:
    soruyu çok ters anlamışsın :D

olsun hacı, nolcakki?

yahudide olmuş,hıristiyan olmuş farketmez.

kaya deliği olsa gireriz.

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
Toplam Hit: 6055 Toplam Mesaj: 54