folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türk Erkekleri Aldatma Şampiyonu =)

Türk Erkekleri Aldatma Şampiyonu =)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackdeath
    blackdeath's avatar
    Erkek

adamlar kesın sole bı mantıkla arastırma yapmıslardır

en cok nerde prezervatif satılıyor turkıyede  o zaman turkler cok aldatıyor dıe dusunmuslerdır

ama bilmiyorlarkı durexten cok guzel balon oldugunu :P:P:P puahaha puhaha

agzıyla içmesini bilmeyenlere yeni rakıdan bir yenilik 35lik yenifitil. ışığa kadar götürür.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    blackdeath bunu yazdı:
    -----------------------------

adamlar kesın sole bı mantıkla arastırma yapmıslardır

en cok nerde prezervatif satılıyor turkıyede  o zaman turkler cok aldatıyor dıe dusunmuslerdır

ama bilmiyorlarkı durexten cok guzel balon oldugunu :P:P:P puahaha puhaha

-----------------------------

yannış hacı en fazla prezervatif sanırım abd de tüketiliyor hatta bi haberde okumuştum burdamıydı yoksa başka bi yerdemiydi tam hatırlamıyorum ama okullarda prezervatif dağıtıyorlarmış :D bunuda abd kendi yapıyor zaten amacı ise hastalıkların önüne geçmek bilmem kaç milyon dolarda buna ayırmışlar bütçeden :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Durex in yaptığı araştırmada anca bu kadar olur a.q , OK rulzz : )

dont think twice its all right
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek
    cinsellik konusunda dinsel ve toplumsal baskının bu kadar çok olan ve bunun yanında demokrası kasıntısı olan biz için bu sonuç çok normal
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yok be yalan bu olurmu öle şey türk erkeginin yeri karısının yanı:p
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wassh
    wassh's avatar
    Erkek

bu arastırmadan cıkan sonuc = türk kadınları beceriksiz...

demekki beceriksiz olunca kadınlar bazı konularda (anladınız siz onu) erkeklerde arayıs icine girior :D benim fikrim bu....

cin alinin mına koyam bana bişi olmasın...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coldvoice
    coldvoice's avatar
    Erkek
    bencede sallamasyon...

sevmek güzeldir......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    TÜRKLER ALDATMA ŞAMPİYONU
    Prezervatif üreticisi Durex'in küresel seks araştırması: Türk erkeğinin %57'si eşini aldatıyor.

26.05.2007 12:20

İngiliz The Economist dergisi, prezervatif üreticisi Durex’in küresel seks araştırmasını yayınladı.

41 ülkede 300 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirilen ankete göre, Eşlerini aldatma konusunda, Türkler küresel ortalamanın yüzde 35 üzerine çıkarak ilk sırada yer aldı. Araştırmaya göre, Türk erkeğinin yüzde 57’si eşini aldattığını itiraf ediyor.

Türkler’i, Norveç ve İzlanda gibi İskadinav ülkeleri izledi. Fransızlar’ın yüzde 24’ü aldattıklarını açıklarken dünya ortalaması yüzde 22 oldu. Yüzde 10 ve yüzde 7 oranlarıyla Polonya ile İsrailliler ise en sadakatliler çıktı. Economist, verileri yayınlarken kullandığı tabloda, Michael Douglas ile Glenn Close’nin başrollerini paylaştığı ve aldatma üzerine çekilmiş en tüyler ürpertici filmlerden biri olan Öldüren Cazibe’den bir kare kullandı.

Yalanın en önde gideni.Bi kere bizim herifler karılarından korktukları kadar bişiden korkmazlar.İkincisi bizim millet pre kullanmaz .Adam zevk alacam atın ölümü arpadan olsun der biliyorum ya hepimizde biliyoruz.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sahin
    Sahin's avatar
    Erkek
    valla ben bilemem  ama bence de mantıklı geldi bizde aldatma çoktur.Çünkü insanlar bazı şeyleri yaşamadan evleniyola aile baskısı flan soradan gözleri açılıyo olabilier yani :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    sktrsnler amk.kadınlar kadar kişiliksizi yok en azından bu ülkede : )
Toplam Hit: 5150 Toplam Mesaj: 47