folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türk-Kürt KARDEŞTİR!..

Türk-Kürt KARDEŞTİR!..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    besiktasulan
    besiktasulan's avatar
    Erkek
    Öncelikle yazıma başlamadan önce belirteyim ben-babam-dedem ve onun babası..İstanbuL'da doğup İstanbulda büyüdük has ve has İstanbulluyum..

Sokaklarda görüyorum

İnsanlar birbiriine hakaret olarak "KÜRT " Diyor..

ben yapmadım mı bu hatayı çok yaptım..

yeri geLdi ne kadar kürt varsa ... dedim yeri geldi birini aşağılamak için Kürt dedim..

taaa ki düne kadar..

Dün başıma iki olay geLdi..

Yolda giderken tren yolundan 4-5 kişi atladı yolun bu tarafına doğru ve önüme geLdiler..

bi tanesi birader telfonunu verirmsin birini aricaz dedi.. şarjım yok dedim.. diğeride öksürdü ve elini gösterdi elinde bıçakla oynuyodu..

o telefonu verirmisin diyen..Olsun bizde şarj var. biz ararız sen ver dedi..

tam telefonu veriyodum yan inşaattan biri indi elinde süpürge kaybolun lan ... çocukları dedi telefonumu aLdı ve bana geri verdi.. .

Şimdi bu telefonu benden isteyen kim ?
    -Kürt..
    Bu telefonu bana geri veren kim ?
    - O da kürt..

peki İnşaattan geleni kaybetmek mi daha mantıklı .. yoksa diğerlerini kazanmak mı?..

hele akşamki olay dahada büyük bi olay..

Gazeteyi açtım..

4 şehitten bir tanesinin evinde

Kürtçe ağıtlar yakılıyo..

Şehit annesi diyo ki Oğlumun 6 aylık askerliği kaLdı. Eğer istenirse ben gidip yapabilirim diyo..

Bi tane evladım kaldı Allah'ın izniyle onu da vatani göreve yollicaz diyo..

Teröre lanet okuyo..

VE BU EVDE KÜRTÇE AĞITLAR OKUNUYO..

---

DIŞ GÜÇLERİN EKMEĞİNE BAL SÜRMEYİN!.-SÜRMEYELİM..

Daha önce çok sürdük

SAĞCI-SOLCU dediler.. Birbimize soktular..
    d aha bi sürü örneği var.

şu anda da başımızda

LAİK-ANTİ - LAİK
    ve
    TÜRK-KÜRT..

TÜRK - KÜRT KARDEŞTİR..

PKK KALLEŞTİR-ŞEREFSİZDİR - HAYSİYETSİZDİR - ""çocuğudur..

Peki sorarlar adama

" Dağa niye çıkıyosun diye ?"

Şimdi söylediklerimi iyi okursanız sevinirim çünkü yanlış anlaşılmaya meilli şeyler..
    Onlarda kendilerine göre HAKLI!..
    Nasıl mı.. Onlara diyorlar ki SEN ESARET ALTINDASIN - SEN ÖZGÜR DEĞİLSİN - ÖZGÜRLÜĞÜNÜ KAZANMAN İÇİN BUNLARI YAPMAN ŞART - YA İSTİKLAL YA ÖLÜM...

onlarda buna inanıyor.. Diyorlarki BİZ ÖZGÜRLÜK için bunu yapmalıyız..

ve çıkıyorlar dağa alıyorlar silahı..

Ben demiyorumki PKK kardeşimzdir.. AMA BEN DİYORUM Kİ KÜRTLER KARDEŞİMİZDİR..

Her Kürde PKK muameLesi yapmayı BIRAKIN - BIRAKALIM!

Kürtler dağa çıkıyor diye hepsi PKK DEĞİLDİR..

Şimdi çıkıp ama PKK ' lıların hepsi KÜRTTÜR diyebilir..

onunda sebebi yukarıda işte..

İNANIYORLAR..Dış Güçler onlara özgürlüğün içn dağa çık diyo..Onlarda çıkıyo..

TÜRKİYE BÖLÜNMEDİKÇE YOK EDİLEMEZ! .

BÖLDÜRMEYELİM KENDİMİZİ..

Eski Exploit :D -------- Oyunu kazanmak istiyorsan olması gerektiği gibi değil olduğu gibi oynicaksın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Sen benim iki Gözümsün. (Tu Her Du Çawemıni)

Evet Bu kardeşimizin Düşünceleri Tamamen Erdemli Türk Milletinin Düşünceleridir ki nihayetinde, Büyük Önder ATATÜRK Bu Düşünce ile Bu ilimle Yola çıkarak bu milleti Esaretten Kurtarmıştır. Ne Mutlu Kardeşime.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

edit.. sie gidn ba$ımdan ak :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    Çok güzel açıklamışsın zaten bizim düşmanımız kürtler değil PKK'lılar.Nitekim pkk'lıların çoğunu kürtler oluşturuyo başlıca sorun bu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Kendi Fikrimi Söyluyorum Kürtler Bana Uzak Allaha Yakın Olsunlar.. Kardeş Falanda DeğillerdiR..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    PIROMANTANRI bunu yazdı:
    -----------------------------
    atamturk bunu yazdı:

KÜRTLER EVCİL VE YABANİ OLARAK İKİYE AYRILIRLAR, İYİ DAVRANIŞ GÖRÜYORSAN O EVCİLLEŞTİRİLMİŞ KÜRTTÜR, AMA KÖTÜ DAVRANIŞ GÖRÜYORSAN O NORMAL YANİ YABANİ KÜRTTÜR, AMA SONUÇTA HAYVAN HAYVANDIR, BEN HİÇ BİR CANLIYA DÜŞMAN DEĞİLİM AMA KÜRDÜN FAZLA ÜREMESİ TOPLUM İÇİN ZARARLIDIR,,,,

türk milletinin refahı için asıl senin gibilerin üremesi engellenmeli...
    PIROMANTANRI tamam bende kan beynime sıçradı ancak biz onun gibi olmamak adına belkide bu kardeşimizi düştüğü yanlıştan kurtarmak adına ancak izahat ile fikrimizi açıklamalıyız, Onun Hayat hakkına saygımız vardır. Bu Arada Eyvalla.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    besiktasulan
    besiktasulan's avatar
    Erkek
    mesajdakiyle aynı şey işte..

HER KÜRT AYNI DEĞİLDİR!..

HER TÜRK aynı olmadığı gibi.

ben bi sürü TÜRK olupta .. çocuğu tanıyorum..

şu anda bizim burda TÜRKLER şöyle KÜRTLER böyle diye konşmamız bile..Dış güçlerin oynuna geldiğimizi gösteriyor..

KÜRTLER TÜRKTÜR..

ZATEN..

Eski Exploit :D -------- Oyunu kazanmak istiyorsan olması gerektiği gibi değil olduğu gibi oynicaksın..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Martech bunu yazdı:
    Kendi Fikrimi Söyluyorum Kürtler Bana Uzak Allaha Yakın Olsunlar.. Kardeş Falanda DeğillerdiR..
    Hımmm İmzandaki cümle Seninle Örtüşmüyor. Milletin gücü sizin gibi düşünenlerin çok çok üstündedir.

kürtlerin sinsi olduğunu düşünen kardeş adını unuttum diğer sayfada göremiyorum (Edit=DeFactorx) şu anda, bu ne lahana turşusu be gözüm, ne biçim düşüncedir. Allah kürdün ekmeğini vermekle senimi görevlendirdiki bunları diyor hakir görüyorsun, sen ihanet etmişsindir, lafların öyle gösteriyor açıkça adama demekki sen demişsin türkün türkten başka dostu yok oda kalkıp sana onu demiş hakaret etmeki hakaret etmesinler.

Onuda bir kenara bıraktım hadi sinsidirler diyelim tamam bir an için böyle düşünelim Dürtmedikçe kim kime bu güne kadar zarar vermiştir ha söylermisiniz bir iki dürt senin yada onun yada bunun babasını oyuncağı değildir Kürt Anlayabilecek kadar beyin varmı acaba sizde.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PIROMANTANRI
    PIROMANTANRI's avatar
    Erkek
    DeFactorx bunu yazdı:

bende bi zamanlar senin gibi düsünüyodum..benim bi arkadasim vardi kürrttü bingöllüydü ama cok iyi arkadastik kanka dioduk birbirimize...o oç beni satana kadar bende kürtlerle kardestim ama simdi nedense hepsinin soyunu kurutmak istiyorum.beni satti arkasindan da  bana Türkün Türkten baska dostu yoksa kürdün de kürtten baska kardesi yoktur bunu unutma bu sana ders  olsun dedi..bana gore;  Nerde gördün kürt 2 sürt bi dürt. En iyi kürt ölü kürttür.kürtler çok sinsidir insani satarlar bence uzak durun.

türk'ün türkten başka dostu yoktur sözü binlerce yıllık tarih olaylar sonucu söylenmiştir, sen bir arkadaşın seni sattı diye bu yargıya varıyorsun... peyt be...

ırkların karakteristik özellikleri mi var yani yok satıcıdır yok bilmem nedir...

Birgün yapacak fen şu siyah toprağı altın/Her şey olacak kudret-i irfan ile...inandım.(Tevfik Fikret/Haluk"un Amentüsü)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    PIROMANTANRI bunu yazdı:
    DeFactorx bunu yazdı:

bende bi zamanlar senin gibi düsünüyodum..benim bi arkadasim vardi kürrttü bingöllüydü ama cok iyi arkadastik kanka dioduk birbirimize...o oç beni satana kadar bende kürtlerle kardestim ama simdi nedense hepsinin soyunu kurutmak istiyorum.beni satti arkasindan da  bana Türkün Türkten baska dostu yoksa kürdün de kürtten baska kardesi yoktur bunu unutma bu sana ders  olsun dedi..bana gore;  Nerde gördün kürt 2 sürt bi dürt. En iyi kürt ölü kürttür.kürtler çok sinsidir insani satarlar bence uzak durun.

türk'ün türkten başka dostu yoktur sözü binlerce yıllık tarih olaylar sonucu söylenmiştir, sen bir arkadaşın seni sattı diye bu yargıya varıyorsun... peyt be...

ırkların karakteristik özellikleri mi var yani yok satıcıdır yok bilmem nedir...

PIROMANTANRI Sağolasın Dostum benide aydınlatmış oldun, inan bu güne kadar bu cümlenin bunun için söylendiğini bilmiyor nefret ediyordum gördüğüm yerlerde, Demekki kürtler ile alakası olmayan bir cümle imiş Teşekkür ederim. Bak bu sayede artık bu cümleyi diyenler den de yazanlardanda nefret etmeyecem. İşte budur arkadaşlar.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    DeFactorx bunu yazdı:
    PIROMANTANRI bunu yazdı:
    DeFactorx bunu yazdı:

tabikide irklarin karakteristik özellikleri vardir.. bu soruyu duymamis oliyim!!!

Senden Bilimsel bir ispat istiyorum. :) Buyrun Çöküş anına merak ediyorum nasıl cevaplayacak. :)))

Toplam Hit: 5519 Toplam Mesaj: 43