folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Türk Nazilerimiz Hayırlı Olsun :)

Türk Nazilerimiz Hayırlı Olsun :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thonguch371
    thonguch371's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ülkücüler birbiriyle uğraşsın bizi rahat bıraksın

Karizmatik metin editörünü kullanmak istemiyorum, ben zaten yeterince karizmatiğim ;))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thonguch371
    thonguch371's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kokainman ağzını bozma skmiyim dübürden

Karizmatik metin editörünü kullanmak istemiyorum, ben zaten yeterince karizmatiğim ;))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hoca ciddi bi kurulus olsa, fetullahcilarla cingeneleri kesmek adina, ben sahsen destek verirdim, ama kurt kismi bicimsiz kacmis, bi de almanca isim fln, bunlar nazi diil, NAZICILIK oynayanlar grubu...

ama guzel fetullahcilari - seriatcilari kesmeye yeltenen insanlar olmasi...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neonazi
    neonazi's avatar
    Erkek

benbir nasyonal sosyalistim.yani neonazi olarak .............hitlerin bütün kitaplarını okudum .fakat bende başlarda hitlerin yahudilere olan düşmanlığını takdir etmiştim.ama daha sonraları okuduğum neredeyse binlerce makalede hitlerin metresi ve 3 saatlik karısının yani EVA BRAUN'UN bir yahudi asıllı olduğunu öğrendim.bilmiyorum aklım karıştı ama yinede idoolojisini takdir ediyorum....

bu yeni ortaya çıkan grup hikayeleri yalan dır.aslı yoktur. sadece birkaç arkadaşın ben naziciyim diyerek kendilerine yeni uğraşlar bulmasından ibarettir.acaba neonazi nedemek bilirlermi?eğer gerçekten bir grup varsa başları gelsin herkonu hakkında tartışalım ve sizlere yalan söylediklerini ıspatlıyım

ACIMAK EN BÜYÜK GÜNAHTIR....... (sana acımak gunah hakkaten konunun yerını degıstır dedım degıstırecegın yerde yorum yaptın, bide kalkmışsın millete çeşitli hayvanların isimleriyle hitap etmişsin keyfime göre banladım demiyorum forumda kirlilik yarattığın için banladım diyorum)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhacker
    blackhacker's avatar
    Erkek

la a. qodumun salakları! kürtleri katlediceklermiş!

ben buna kıçımla gülerim!

daha  bi apo ibnesini idam edemedik! gidip kürtleri türkiyeden silecekler ha!

ulan şu kürtler bunları bulup taksim meydanında teker teker sikse ne güzel olur lan!

kodumun dangalakları asıl bölücü sizsiniz a.q. kürdü atsan atamazsın satsan satamazsın! anca içsavaş çıkartırsın!yapmaya çalıştıkları da bu galiba! sadece istanbulda 3  milyon kürt var nereye siliyon bunları!

olayları biraz geniş düşünün a.q. kafanızı çalıştırın biraz!

madem türkiyeyi ileri götürmek istiyosunuz dersinize çalışın!bişeyler üretin!

fethullahçılar size ne yaptı lan!yurtdışında okullar açıp türkleri insanlara iyi tanıtmaktan başka!her sene binlerce öğrenciyi bedave okutmak dışında!

siz bu kafayla giderseniz anca s.kime kadar gidersiniz a.q.

İNSANLAR EĞLENİRKEN ÖLÜMÜ DÜŞÜNMEZLER AMA ÖLÜM ONLARI ASLA UNUTMAZ!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neonazi
    neonazi's avatar
    Erkek

kürtlerin ve kürtleri savunanın tam götüne sokayım.........

ACIMAK EN BÜYÜK GÜNAHTIR....... (sana acımak gunah hakkaten konunun yerını degıstır dedım degıstırecegın yerde yorum yaptın, bide kalkmışsın millete çeşitli hayvanların isimleriyle hitap etmişsin keyfime göre banladım demiyorum forumda kirlilik yarattığın için banladım diyorum)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thepirate
    thepirate's avatar
    Erkek
    Adresleri neyim varmı bizde üye olak vatana millete hayırlı olmak için yaşamıyormuyuz??

Vatan Sağ Olsun
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thepirate
    thepirate's avatar
    Erkek
    blackhacker sözüm sana ideolojini her yerde belli etme fetullahçıların t.c. yetmedi dünyada yemedikleri bok kalmadı rusya bile kan aglıyo sizden madem cok ayrıca ülkeye sıcak para akıtıp borsayı rekordan rekora koşturdugunuzu bilmiyordeğiliz. son olarak bu ülkede istediğiniz kadar uğrasın fetullah gülen hodjanızı (hoca oldugu belirsiz münafık) bu ülkenin basına koyamazsınız boş yere uğraşmayın   

Vatan Sağ Olsun
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    saçma salak konusmayın be
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    thonguch371 bunu yazdı:

kokainman ağzını bozma skmiyim dübürden

antikky ve clk-j35 kardeşlerime vermiş olduğum bir söz olmasa senle çok güzel dalaşırım ben burda koçum...

... sorcerer & musket ...
Toplam Hit: 7407 Toplam Mesaj: 41