Türk Net Zammı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Herşeye zam, temmuzda türknet 95 tl olacak

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Amk milletin ülkesi vergi indirimi yapar destek verir. Bizimkiler şırıngayla götümüzden kan alıyorlar. 69 dan 2 senede 99 a. Skrler böyle işi. Ama el mahkum göt gardiyan. Biktum. 

alektamovikmovik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek

Adamların Verdiği Neti Telekomdan Aynı Paraya Alamadığım İçin Devam Diyorum.. (:

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    x-files bunu yazdı

Amk milletin ülkesi vergi indirimi yapar destek verir. Bizimkiler şırıngayla götümüzden kan alıyorlar. 69 dan 2 senede 99 a. Skrler böyle işi. Ama el mahkum göt gardiyan. Biktum. 

Aynen öyle. Zamma rağmen eski müşteri olduğumuz 95₺ diğer firmalardan daha uygun olduğu için buradayız.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    Macidor bunu yazdı
    wordros bunu yazdı
    x-files bunu yazdı

Aynen öyle. Zamma rağmen eski müşteri olduğumuz 95₺ diğer firmalardan daha uygun olduğu için buradayız.

Burada zaten sitemim Turknete değil hocalar. Amk vergilerine. Gene şükür. 40 mbt net geliyor. Maşallah deyin :). Ama hızlı yükselmeye başladı. O sinir bozucu.

alektamovikmovik
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Netgalaksi kullanıyorum evde 40 liraya bağlattım 200gb kota 16mbps.

2 ay geçmedi 60 TL oldu %50 zam yaptılar.

yine de en uygun ve kullanmaya devam ediyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

zam konusunda adamlara laf yok ama bare şu upload hızını arttırın

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

Bu ülkede neye zam gelmiyor ki internet'e gelmesin? Normal karşılıyorum, sağolsunlar açıklayıcı bir mail de atmışlar. Herşeye zam geliyor, internet bizim için olmazsa olmaz ilk önceliğimiz.

Fakat 100 psikolojik sınır. Fiyatı bikaç aya 100 + yaparlarsa müşteri portföyünün yarısını kaybederler. olabilecek maximumda akıllıca zam yapmışlar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı
    Macidor bunu yazdı
    wordros bunu yazdı
    x-files bunu yazdı

Burada zaten sitemim Turknete değil hocalar. Amk vergilerine. Gene şükür. 40 mbt net geliyor. Maşallah deyin :). Ama hızlı yükselmeye başladı. O sinir bozucu.

Aynen hocam benim de Türknet'e diyeceğim yok. 75 down 8 up sorunsuz alıyorum kaç senedir (upload 4'ten 8'e yeni çıktı sayılır gerçi). Sorun dediğin gibi vergiler. Yoksa daha önce 5, 6 arkadaş benim ref.le Türknet'e geçmişti. Bu ay da bir arkadaş geçti. Toplamda 7 ay fatura ödememiş olacağım.

Bu arada ref: EPM93BM90GVA :d

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

hocam müşteri vs hiçbirşey kayıp etmezler. Bir tek Turknet mi zam yaptı? Telekom aynı hızları 160 liralara sunuyor. Şahsen bölgemde turknet kötü olduğu için netspeed kullanıyorum. Memnunumda 99tl. 75mbit fiber. Modem kirası vs yok. Tahattüt yaptım 12 ay kafa rahat. Turknet'te farklı paket olmayışı milleti çıldırtıyor aslında. Yani kimisi 4 mbiti zor alıyor kimisi 12mbiti zor alıyor. Fakat adamlar tek paket tek fiyat demiş. Birde aslında 99 tl'ye hattının maksimum kapasitesi neyse onu veriyor. Yani 60mbitse onu 90sa onu veriyor. Asıl kızılması gereken yerlere kızamıyoruzki. 

Edit: Turknet'in kendi GigaFiber dediği alt yapısı var 1gbit down 150 up oda 99 tl. İstanbulda her bölgeye gelmeleri lazım. Birde SAYE'ydi sanırım böyle bir olay vardı alt yapıları firmalar kendileri kontrol edebilecekti böylecede istedikleri paketleri çıkarabilecekti Bunun hakkında bilgisi olan var mı? Ne oldu

HanDSomE tarafından 09/Haz/21 09:57 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türknet'in yapabileceği bir şey yok. Telekom her sene port ücretine zam yapıyor. Yakında diğer firmalarda zam yapar. Burada sorun Türknet'in 1 gigabitede 100 lira alması, 16 megabit Adsl içinde 100 lira alması. Hıza göre fiyatlandırma yapmaları lazım.

Upload hızını kafalarına göre arttıramazlar, Telekom'un arttırması gerek.

Seneye bu zaman yaparlar bir dahaki zammı. Paranın değeri kalmadı. 100 lira, 12 dolar bile yapmıyor.

Devlet bir ara firmalara millet internet ile tanışsın diye 4 megabit interneti 30-35 liraya sattırmıştı. 16 megabit Adsl hızı içinde böyle bir düzenleme lazım. 

Diğer firmalar geçen sene ki gibi Türknet'e gelen tepkileri izleyip ona kızan müşterinin kendilerine gelmesini bekleyecek. 

Ayrıca burada konuştuk zaten :

https://www.tahribat.com/forum/gsm-ve-kablolu-internet-firma-tarife-paket-tavsiye-246878/40

mkyb tarafından 09/Haz/21 10:11 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 9057 Toplam Mesaj: 34
zam