Türk-Rus Hack Savaşı Olsa Ne Olur

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    andidit
    andidit's avatar
    Erkek
    Zumsuk Allahına kurban kardeş.

Boynumuz yiğit boynu, bükerse sevda büker.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    velicavus
    velicavus's avatar
    Erkek
    Zumsuk senin yaş cidden 16 mı?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    domates
    domates's avatar
    Homo
    :)...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    bi arkadaş iskorpitx yazmıiş cidden merakımdan soruom bizle taşak geçmek için mi yazdın yoksa ciddi misin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nukeshore
    nukeshore's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    zumsuk sanırım sen yetersin, yada bir turk hacker birliği olsa turk kuvvetleri içinde yer alabilecek bilgi ve birikimin var, holy le felan omuz omuza şekli.
    yok çok anlatıyosun ya o yuzden şey ettim çok anlatıyorum çok biliyorum hesabı.

kişisel bi fikir sunacağım bazen (her zaman değildir elbet) boş ve gereksiz konuştuğunu düşünüyor musun sende?

011011100111010101101011011001010111001101101000011011110111001001100101
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    : )))

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    zumsuk bi sürü soru sormuşsun. rus sitelerinde gezmiyorum. benim sölediğmin tamamen içimden geçen ve öyle olmasını istediğim içindiir. bir de sitenin yaş sınırın 18 olduğunu sölemişsin her zaman gençlerde iş vadır. gençlerini toplum olarak güvenmezsen zaten bi bok yiyemezsin.adam 30-35 yaşında diye daha iyi bişeyde diyemezsin bizim(Türklerin) onun 35 yaşına kadar öğrenmiş ve yahut yapmış olduğunu 12 yaşında yapamıyacağını veya yapmadığı nerden biliyorsun. bide sölediğin yaş sınırı bence sitenin kendisinin hedef kitlesini oluştuyor.yani gayet normal. sen kaç yaş olmasını isterdin bu sitede gezenlerin.tahribat genç nesillerin yetişeceği bi site bence sitedekilerin çoğuda hacker değil hacker adayıdır....

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_YoLCu
    By_YoLCu's avatar
    Erkek
    Ne olacak biz o rus hackerlerin a.q alem duru durur tahribat vurur tamam mı bunu unutmayınn
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    414
    414's avatar
    Erkek
    la naptın ocakta açılan konuyu getirdin buraya :(

Aynı dili konuşanlar değil,Aynı duyguyu paylaşanlar Anlaşabilir...Mevlana
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Alkanzi
    Alkanzi's avatar
    Erkek
    Şimdi eğri oturalım doğru konuşalımm abi kötüler herzaman kazanır ecnebiler kazanır

Ölüm Hakkında ne düşünüyorum biliyormusun?.. heh Nereden biliceksinki benimkide öyle soru işte
Toplam Hit: 34761 Toplam Mesaj: 114