folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Türk Silahlı Kuvvetleri Resimleri

Türk Silahlı Kuvvetleri Resimleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyinsiz
    beyinsiz's avatar
    Erkek

antioksidan onu bunu bilmemde şu imzani düzeltsen çok iyi olur benim partici anlayısım yoktur akp ninde yandası olmadıgımı 10 -15 kere forumda soyledım heralde

her dini değerlerini sevip sayan insani  ya tarikat yada parti yandası olarak gormenıze sebep galiba

sen hep daha önce öpülmüş bir kadının dudaklarında sana dair cümleler bekledin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    atılganlar bır cok dunya ulkesını ıhrac edılıyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bu uçaklarının hepsinin bir arada durması sakat diilmi?

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

yav bişi dicem ama yanlış anlamayın şimdi bu resimlerde ps veya benzeri bir programla oynama yapılmış olabilir(bir şekilde fakelik var gibime geliyor)

neden kısmına gelince 

bir lise 2 deyken milli güvenlik dersinde bir üsse gitmişti ve oradaki subaylardan resim çekerken benden izin alınca çünkü araçların kuyruk 

ve kanat numarılarının gözükmemesi gerekiyor demişti (sebebini bende bilmiyorum)

ama bu resimlerde hepsininki gözüküyor :S

yani fakelik vardiyence hemen şunu düşünmeyin oraya on tane uçak 5 tane tank eklemişler değil

yani o numaaraları değiştirmeişler vsvsvsvs diye düşünüyorum 

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    habib_mx_tr
    habib_mx_tr's avatar
    Erkek
    anti hoca bende irandefence forumlarında bunlardan yayınlamıştım ama kıskanç persler onlarda olmayınca beni banladılar :D

!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    habib_mx_tr bunu yazdı:
    -----------------------------
    anti hoca bende irandefence forumlarında bunlardan yayınlamıştım ama kıskanç persler onlarda olmayınca beni banladılar :D
    yemedi diyorsun yani :D

Dur be kadınnnn....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek

Lemuria bunu yazdı:
    BABÜR

Pakistan ve Türkiye'nin geliştirdiği 500-700 km. menzile sahip..nükleer başlık taşıyabiliyor,topografya unsuruna uyma ve radar'a yakalanmama özelliği ile stratejik noktaları hedef alan ve Türk-Moğol imparatorlarından Babür Şah'ın adını taşıyan Cruise tarzı füze..

http://youtube.com/watch?v=Pf6ZezPYFik
    http://youtube.com/watch?v=ydmizCzn9CI&feature=related

resimler için saol anti en cok ilgimi bu füze cekti pakistanla yapılan işbirliğinde eminim daha iyi şeyler ortaya cıkcaktır. pakistanla bütün ilişkilerimizin geliştirilmesi kanısındayım.

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2FaN
    2FaN's avatar
    Erkek

elimde 5000den fazla TSK'ya ait resim olduğu için yayınlayamıyorum yayınlasamda seri gibi bitmez kısacası

www.milint.com buraya bakmanızıda tavsiye ederim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    beyinsiz bunu yazdı:

antioksidan onu bunu bilmemde şu imzani düzeltsen çok iyi olur benim partici anlayısım yoktur akp ninde yandası olmadıgımı 10 -15 kere forumda soyledım heralde

her dini değerlerini sevip sayan insani ya tarikat yada parti yandası olarak gormenıze sebep galiba

bırak yazsın kendince bişey yaptığını sanıyor. dinimizi öğrenmek böyle oluyor işte naparsın. tbmm nin yapacağı yasalar doğrulanınca kabul edemiyor kimse.

ben yine söylüyorum parti yanlısı değilim.. sadece olacak şeyleri söylediğim için taraf tutuyor gibi anlaşılıyor.

mhp liyiz desek oraya MHP yazarmı acaba şahsen ben muhsin yazıcıoğluyu babam yerinde sayıyorum. onun gösterdiği yoldur benim için doğru olan.

insan olan anlar. insan olmayan anlamaz. başkalarıda der ki ; bakın aralarında ayrımcı tutumlar yapılıyor vah vah.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

resimler harikaymış gerçekten gururlandım bizde olmaz dediğim silahlarda varmış bizde demekki.

mayrip ve beyinsiz müritlerinde imzaya takılmalarına gerek yoktur. akp'li olmayanlar bas bas bağırırken akp'li değilim diye akp'li olanlarında akp'liyim demesi yahut akp'li olarak lanse edilmesinde hiç bir sakınca yoktur. imzayıda benden çaldı hem o çakalll seni :D

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
Toplam Hit: 48174 Toplam Mesaj: 88