Türk Telekom Geçmiş Borc

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sammy
    Sammy's avatar
    Erkek

Arkadaslar ben baska bı sehırde okurken eve sınırsız ınternet  actırmıstık tahattutlu ve bız onu yazın dondurduk eylulde gerı acıldı fakat o zamandan bu yana odemedık ve bana dun bı mesaj geldı borcunuzu odemedıgnız takdırde yasal ıslemler baslayacaktır dıye sımdı ben yarın gıdıp turk telekoma borcu ogrenıp taksıtlı bı sekılde odemek ıstıyorum taksıt yaparlar mı? ve tahmınen ne kadar borc oderım tahatutlu hattı kapattırma dahıl tabı bunada evdekılerın haberı olmadıgı ıcın musterı hızmetlerını arayamıyorum 

ben sadece ben
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Sammy bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaslar ben baska bı sehırde okurken eve sınırsız ınternet  actırmıstık tahattutlu ve bız onu yazın dondurduk eylulde gerı acıldı fakat o zamandan bu yana odemedık ve bana dun bı mesaj geldı borcunuzu odemedıgnız takdırde yasal ıslemler baslayacaktır dıye sımdı ben yarın gıdıp turk telekoma borcu ogrenıp taksıtlı bı sekılde odemek ıstıyorum taksıt yaparlar mı? ve tahmınen ne kadar borc oderım tahatutlu hattı kapattırma dahıl tabı bunada evdekılerın haberı olmadıgı ıcın musterı hızmetlerını arayamıyorum 

Aynı olay benim başıma geldi,öderiz bi ara mk deyip boşverdim. Çok pis geçirdiler. Taksitlendirirsin fakat taksitler bitene kadar o hattı kapatamıyorsun. Yani aylık ödemeleri nekadar yüksek tutarsan okadar az ödersin. Her ay 70 tl girdiğini hesapla.

Buna ek olarak bunun faizi var.  Taksitleri aksatırsan aylık 100 tl ye kadar faiz geldiği oluyor . M.kodugumun ipneleri ayak üstü s.iyor bizi. Aman dikkat et hocam sigarayı falan bırak o taksitleri bitir derim. Başımdan geçti sağlam girdi hocam bitir o taksitleri. Yapabildiğin kadar az taksit yap.

Edit : bana gelen faizler dosya masrafı falandı sanırım s*kik avukatların parası falan işte. 

Yasal işlem başlatılmadan git borcunu taksitlendir ilk taksidi öde hocam.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sammy
    Sammy's avatar
    Erkek

beklıyorum hocam

ben sadece ben
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

eylülden bu yanaysa en az 300 lira bir borç çıkar avukatlık olduysan 500 lira olur en iyi ihtimalle 100 100 ödersin.

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sammy
    Sammy's avatar
    Erkek

yok avukatlık olmadım sadece 30 gun ıcınde odemezsenız yasal ıslem baslatılacaktır dıe mesaj atıldı

ben sadece ben
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

Sammy bunu yazdı:

yok avukatlık olmadım sadece 30 gun ıcınde odemezsenız yasal ıslem baslatılacaktır dıe mesaj atıldı

sıkıntı yok hocam taksitte yaparlar herşeyide yaparlar 300 400 arası birşey ödersin

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sammy
    Sammy's avatar
    Erkek

Turania bunu yazdı:

Sammy bunu yazdı:

sıkıntı yok hocam taksitte yaparlar herşeyide yaparlar 300 400 arası birşey ödersin

O kadar odemeye razıyım ıns o kadar olur ya turk akl son anda tutusur ya

ben sadece ben
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

aman dikkat diyim hocam, Turk Telekom & Avea Borçlarına dikkat Bankalardan da HSBC :) 

Bu üçli pis koyuyor. :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sammy
    Sammy's avatar
    Erkek

EnableTurk bunu yazdı:

Sammy bunu yazdı:

Aynı olay benim başıma geldi,öderiz bi ara mk deyip boşverdim. Çok pis geçirdiler. Taksitlendirirsin fakat taksitler bitene kadar o hattı kapatamıyorsun. Yani aylık ödemeleri nekadar yüksek tutarsan okadar az ödersin. Her ay 70 tl girdiğini hesapla.

Buna ek olarak bunun faizi var.  Taksitleri aksatırsan aylık 100 tl ye kadar faiz geldiği oluyor . M.kodugumun ipneleri ayak üstü s.iyor bizi. Aman dikkat et hocam sigarayı falan bırak o taksitleri bitir derim. Başımdan geçti sağlam girdi hocam bitir o taksitleri. Yapabildiğin kadar az taksit yap.

Edit : bana gelen faizler dosya masrafı falandı sanırım s*kik avukatların parası falan işte. 

Yasal işlem başlatılmadan git borcunu taksitlendir ilk taksidi öde hocam.

Anladım hocam sıgara ıcmıyorum zten ve bu borc uc arkadas oducez zten benı endıseledıren sadece kredı kartına taksıt yapıolarmıs dogrumu ben gıdıp nrmalce taksıt odesem olmaz mı 

ben sadece ben
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Normal taksit de yapıyorlar hocam.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sammy
    Sammy's avatar
    Erkek

EnableTurk bunu yazdı:

Normal taksit de yapıyorlar hocam.

Hocam eyvallah ya ıcımı rahatlattın yemın le rahat uyucam bugun bısı daha hoca nerden gıdıp taksıtlendırcem herhangı bı bayii olur mu

ben sadece ben
Toplam Hit: 2143 Toplam Mesaj: 16