Türk Telekom Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HalfGlaze
    HalfGlaze's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    HalfGlaze bunu yazdı
    ari41 bunu yazdı

Simdi ben durumununun aciklamasini cok kisa ozetliyorum; 16 mbit hiz degil 16 mbit e kadar hiz verilir yani esnek hiz. Bunun ucreti atiyotum 50 60 tl. Birde 16 mbit sabit hiz var buda 140 tl civarlarinda. Boşuna sikayet vs ugrasma birsey elde edemessin

Desteklemeyen bir altyapıya satıyorlar 16 mbit i?

Çünkü cüzdanında Türkiye vatandaşı kimliği taşıyorsun.

Haklısın... 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

benim 16mbps destekleyen hattımı 8 e düşürdü ttnet. sonrasındada hep kopma yaşadım bölgede alt yapı iyileştirmesi yapacağına mevcut alt yapıyı paylaştırdı. ilk 16 mbps a kadar diye paketler çıkınca hızım 16mbps di sıkıntısız sorunsuz

sonra yok kablolar küflenmiş bilmemne olmuş ttnetten geldiler hızım 8 mbps a düştü sonra kesilmeler devam edince 10 defa aramama ragmen bişi yapmadılar  superonline a geçtim hız 4 mbps da sabitlediler düzeldi

kabloları kontrol ettirdim kablo saglam sonra gene aradım müşteri temsilcisi dediki maks hız sizin orda 8 mbps , maks hız 8 olunca 8 veremiyoz dedi sizin hınızıı  6 yapacam ama gariplik var port olarak 16mbps desiniz paketiniz 8 mbps e kadar size verilen 4 mbps yani ülkenin halini düşünün amk.

neyse 6 mbps a çıkardılar kesilme sorunları düzeldi , internetin yavaş olmasından daha kötüsü de var internetin sürekli kesilmesi. o gitti en azından artık kesilmiyor stabil hız alıyorum. 

bir diğer konu adamlar bütün köyden fiber geçirdi satışı yok ne bekliyorlar anlamış değilim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo
    HalfGlaze bunu yazdı
    ari41 bunu yazdı

Simdi ben durumununun aciklamasini cok kisa ozetliyorum; 16 mbit hiz degil 16 mbit e kadar hiz verilir yani esnek hiz. Bunun ucreti atiyotum 50 60 tl. Birde 16 mbit sabit hiz var buda 140 tl civarlarinda. Boşuna sikayet vs ugrasma birsey elde edemessin

Desteklemeyen bir altyapıya satıyorlar 16 mbit i?

Guzel kardeşim benim daha net anlatamadim sanirim ama tekrar yaziyim 16 mbit degilki 16 mbit e kadar yani 8de olabilir 5 te olabilir 15 te olabilir yani 16 mbit direk zaten alamazsin

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

hocam geçen hafta birebir yaşadığını yaşadım. Önce 9mbit sonra 8, 6, ve 4 e indi kar yağıyo vs dedim. Kayıt açtırdım 3 gün geçti. 3.günün akşamı aradım. kaydınız bugün öğlen 11 de kapatıldı dedi.  Hattım 8mbit beni arayan mesaj atan yok dedim tutuştular. 3 gün iletişim kurdum. 16mbit demedik 16mbite kadar dedik diyor. dedim 3 de olsa okey 15 de olsa okey. hatlar böyle dedi. dedim benim hattım 85mbite kadar destekliyordu. bir daha ölçüm ypatılar. 65mbite kadar destekliyor dedi. ee siz hayrdr dedim. o VDSL dedi. benim normal tarifem 16mbite kadar 75 akk li. kızda 24mbite kadar 75gb akkli modem ücretsiz hediyeli. 1 tl bile fark olmadan o tarifeye geçtik 2 günde geçiş oldu. şimdi 22mbite kadar hattım çalışıyor.

Toplam Hit: 1933 Toplam Mesaj: 15
#turk #telekom #sikayet