Turk Telekom Mobil Faturalı Tarife

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

Şu an vodafone'yım kaldığım yurtta  şebeke sorunu yaşıyorum Türk Telekom iyi çekiyor sadece bunun için Türk Telekom'un buradaki  8GB internet olan faturalı tarifesine geçmek istiyorum ama sadece  kamu çalışanlarına özelmiş.Referans yoluyla bu tarifeden olan mürid varsa bana yardımcı olabilirse sevinirim ? 

30 TL'lik min 8gb  bildiğiniz başka tarifeler varsa öneri alabilirim.

yyasinn tarafından 17/Şub/18 11:57 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

Bu daha uygun fakat sadece mevcut faturasızdan faturalıya geçiş için geçerliymiş

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

Güncel

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

Güncel 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

TT nin ta anasına gömeyim. Çekiyor tamam da hışırtılı ses hep. İki de bir ha hı ne dedin anlamadım diyorum telefonda. Aynı telefonda Turkcell varken gayet net konuşuyorum ama ? :/

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

bana bunu 42 liraya vermeye çalışıyordu call center

amk dürzüleri ya 

en iyisi turkcelle geçmek sanırım 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

TT nin ta anasına gömeyim. Çekiyor tamam da hışırtılı ses hep. İki de bir ha hı ne dedin anlamadım diyorum telefonda. Aynı telefonda Turkcell varken gayet net konuşuyorum ama ? :/

Yurt yeni olduğu için şu an net yok,bana internetli paketler lazım,turkcelle baktığımda biraz pahalı kaçıyor 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İnternetin yoksa şuan en mantıklısı PttCell hocam. Faturalı en ucuz tarifesine geç 17 liraydı sanırım taahhüt verince. Üstüne 10 liraya 1 GB sınırsız paketi al olay tamam. 3 GB netin oluyor toplamda. 02:00-08:00 kota ve hız sınırı yok full hız vur torrentin, Steam'in gözüne. Normal saatlerde ise 3 GB kotan var. 3 GB biterse hızın 128 kbps olur, gece tekrardan yükselir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

İnternetin yoksa şuan en mantıklısı PttCell hocam. Faturalı en ucuz tarifesine geç 17 liraydı sanırım taahhüt verince. Üstüne 10 liraya 1 GB sınırsız paketi al olay tamam. 3 GB netin oluyor toplamda. 02:00-08:00 kota ve hız sınırı yok full hız vur torrentin, Steam'in gözüne. Normal saatlerde ise 3 GB kotan var. 3 GB biterse hızın 128 kbps olur, gece tekrardan yükselir.

Hocam 128 kbps telefonda rahat iş yapar mi

yyasinn tarafından 20/Şub/18 15:48 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Whatsapp ve internette gezmede bir sıkıntı olmazda Instagram ve Facebook gibi görsel içerikli sitelerde kasma yapabilir. Test etmek istersen telefonu 2G yani Edge moduna düşürüp deneyebilirsin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2206 Toplam Mesaj: 12
tt