folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Turk Telekom Müşteri Hizmetlerine Bağlanmıyor

Turk Telekom Müşteri Hizmetlerine Bağlanmıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

onu bunu geçinde garanti'nin müşteri hizmetlerine ulaşmayı başarmış bir cengaver varmı aranızda son 1 ay içerisinde.

1000 dakika paketim bitti, canlı birine ulaşamadım mk.

sesli menüden düşürt kendini 1 3 5 sonra kart numaran sonra kart şifren hop müşteri temsilcisi :) 

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

turkcell 27 sn de bağlanırken turktelekom bayisindeki kız bizde hemen 5 dk da bağlanıyor ya dedi güldüm :D

arkadaşlar birleşme sonrası menude bug avr müşteri temsilcisi için 5 e bas diyor sora basıyosun tekrar aynı menüyü sayıyor 6 diyor 6 basıon 9 diyor 10dk içnide bağlanıyor ama 

iptal ettirdim superonline a geçtim inş bağlanırsa rahatlıycam D:

bayii deki görevlilerle niye taşşak geçiyorsunki müdür ?

sizin türksel bayiisindeki elemanlar çok mu tatlı ?

hepsi yeni sakalı yeni çıkmış ter kokan ergenler. 10 dakika duramadım bayyide amk. geçenki konuda bahsetmiştim zaten

aklı sıra türksel akedemisinden gönderilmişler. çoğusuda avea kullanıyor kezban kız arkadaşları ile uzun uzun konuşabilmek için amk.

ayrıca dikkatimi çekti. avea bayyilerindeki bütün kızlar güzel ve adam gibi davranıorlar.

hepsinin de güzel nemlendirilmiş kremli elleri var.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Ben avea olan kısma ulasamiyom telefon için hepsi ayni bok

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

turkcell 27 sn de bağlanırken turktelekom bayisindeki kız bizde hemen 5 dk da bağlanıyor ya dedi güldüm :D

arkadaşlar birleşme sonrası menude bug avr müşteri temsilcisi için 5 e bas diyor sora basıyosun tekrar aynı menüyü sayıyor 6 diyor 6 basıon 9 diyor 10dk içnide bağlanıyor ama 

iptal ettirdim superonline a geçtim inş bağlanırsa rahatlıycam D:

bayii deki görevlilerle niye taşşak geçiyorsunki müdür ?

sizin türksel bayiisindeki elemanlar çok mu tatlı ?

hepsi yeni sakalı yeni çıkmış ter kokan ergenler. 10 dakika duramadım bayyide amk. geçenki konuda bahsetmiştim zaten

aklı sıra türksel akedemisinden gönderilmişler. çoğusuda avea kullanıyor kezban kız arkadaşları ile uzun uzun konuşabilmek için amk.

ayrıca dikkatimi çekti. avea bayyilerindeki bütün kızlar güzel ve adam gibi davranıorlar.

hepsinin de güzel nemlendirilmiş kremli elleri var.

hocam taşşak geçmiyom ki benim avea ve vodafone bayisindekiler arkadaşlarım biz yanyanayiz bulunduğum yerde  kankiyiz :D 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

2 hafta önce ttnet pazar akşamı neti kesti aradım genel çalışma var ne zana biter belli degil dedi , dedimki olur  sabaha geçer büyük ihtimal pazartesi akşam oldu yok aradım bagır çağırma ıhhh yok bölge müd. çalışma yapıyor ne zaman düzelir belli deigl diyorlar salı oldu yine aynı nasıl sövüyorum ama çm yi arayıp böl . müd numarasını istiyorum yok diyolar netten buluyorum açmıyorlar, o arada twitterden giydiriyorum neyse şikayet kaydı filan derken bu saçma fiber reklamlarına denk geldim aklıa ceo yu aramak geldi netten buldum adını  sonra numarasını  filan mesaj attım  sonuç mu akşama netin gelmişti .

ama çok sövdüm  bide  o hafta bana her gün arıza kaydınız  inceleniyor dönecegiz diye sms attılar :))  bir sonraki hafta arayıp netiniz geldimi dediler   bende yüzlerine kapattım   yoksa sövecektim .

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

Bende bir şey soracağım, babamın hattını kendi telefonuna takıyoruz türk telekom yazıyor şebeke birden gidiyor bir geliyor arayınca sürekli kapalı diyor başka telefona takınca sim kartı normal çalışıyor sıkıntı yok neden böyle oldu acaba ?

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
Toplam Hit: 1518 Toplam Mesaj: 17
hizmetler