folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türk Telekomdan Madem Şikayetciyiz.Nereye Geçelim?

Türk Telekomdan Madem Şikayetciyiz.Nereye Geçelim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

arkadaşlar herkesin Fatura,Kota,verimsizlik,saçma hizmet anlayışı pahalılık vb. nedenlerden hatta bunlar olmadı türk telekoma bi antipati durumundayız.

türk telekomdan başka hangi tarifeye geçelim,?bu adsl sıkıntısını bi şekilde çözelim.süper online smail v.s en ucuz ve sağlam alternatifler neler.ben şahsen direk kapttırıp başka bi firmaya geçecem.ne yapacaz bu adsl durumunu.madem sürekli bu merete muhtacız bi çözüm bulalım öyle dimi?

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek
    kablonet imkanın varsa kablonete geç derim.yoksa zaten diğerlerinin ondan farkı yok..hatta daha beter diyebilirim..quicknet hakkında kötü diyen duymadım ama..

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    uydunet'e geç bende geçmeyi düşünüyom. sizin görüşleriniz ne uydunet hakkında? bi arızası var mı?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    bende kablolu tv yok uydu alıcım var.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    http://www.europeonline.com/tr/index.shtml

uydu net de pahalı yahu

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    -----------------------------
    http://www.europeonline.com/tr/index.shtml

uydu net de pahalı yahu
    -----------------------------

evet pahalıymış astronom. rakamlar var orda yaa

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sarikamis
    sarikamis's avatar
    Erkek
    abi kablo nette turksat uydu nette telekomun hatta aynı bina içinden yonetiliyorlar..Bilginize
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek
    ne alalası var hocam ya..kablonet ve uydunet Türksat ın..telekomla alakası yok.hatta ttnetle turksat arası pek iyi değil extra bilgi:D

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Fatura kota verimsizlik sacma hizmet vs vs vs

Hepimiz şikayet ediyoruz...

Ama piyasada ttnetten daha iyisi yok...

İnternetteki şikayet siteleri, smileın hattı işgal ettikten sonra interneti veremediği, ve hatta başka bi isp olduğundan dolayı 2-3 ay boyunca ttnettende adsl alamayan kullanıcıların şikayetleri ile dolu...

ttnete bu gün kayıt yaptırırsın, 4 saat sonra adsl hattında aktif olur...

geçenin saat 5 inde internette sorun vardır, 444 0 375 i ararsın sorunu çözerler yardımcı olurlar,

ha içinde eşşekler yokmu? tabiki var...

ip numaram sabitmi olacak dediğimde senin ip adresin 8 diyen kişi hala telekomda calışıyor,

sabit ipmi durduk yere dinamik yapan, dinamik yaparken, bana telefon etme tenezzülünü bile göstermeyen, ama zaten adsl kağıdımda sabit görünen ip adresimi tekrardan sabite çevirmek için beni telekoma cağıran zihniyette telekomda calışıyor...

önümdeki müşterinin abi ben kotalıyım kotayı geçemedim ama 40 milyon fatura geldi sözlerine, senin modemin bi sitede takılı kalmıştır, sen fark etmeden o siteden devamlı dosya indirmiştir dien hıyarda orada calışıyor...

Ama mevcut sistemde telekom tekel, altyapı tekel, 49 milyona 1 mbit sınırsız adsl var, başka şans yok :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek

telekoma kafam girsin :| bulgaristandaki bi arkadaşın tor-rent durumu 8 seeder war 1(1) peers war ve adam 800 le çekio upload edenlerde ortalama 250 ile göründüğü gbi dicek bi lafım yok aq

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    29 ytl geleceğine 25 ytl gelen faturaya sevinsemmi üzülsemmi :SS ay geçmeden ödeyin diyor 3-4 gün sonra ödüyorum inadına.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 4645 Toplam Mesaj: 35