folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Turkcell Adamı Mezara Sokar.

Turkcell Adamı Mezara Sokar.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Çok fazla cep telefonu kullanan bir adam değilim faturalarım nadiren 130-140 lirayı görür, sadede gelelim bir yandan ameliyat tarihi almaya çalışıyorum, bir yandan şehir dışında evliliğimiz için ameliyat sonucunu bekleyen sevgilimle görüşüyorum dolayısıyla iletişimi cep telefonuyla sağlıyorum ve faturalı hat olduğu için ne gelirse ödemeye hazırım, fatura döneminde nasıl bir kazığın gireceğinin farkındayım. Tarifem de turkcell in bilmem kaç dakika bedava tarifelerine inat standart bizbize tarifesi alo paket de kullanmıyorum daima bir yerlerden kazık vuruyorlar.

Süpriz burada başlıyor. önce 20 dakikayı geçen konuşmalarım otomatik olarak kesilmeye başlıyor,  ve bu görüşmeleri ameliyata gireceğim doktorla yaparken kesiyorlar, daha sonra bugün 7571055 nolu telefondan turkcell adına hakim sesli bir kadın çıkıyor ve nüfüs bilgilerimi teyit istiyor ses tonu öylesine sert ve uyuz ki adeta s.kecek ulan sonu nereye varacak derken dumur olduğum şu sözler geliyor; fatura borcunuz bulunmamakla birlikte 200 tl yi aşan konuşma bedelinizden ötürü en geç 17 haziranda 217 lira olan ara ödemenizi yapmamanız halinde hattınız görüşmelere kapatılacaktır, ulan bu nasıl bir uygulama; fatura yok bir şey yok hizmet bedelini ne hakla talep edersin, celallendim tabi yeri geliyor profesör doktor bağlansın diye 30 dakika telefonda beklemek zorunda kalıyorsun, ölüm var kalım var ne biçim bir uygulama bu ! >:( 

dahası ayın 17 sinde olmamamıza rağmen hattım dış aramalara kapatıldı, ne doktorumu ne sevgilimi arayabiliyorum delirmemek elde değil! :|

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

haci ben 479 tl odedigimi biliyorum :D hatti kontorlu yaptirdim : fatura derdim yok artık ama sana iyi kitlemisler :) tavsiyem vodafone e tasi hatti 105 liraya :) gece gunduz konus :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Martech bunu yazdı:
    -----------------------------

haci ben 479 tl odedigimi biliyorum :D hatti kontorlu yaptirdim : fatura derdim yok artık ama sana iyi kitlemisler :) tavsiyem vodafone e tasi hatti 105 liraya :) gece gunduz konus :)

hojam mesele kodumun parası değil, hattı çatır çutur kesmeleri zaten borç yok ortada, ödemişim faturayı, ara ödeme istiyorlar onun da 2 günü var ama yine de dış aramalara kapattılar.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

çok altyapı tüketmişsin, maliyet oluşturmuşsundur...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carnager
    carnager's avatar
    Erkek

tanıdığın bi avukat varsa bi açığını bulup dava et, bütün oparöterler biyerden mutlaka sokuyo ordan burdan...

EVERY MAN DIES, NOT EVERY MAN REALLY LIVES ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

Babam yıllarca Turkcell'e 600-900 arası fatura ödedi. Baktı ki Avea'da kampanya var, Avea'ya geçti. 100den fazla ödemiyor artık.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebmarteu
    ebmarteu's avatar
    Erkek

hayatimda turkiyedeki telekominikasyon kadar boktan, berbat bi sistemi baska bi yerde gormedim :| TT de kazigi sokuyor, cep telefonu sirketleride sokuyor. Ulan bu ne bicim is, millete kazigi sokmak icin, soymak icin ellerinden geleni ardina koymuyorlar. Beter olsunlar! Turkiye interneti, cep telefonlarini, yerel telefonlari bu kadar pahali kullanmayi hakeden bi yer degil. 

Kiyaslama yapmak gerekirse: 

T-Mobile sirketi: Adam senin eline en son teknoloji cep telefonunu bedavaya veriyor. sen her ay 30 lira oduyorsun ve bunun karsiliginda 1000 dk her ay bedava konusma hakkin var ve SINIRSIZ mesajlasma, SINIRSIZ internet.

yorum sizin

**EbMaRtEu**
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

carnager bunu yazdı:

tanıdığın bi avukat varsa bi açığını bulup dava et, bütün oparöterler biyerden mutlaka sokuyo ordan burdan...

17 yerine 15 inde hattı kestiği için dava etsem bir sonuç alabilir miyim?

telefon görüşmelerinin şebekeden kaynaklı ve hep 20. dakikada kesildiğini de ispat edebilirim, bunlardan bir sonuç çıkacaksa hemen vereyim mahkemeye :|

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

carnager bunu yazdı:

17 yerine 15 inde hattı kestiği için dava etsem bir sonuç alabilir miyim?

telefon görüşmelerinin şebekeden kaynaklı ve hep 20. dakikada kesildiğini de ispat edebilirim, bunlardan bir sonuç çıkacaksa hemen vereyim mahkemeye :|

Böyle büyük firmalara dava açarak kolay kazanabileceğini zannetmiyorum ama inşallah lehine olur.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

lalada bunu yazdı:

çok altyapı tüketmişsin, maliyet oluşturmuşsundur...

:)) haci nee alaka allah askina ya :D cok alt yapi tuketmissin maliyet olusturmussun diye birsey ilk defa senden duyuyorum :) milyonlarca insan kullanıyor :) ve bir o kadar elektronik sistem ile senkron calisiyor gsm sirketleri :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

..ebmarteu bunu yazdı:

hayatimda turkiyedeki telekominikasyon kadar boktan, berbat bi sistemi baska bi yerde gormedim :| TT de kazigi sokuyor, cep telefonu sirketleride sokuyor. Ulan bu ne bicim is, millete kazigi sokmak icin, soymak icin ellerinden geleni ardina koymuyorlar. Beter olsunlar! Turkiye interneti, cep telefonlarini, yerel telefonlari bu kadar pahali kullanmayi hakeden bi yer degil. 

Kiyaslama yapmak gerekirse: 

T-Mobile sirketi: Adam senin eline en son teknoloji cep telefonunu bedavaya veriyor. sen her ay 30 lira oduyorsun ve bunun karsiliginda 1000 dk her ay bedava konusma hakkin var ve SINIRSIZ mesajlasma, SINIRSIZ internet.

yorum sizin

Hocam sana katılmıyorum daha boktanlarıda var hemde aynı ülkede.. Bence en boktanı alınan vergiler zart vergisi zurt vergisi bu yüzden hayat çok pahalı oluyo buda herşeyin pahalı olmasını sağlıyo anlican olay devlette bitiyo..

Toplam Hit: 2172 Toplam Mesaj: 16