Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bayram üstü çoğu mürid memlekette vs ev dışında olduğundan kota lazım olur diye paylaşayım dedim.

Sürpriz Nokta Kampanyası :

Sürpriz Nokta kampanyasına BiP uygulamasından katilabiliyorsunuz. Haritada belirtilen konumlara gidip "KAZAN"a bastığınız zaman hediye kazanıyorsunuz. Bu hediyeler internet, dakika ve uygulamalara özel hediyeler. 

Ve ayrıca kanalı ilk takip eden kullanıcılarına Günlük 1GB hediye ediyor. 

Hediye Yarışı :

Hediye Yarışı BiP'i kullanıp, puan kazanarak internet kazanma kampanyası. 

1 Mesaj 1 Puan 
    Aramaların her 1 saniyesi 1 Puan 
    Arkadaşınızı BiP'e davet ettiğinizde indiren kişi 1000 puan, siz 100 puan kazanıyorsunuz. 

İlk 5000 kişiye Haftalık 5GB 
    Sonraki 50.000 kişiye Haftalık 1GB 
    Sonraki 250.000 kişiye Günlük 1GB 

Her hafta Pazartesi puanlar sıfırlanıp hediyeler yükleniyor. 

Kim 1GB İster? :

Kim 1GB İster? BiP uygulamasından sorular çözülerek kazanılan internet paketidir. 

1. Tur: Günlük 50MB 
    2. Tur: Günlük 100MB 
    3. Tur: Günlük 250MB 
    4. Tur: Günlük 500MB 
    5. Tur: Günlük 1GB 

Her tur 3 sorudur. 
    Süre durdurma hilesi: (Android) 
    BiP uygulamasını uygulamalar bölümünden bulun: 

Kim 1 GB İster?'den soruyu alın ve ayarlara gelip "DURMAYA ZORLA" tıklayın. 
    İnternetten sorunun cevabına bakın. (1 dakikadan fazla zaman geçmesin sureniz bitti diyecektir ve kazanamayacaksiniz.) 

Paycell Kart ile her 1 TL Harcamana 10 MB Kazan :

Paycell Kart'inizi Turkcell Mağazaları, D&R veya PTT Şubesinden alın veya Sanal Kart oluşturun, karta bakiye yükleyip harcadığınızda 1 TL harcamaya 10 MB internet kazanırsınız. 

Hediyeler: 
    Haftalık 500MB 
    Haftalık 1GB 

SİM Kupon Biriktir Kampanyası :

Her gün SİM uygulamasına gelip, kupon toplayarak hediye İnternet kazanıyorsunuz. Her gün giriş yaptığınızda ve "Kupon Al" butonuna bastığınızda 1 kupon kazanıyorsunuz. 

15 Kupon: Haftalık 1GB 
    30 Kupon: Haftalık 2GB 
    45 Kupon: Haftalık 3GB 
    60 Kupon: Haftalık 4GB 

Her bir hediye ayda bir kere alınabiliyor. Yani 1GB aldıysanız bir daha almak için sonraki ayı beklemeniz gerekiyor. 

Turkcell Online Mağaza Günlük 1GB :

BiP uygulamasından Keşfet bölümünden "Turkcell Online Mağaza" kanalını takip edin ve anında Günlük 1GB İnternet kazanın. 

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası :

GNÇ Uygulamasını indirip, giriş yapın. Sağ üst köşedeki Yumurta simgesine basın ve çatlatın. Çatlattiktan sonra hediyenizi kazanın. 

Hediyeler: 
    1 TL'ye 1GB İnternet (Günlük) 
    2 TL'ye 2GB İnternet (Günlük) 
    5 TL'ye 2GB İnternet (2 Günlük) 
    1 saatlik 1GB İnternet 
    3 saatlik 1GB İnternet 
    Haftalık 1GB İnternet 
    Haftalık 2GB İnternet 
    Aylık 1GB İnternet 
    Aylık 5GB İnternet 

26 yaş altındaki kişiler yararlanabilir.

HERKESE HAYIRLI BAYRAMLAR DİLERİM ŞİMDİDEN.

mkyb tarafından 02/Haz/19 17:01 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek

eyv hocam #rez alalım

Frontend Dev.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

şu süpriz nokta olayını fake gps ile yapamazmıyız ?  yermi yani yada yiyormu 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

şu süpriz nokta olayını fake gps ile yapamazmıyız ?  yermi yani yada yiyormu 

Artık olmuyor. Turkcell ekibi forumları, YouTube'u vs takip ediyor. Açık görünce düzeltiyorlar. O yüzden açık bulunca sesini çıkarmadan sömürmek en mantıklısı.

https://www.tahribat.com/forum/turkcell-supriz-nokta-acigi-239561

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

@mkyb hocam şu anda en uygun paketler hangileri 250dk bile olsa yeter nette 5 GB olursa güzel olur TT da şu anda bu paketi 33tl ye aliyorum

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

@mkyb hocam şu anda en uygun paketler hangileri 250dk bile olsa yeter nette 5 GB olursa güzel olur TT da şu anda bu paketi 33tl ye aliyorum

Türkselde gnç kullanmadan uygun tarife kullanamazsın
    5 gb en az 45 tl ödersin.

Bide türkselde her ay alabileceğin paket değişiyor. Bir kullandığın paketi bir sonraki ay alamıyorsun. 

türksel = pişmanlık

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı

Türkselde gnç kullanmadan uygun tarife kullanamazsın
    5 gb en az 45 tl ödersin.

Bide türkselde her ay alabileceğin paket değişiyor. Bir kullandığın paketi bir sonraki ay alamıyorsun. 

türksel = pişmanlık

35 liraya 5 GB :

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/lifecell-hos-geldin-5gb?source=CMS&place=campaigns_category

Hep diyorum bölgenizde hangi operatör daha iyi çekiyorsa onda 1 sene geçirin tarifenin fiyatı artınca başka operatöre taşıyıp orada 1 ay takılıp tekrar eski operatöre numara taşıyın. Operatörler yeni gelen müşteriye güzellik yapıyor ama eski müşteriyi siklemiyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bayrama özel salla kazan ek hak gelmiş. Ama 6 saatlik 1 GB verdi. Yapacakları işe sokayım sabah lazım olacaktı net. Boşa gitti hak. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

o salla kazan tam göster ama elletme modu amk . 1gb 1 saat .

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

A. K tatildeyim 90gb İnternet paketi bitti sokayım bunların yapacağı işe hattım internateni açsam KB başına kitliyor salla kazanan da 1gb verdi götünde döksün 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Turkcellin anasini sikim 2 gun once net bitmisti dun yenilenecekti 50lira yukledim wifi takiliyorum. Elektrik kesildi el aliskanligi mobili anlik acip kapadim toplam 2.1mb net harcamasina 7 lira kesti oclari.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 4093 Toplam Mesaj: 38
turkcell