Turkcell Fiber İnternet Yenileme Hakkında.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Hocalar iyi akşamlar..

Turkcell Superonline Fiber  ->  ## Turkcell TV +  25 Mbps limitsiz 50 GB AKK  ##  kullanıyordum.. (  AKK  dolduktan sonra 16 Mbps düşüyordu )

Yenileme zamanı geldi fakat paketlerin a.q lar.. Hangi paketi seçeceğime karar veremedim.. AKK sonrasıda 8 Mbps sabitlemişler..

Yakın zamanda yenileme yapan kullanan varmı.. önerilerinizi bekliyorum

Not: Turkcell TV + İnternet  80 Lira ödüyordum.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

25 megabit kanunen 16'ya düşüyor. 8 megabite düşüyorsa hızı 24 megabite çekmişler. AKK kalkacağı için ne yapacaklarını şaşırdılar. Kaldı ki fiber deyipte 24-25 megabit vermelerine ayrı uyuzum. Fiber deyince internetin en az 50 megabit olmasını bekliyor insan.

Turkcell TV önemli değilse Vodafone Fiber'e geçebilirsin. Sadece modem değişiyor yine aynı altyapıdan hizmet alıyorsun.

https://www.vodafone.com.tr/Net/evde-internet.php

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam turknet bağlatsana neyi bekliyosun hala 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

hocam ben 25mbit akk olmayan paketini kullanıyorum aylık 90tl, komşu ile paylaştık, 45-45tl ödüyoz, hiçbir sınırlama olmuyor bu pakette, geçen ay toplam 890gb indirme yapmışız, bildiğin sömürmüşüz interneti sanki, hiç 25 mbitin altına düştüğünü görmedim, öneririm superonline..

EdepsizPenguen tarafından 04/Eyl/18 23:06 tarihinde düzenlenmiştir

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

valla bu ulkedr ne yapiliyorsa hep danisikli dovus. aq patronlariyla siyasiler birbirini kolluyor.

gerizekali btk 25 e 16 olacak dediginde sanki bilmiyor 24luk tarife cikacak diye

aq seyini yuzde olarak ayarla akn bittikten sonra yuzde elli altina hiz dusemez de... 

neyse kalkacak akn ama bu sefer de kotali yapacaklar yine...

İmzalamazsam ne olcak?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MikRoBiT
    MikRoBiT's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

25 megabit kanunen 16'ya düşüyor. 8 megabite düşüyorsa hızı 24 megabite çekmişler. AKK kalkacağı için ne yapacaklarını şaşırdılar. Kaldı ki fiber deyipte 24-25 megabit vermelerine ayrı uyuzum. Fiber deyince internetin en az 50 megabit olmasını bekliyor insan.

Turkcell TV önemli değilse Vodafone Fiber'e geçebilirsin. Sadece modem değişiyor yine aynı altyapıdan hizmet alıyorsun.

https://www.vodafone.com.tr/Net/evde-internet.php

hocam vodafone bağlatmayı düşünüyorum müşteri hizmetlerinde vs sıkıntı yaşar mıyım acaba. 69 tl 100 mbps/100 gb akk

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

tabiki turknet .

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Turkcell Fiber - 50mbps /150gb AKK + Turkcell TV + Sabit telefon = 89.90 TL

Kendine İyi Bak ..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

valla bu ulkedr ne yapiliyorsa hep danisikli dovus. aq patronlariyla siyasiler birbirini kolluyor.

gerizekali btk 25 e 16 olacak dediginde sanki bilmiyor 24luk tarife cikacak diye

aq seyini yuzde olarak ayarla akn bittikten sonra yuzde elli altina hiz dusemez de... 

Dese ne olacakki :D 24 ay taahhütte yasak. Bazıları 12 + 12 diyor ama süperonline direk 24 ay alıyor. 12 aylık taahhüt yok. BTK nın demesi birşeyi değişmiyor. Gördüğün an keseceksin 1 trilyon para cezası. Anca o zaman. BTK nın bir yaptırımı yok. Çözdü firmalar işi

Titanyumun gücü adına!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı

Dese ne olacakki :D 24 ay taahhütte yasak. Bazıları 12 + 12 diyor ama süperonline direk 24 ay alıyor. 12 aylık taahhüt yok. BTK nın demesi birşeyi değişmiyor. Gördüğün an keseceksin 1 trilyon para cezası. Anca o zaman. BTK nın bir yaptırımı yok. Çözdü firmalar işi

hocam o konu söyle bir açıklama yapıyorlar genel olarak herkes,

sözleşme ile taahhüt farklı şeyler, taahhüt verdiğin için yapılan indirimleri geri ödersin ama sözleşme ile yapılan işlemlerde 24 ay da imzalasan 12 aydan sonra basar gidersin. Bana sorarsan detay bilmiyorum ama taahhüt bozulduğunda yapılan indirim miktarını ya da daha az ise kalan ayların fatura bedelini isityorlar şeklinde açıklama yapıyor.

İmzalamazsam ne olcak?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasyn
    yasyn's avatar
    Erkek

Aynı peketten devam edersen 80 lira gayet makul, turkcell tv'nin kapsamını da yazarsan iyi olur aslında full paket mi?

Ayrıca ben de bu durumlardan bezmiştim fiyatlar çok oynuyordu. İptal ettirip Kablonete geçme gibi bi mallıkta bulunmuştum, hayatımın en kötü 5 ayını geçirmiştim.Şuan tekrar superonline'dayım (25mb). Superonline gerçekten kalitelidir.

Ancak şöyle bir detayı da anlatayım belki yardımcı olur. Genellikle indirim yapılmıyor fiyatlarda ben çok bastırmış sonra iptal ettirmiştim. İptal ettirmek istediğinde 2 günde bir arıyorlar ve sebebini soruyorlar, kararlı olduğunu görünce beni genel merkezlerinden biri aradı ve iptal ettirmeyin 2 aylık ücret ödemeden kullanın dedi (24 ay taahhüt yaptmak kaydıyla) istemiyorum dedim. 3'e çıktı. yok dedim 4'e çıktı ve en son 5'e çıktı. keşke kabul etseydim :):):)) Eğer böyle bir imkan varsa sen de deneyebilirsin.

Toplam Hit: 1680 Toplam Mesaj: 12
turkcell