Turkcell Gerçekten Bu Mu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

avea dan turkcell e geçtim gecmezolaydim. Konak meydanında 3G çekiyor. 4G göremedim. çalıştığım gerdeğe edge çekiyor.Daha 4G çeken nadir yer gördüm . Bahsettiğimiz turkcell bu mi yani ? Avea izmir de tüm merkezi yerlerde 4G çekiyor ve interneti hızlıydı turkcell 3 gün oldu avea nin yanına bile yaklaşamaz izmir de net söylüyorum .

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Turkcell'in olayı reklam. Çekim gücü falan trışka.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

3 yildir baz kurmalarini bekliyorum. 

Her ay twitter üzerinden kavga ediyoruz. 

Bu arada bazin kurulacağı yer Şırnak degil, İstanbul :) 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Turkcell'in olayı reklam. Çekim gücü falan trışka.

Ya birak hoca asansorde kaldik apartmandada kimse yok anasini satim. 5 kisi kaldik asansorde bi ben turkcelliydim ve bir tek benim telefonum cekiyodu dusun aveali olsam yarragi yediydik hoca.

Uc kurus az vermek icin kalitesizligi secmek mantikli gelmiyor bana

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Yeni hat gerekiyordu, avea düşünürken tt'yi sevmediğim içün gittim vodafone aldım. Böyle bir rezalet olamaz şehrin göbeğinde h+ çekiyor, en temiz çeken yerde 300kb download hızı... Bir iki defa 4gyi gördüm sonra hemen h+'ya düştü.

Evin dibinde baz istasyonu var, sokaktayken h+ çekiyor eve geçince h'ye düşüyor. Araya 2 tane duvar girince çekim gücü düşüyor sanki wifi amk.

Önceki hattım turkcell idi çok memnundum. Harika bir çekim gücü vardı. Ama turkcell'de ucuza gösterilen hiçbir paketi satın alamıyordum. En uygun paket 40 liraydı. Hangi paketi almayı deneyisem "tarifenizle uygun değil vs" uyarı verip duruyordu. Oturup ona saatlerce uyumlu paket mi arıcaz amk ? Koy bir tane paket alalım işte. 2 gb internet alacaz 50 farklı 2gb versiyonu var. Teker teker arayıp bulamam arkadaş hangisinin tarifeme uygun olduğunu. Siteden bilgilerimizle giriş yapıyoruz, yıl olmuş 2016, otomatik filtre uygula bi zahmet tarifeme uygun olmayanlara.

Sırf tarifeme uygun paket aramaktan bezdiğim için 10 yıllık turkcell hattımdan vazgeçip vodafone'a geçtim, ücret olarak iyi ama kalite olarak iyi değil, pişmanım. Tekrar turkcell'e dönmeyecem. Bir de tt'ye şans vermeyi düşünüyorum.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

avea mıdır hocam bahsettiğiniz hat ? 

http://www.leyladansonra.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

0532 757 0 770 numarasından Turkcell çekim gücü şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

hocam avea bir tek izmir de çekiyor zaten il olarakta sanırım en çok avea kullanılan ildir ama mesaela tınaztepe kampüsünde avea çekmez turkcell öttürür senin ki biraz koca teps içinde cevizin kabuğu gelmiş bir yerde bu nasıl aşçı diye tatava yapıyorsun :))

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Hocam valla benim yerimde olsan kafayı yerdin :) avea çeken yerde turkcell çekmiyor resmen izmir e özelse bilmem :)

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

ücretler fahiş evet ama kalite olarak diğer operatörlerin epey önünde kabul etmek lazım.

hocam istersen bi dh'de bu tarz konulara bi bak senin bulunduğun yerden başka şikayetçi olan var mı diye.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

avea mıdır hocam bahsettiğiniz hat ? 

Turkcell tabiki :) 

https://twitter.com/alirizadondar/status/750698509901389824

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
Toplam Hit: 1996 Toplam Mesaj: 20
turkcell