folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Turkcell Google Playden 10 Tl Lik Hediye

Turkcell Google Playden 10 Tl Lik Hediye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zasox
    zasox's avatar
    Erkek

Aynen bende baktim goremedim.

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/google-play-storeda-odeme-yontemini-mobil-odeme-secenler-kazaniyor?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lucas
    lucas's avatar
    Erkek

ücretsiz bi şekilde bakiyemi aldım teşekkür ederim,  Tavsiye olarak reklam çağrılarını ve belirli numaraları engelleyen bir program önerisi var mıdır? böyle bi program da kullanayım bakiyeyi.

Ekonomisi zayıf bir ulus, yoksulluktan ve düşkünlükten kurtulamaz; güçlü bir uygarlığa, kalkınma ve mutluluğa kavuşamaz; toplumsal ve siyasal yıkımlardan kaçamaz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Beyler Play de halen daha gorunmuyor odeme yontemi. Nasil yaptiniz?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lucas
    lucas's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

play de görünmüyor, paycell indirirsen orda hediye kodu olarak gözüküyor. 

Ekonomisi zayıf bir ulus, yoksulluktan ve düşkünlükten kurtulamaz; güçlü bir uygarlığa, kalkınma ve mutluluğa kavuşamaz; toplumsal ve siyasal yıkımlardan kaçamaz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    lucas bunu yazdı
    SkynetX bunu yazdı

play de görünmüyor, paycell indirirsen orda hediye kodu olarak gözüküyor. 

Orada da kod mod görünmüyor. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

beyler önce mesajı gönderiyorsunuz, sonra size bir bilgilendirme mesajı geliyor. ardından mailinizi onaylıyorsunuz. paycell uygulamasını indirip kaydolun,  sonrasında google play'de bir şey satın almak isterken paycell-turkcell mobil ödeme falan var herhalde, onu seçip yaparsanız paycell hesabınızda görünen 10 tl hediye bakiyeden düşüyor. galiba herkes almış ama kimse kullanamamış henüz. kullanan da buraya yazmamış bir şey. 

edit : mobil ödeme dolandırıcılığı gibi şeylerle de uğraşmak istemiyorsanız  Hattınızı Mobil Ödemeye kapatmak için Müşteri Hizmetleri'ni 0850 622 60 60 arayabilirsiniz.

KotomineKirei tarafından 20/Oca/18 21:17 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Catapat
    Catapat's avatar
    Erkek

Bilen bilir Nokia'nın symbain işletim siSteminin piyasayı kasıp kavurduğu zamanlarda X-plore adlı bir dosya yöneticisi programı vardı. Bunun android versiyonu da var şuan ve harika özelliklere sahip.

Eğer satın alıp da apk sını paylaşan olursa harika olur :D

Catapat tarafından 20/Oca/18 21:11 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

beyler önce mesajı gönderiyorsunuz, sonra size bir bilgilendirme mesajı geliyor. ardından mailinizi onaylıyorsunuz. paycell uygulamasını indirip kaydolun,  sonrasında google play'de bir şey satın almak isterken paycell-turkcell mobil ödeme falan var herhalde, onu seçip yaparsanız paycell hesabınızda görünen 10 tl hediye bakiyeden düşüyor. galiba herkes almış ama kimse kullanamamış henüz. kullanan da buraya yazmamış bir şey. 

edit : mobil ödeme dolandırıcılığı gibi şeylerle de uğraşmak istemiyorsanız  Hattınızı Mobil Ödemeye kapatmak için Müşteri Hizmetleri'ni 0850 622 60 60 arayabilirsiniz.

Hepsini yaptım hocam Paycell hesabıda açtım onaylama işlemini de yaptım ama ödeme yötenmlerinde paycell çıkmıyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

Hepsini yaptım hocam Paycell hesabıda açtım onaylama işlemini de yaptım ama ödeme yötenmlerinde paycell çıkmıyor.

mobil ödeme de çıkmıyor mu ?

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    SkynetX bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

mobil ödeme de çıkmıyor mu ?

yok hocam

Toplam Hit: 2618 Toplam Mesaj: 27
google turkcell play