Turkcell Güncel Tarife Ve Paketler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Öncelilkle şu ilk mesajı alıntı yapmayı bırakın. Zaten konuya yazarak ilk mesajı kast ediyorsunuz. Birde görseller var sayfa aşağı in in bitmiyor.

------------------------------------

Tarifeyi almak için bayiye gitmeniz gerekli.

Turkcell Platinium ile 30 liralık tarifeyi karşılaştırıyorsun bilmem farkında mısın ?

@muathayaist

Bu paketi önerebilirim. Turkcell'e geç ertesi günü geril Avea'ya 20 lira cezası var bu tarifeyi alabiliyorsun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

edit: kartal kalkar dal sarkar gibi yazmışım sadeleştireyim..

üstad az önce dışarıdaydım,

bir turktelekom bayisine girdim, dedi ki:

"aveada kal faturasız yap, bir ay sonra faturalı yap, bu tarifeden bu fiyata faydalanırsın dedi.. başka operatöre taşırsan 3 ay beklemen gerekir"

teyit amaçlı bir diğerine girdim dedi ki:

"faturalı avea hattını faturasız hale de getirsen, başka operatöre de taşısan, bu fiyata bu tarifeden faydalanmak için 3 ay geçmesi gerekiyor"

ve sen de dedin ki:

"taşı gel 20TL ceza öde faydalanırsın"

durumu netleştirirsek ona göre aksiyom alayım..

muaythaist tarafından 18/Haz/16 15:30 tarihinde düzenlenmiştir

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masuk
    masuk's avatar
    Erkek

Benim için interneti bol olması yeterli, 3g bile yeterli, dk sms vs özelliklere gerek yok. Turkcell e o kadar para vermem , +ları çok olabilir ama benim için bir önemi yok. 

CeZaA & MasuK http://www.youtube.com/watch?v=DIbbRCZ7qmQ | koyunde ne kadar çok koyun warsa o kadar oy'un war demektir.|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venedikli
    venedikli's avatar
    Erkek

hocalar bu aya özel de şöyle bişeyler var.aklınızda bulunsun.

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/konusma/ozel-500-dakika-paketi?place=autocomplete&q=oZEL%2050 500 dk her yöne 5 lira

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/konusma/ozel-1000-dakika-paketi?place=autocomplete&q=oZel%201000  1000 dk her yöne 10 lira

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unchain
    unchain's avatar
    Erkek

Telekomun 11 GB + 1000 DK + 1000 SMS  tarifesi için konuşayım.
    Tarife adı FIRSAT 8 GB aslında pakette 8 GB + 1000 DK + 1000 SMS var ve 29 TL.
    Ama Whoopsta GECENET diye bir olay var gece 00:00 - 06:00 arası kullanılan 3 GB internet veriyor buda ücretsiz.
    Onunla birlikte 11 GB diye veriyorlar.

Numara taşıma, yeni hat aktivasyonu ve faturasızdan faturalıya geçenler yararlanabiliyor.

Yaptığım onca iyiliğin tek yanlışta unutulduğunu gördüğümden beri kötü biriyim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı

edit: kartal kalkar dal sarkar gibi yazmışım sadeleştireyim..

üstad az önce dışarıdaydım,

bir turktelekom bayisine girdim, dedi ki:

"aveada kal faturasız yap, bir ay sonra faturalı yap, bu tarifeden bu fiyata faydalanırsın dedi.. başka operatöre taşırsan 3 ay beklemen gerekir"

teyit amaçlı bir diğerine girdim dedi ki:

"faturalı avea hattını faturasız hale de getirsen, başka operatöre de taşısan, bu fiyata bu tarifeden faydalanmak için 3 ay geçmesi gerekiyor"

ve sen de dedin ki:

"taşı gel 20TL ceza öde faydalanırsın"

durumu netleştirirsek ona göre aksiyom alayım..

Hocam dediğim gibi 20 lira ödemen gerekecek. Dilersen müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsin. Yaptığım bir olay olduğu için söylüyorum. 

Edit : Hocam senin için sordum 30 lira olmuş ücret. İlk faturaya eklenir dendi. 

mkyb tarafından 18/Haz/16 16:53 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

hemen taşıyorum hocam sağolasın

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı

http://forum.donanimhaber.com/m_113977943/tm.htm

Bizim olayın aynısı şurada konuşulmuş.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unchain
    unchain's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    muaythaist bunu yazdı

http://forum.donanimhaber.com/m_113977943/tm.htm

Bizim olayın aynısı şurada konuşulmuş.

Taşıma işinde şöyle oluyor hocam.
    Faturalı tt - Faturalı taahütsüz turkcell - Faturalı tt yaparsanız sadece aradaki taahütsüz turkcell faturasını ödüyorsunuz ve 1 ay bekliyorsunuz.
    Eğer farklı bir yol izlerseniz faturasıza geçmek gibi falan 3 ay bekliyorsunuz.
    En temizi ise faturasıza dönüp 1 ay bekleyip faturalıya tekrar geçiş yapmak turktelekom için.
    Güzel yanı faturasız için de güzel tarifeler var ve başka operatörlerle muhattap olmuyorsunuz.

unchain tarafından 18/Haz/16 17:41 tarihinde düzenlenmiştir

Yaptığım onca iyiliğin tek yanlışta unutulduğunu gördüğümden beri kötü biriyim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    CiRKiN bunu yazdı

Türkcell Platinum 10 gb mega plus kullanıyorum. 

Kayseride Düvenönü Esenyurt Köşk mah ERENKÖY buralarda doğru dürüst çekmiyor 3G ye geçip duruyor. 

Tel iPhone 6 

bi halta yaradığı yok bosuna bi sürü para veriyoruz 

Platinum mega 10 kullanıyorum 2000 dk olanı. istanbul ve çevresinde mükemmel.

Şuanki güncel hız

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
Toplam Hit: 4997 Toplam Mesaj: 37
turkcell türk telekom