Turkcell Hakkında Ufak Bir Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

ya geçenlerde yanlıslıkla bir oyunu satın almışım bana öyl bir mesaj geldi ve onay kodu geldi

mesaj da ki onay kodunu asla ve asla hiç bir şekilde ellemedim gelen mesajlara da dokunmadım taksitle satın almışım sözde.

sonra verilen bşr de no vardı telefon nosunu aradım ama kapalıydı..

şimdi sorun bu  ben bu üyelik işlemini nasıl görebilrim turkcell online işlemlerden vs ?

böyle bir şey varsa bunu nasıl öğrenirim peki

Boş İşler Uzmanı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Mobil ödeme yapmışssın hattından. Farkında olmadan oyun içersinde yada oyunu indirirken bişey satın almışssındır. hattını mobil ödemeye kapat.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

Mobil ödeme yapmışssın hattından. Farkında olmadan oyun içersinde yada oyunu indirirken bişey satın almışssındır. hattını mobil ödemeye kapat.

peki bundan sonra ki yüklemede bu ücreti tahsis ederler mi ?

Boş İşler Uzmanı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

hoca şikayetvara yaz, hiç bir onay zımbırtısı olmadığı için elim çarptığı için satın alındı şu kadar bu kadar borçlandım mağduriyetimin giderilmesini istiyorum falan,

ben aveadan öyle iade almıştım online işlemlerde fatura sorguladığım için ( yanlışlıkla ) ( tutar 1 tl idi ama olsun :D )

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    Noneyim bunu yazdı

hoca şikayetvara yaz, hiç bir onay zımbırtısı olmadığı için elim çarptığı için satın alındı şu kadar bu kadar borçlandım mağduriyetimin giderilmesini istiyorum falan,

ben aveadan öyle iade almıştım online işlemlerde fatura sorguladığım için ( yanlışlıkla ) ( tutar 1 tl idi ama olsun :D )

daha yükleme yapmadım =) korkmuyor da değilim

Boş İşler Uzmanı..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

benim başıma bi benzeri denk gelmişti samsung apps ten asphalt 6 oyunu ücretsiz oldu diye indirip iki üç kere oynayıp silmiştim. daha sonra bi mesaj geldi işte asphalt 6 oyununun 1. ci taksiti hattınızdan tahsil edilmiştir diye. bi de telefon numarası vardı hemen arayıp sordum işte almışsınız da çekiliyor da bilmem ne falan fistan konuştu konuştu ben de sert çıkıştım şikayet ederim sizi falan diye benden çekilen miktarı geri gönderdiler ve bi daha taksit maksit çekmediler. 

arayıp iptal ettirmen lazım o taksit olayını. ve mobil ödemeyi de kapat 

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    SpyBreaK bunu yazdı

benim başıma bi benzeri denk gelmişti samsung apps ten asphalt 6 oyunu ücretsiz oldu diye indirip iki üç kere oynayıp silmiştim. daha sonra bi mesaj geldi işte asphalt 6 oyununun 1. ci taksiti hattınızdan tahsil edilmiştir diye. bi de telefon numarası vardı hemen arayıp sordum işte almışsınız da çekiliyor da bilmem ne falan fistan konuştu konuştu ben de sert çıkıştım şikayet ederim sizi falan diye benden çekilen miktarı geri gönderdiler ve bi daha taksit maksit çekmediler. 

hayır mobil ödemeyi iptal ettirdim şmdi çekme durumları var mı ?

Boş İşler Uzmanı..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanKek
    DanKek's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı
    SpyBreaK bunu yazdı

mobil odemeyi kapattıysan kapattıgın andan itibaren hiç birşey yapamazlar hocam :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    DanKek bunu yazdı
    HeadBanger bunu yazdı
    SpyBreaK bunu yazdı

mobil odemeyi kapattıysan kapattıgın andan itibaren hiç birşey yapamazlar hocam :)

eyvallah bana da bu lazımdı çok sağol..

Boş İşler Uzmanı..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Şöle bişi var hocam sen mobil ödemeyi kapattın ancak onlar taksitli olarak aldılarsa yansır ödemeye kapatsanda bütün ücreti alana kadar alırlar. Mobil ödemeye kapattıysan bundan sonraki herhangi bir oyunda yada bişeyde ödeme olmaz hattından. Geri alma olasılığına gelirse memnuniyet iadesi yaparlarsa yaparlar.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

Şöle bişi var hocam sen mobil ödemeyi kapattın ancak onlar taksitli olarak aldılarsa yansır ödemeye kapatsanda bütün ücreti alana kadar alırlar. Mobil ödemeye kapattıysan bundan sonraki herhangi bir oyunda yada bişeyde ödeme olmaz hattından. Geri alma olasılığına gelirse memnuniyet iadesi yaparlarsa yaparlar.

taksitlendirme oldu da verilen no ya ulaşamıyorum turkcell işlemlere giridm bulamadım herhangi bir şey pixofundı sanırım ya bulamıyorum numara filan

Boş İşler Uzmanı..
Toplam Hit: 1557 Toplam Mesaj: 22