folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Turkcell Superonlıne Yenı Kampanyası (Paylaşım)

Turkcell Superonlıne Yenı Kampanyası (Paylaşım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Selam Arkadaslar
    Benım sözlesmem 21.05.2012 tarıhınde (5gun sonra) TTNET ıle bıtıyor ... 2 Seneyı devırdık :)

Son 1 Haftadır Millenıcom , Turkcell superonlıne vss artayıp duruyor , Nerden goruyorlar sa sıstemı vss arayıp sozlesmenız bıtıyor dıye :) +850 li numaralardan her neyse konu ne acıklayayım hemen ...

TURKCELL - SUPERONLINE DER KI :

24 Ay Sözleşme / Taahütle girersem ...

* İLK 6 AY 10 TL den  ( 8 MB HIZ )
    * SONRAKI 2 AY 59 TL  den  (8 MB HIZ )
    * KALAN 16 AY DA 49 TL den  (20 MB HIZ )

(8 Ay sonra fiberoptık kabloları gececek ve fıberınternet gelecekmıs o yuzden kalan 16 ay 20 MB olacak dıyorlar ... )

ARTI BUNUN YANINDA KURULUM ve 20 MB INTERNET ICIN YANI O HIZI DESTEKLEYEN MODEM VERIYORLAR (HEDIYE)

MANTIK NASILDIR?
    HABIRE ARIYORLAR :D SIKILDIM ARTIK GECEYIM MI BUNA?
    YADA IZMIRLI ARKA:DASLAR KULLANDIKLARI MANTIKLI BASKA PAKETLER VAR MI?

NOT :  

ORTALAMA 24 AYDA ÖDEYECEGIM PARA 962 TL ve 24 AYDA ORTALAMA AYLIK 40,08 TL ye DENK GELIYOR...
    BAŞKA DA HİÇBİR EXTRA ÜCRET YOK DENILDI ...

http://www.tahribat.com/Forum-10-Komisyon-Orani-Ile-Paypal-Hesaplariniz-Bozulur-200027
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

süper.h,ç durma.

ama onda da akk var.

komşuda var fiber de geçen gün 0,11le giriyodu :D

Sefih ve cahil bir kimse konuşunca ona cevap verme. Sükut, ona cevap vermekten daha hayırlıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

joe_black bunu yazdı:
    -----------------------------

süper.h,ç durma.

ama onda da akk var.

komşuda var fiber de geçen gün 0,11le giriyodu :D

Hadı ya :D Ozman onu ogrenmek gerek kac GB oldugunu :)
    Ama bence bana yeter genelde Face , İnternet , Cart curt takılıyorum evde anlayacagın INDIRME ISLERINI zaten ısyerınde Mıllenıcom dan yapıyorum 4 MB oranın ınternetı ıyı yanı :) Sınırsız hemde canavar ... Ev ıcın bu ıdeal oyle degıl mı?

Biqde uyuz oldugum konu ... O denılen 8 Mb hızı alırız herhalde dımı? Yanı Turkcell ve Superonlıne ın bu konuda hassas olacagını dusunuyorum ...

Telefonda arayan kıza mıllet TTNET den 8MB alıyor ama 1MB zor goruyor dedım :D Sızın sözlesmeden sorna TTNET ıle degıl TURKCELL BAZ ISTASYONLARI ve SUPERONLINE Altyapısıyla alakanız var TTNET ıle ılgıız yok dedı :D Kasmasın sonra yanı :)

http://www.tahribat.com/Forum-10-Komisyon-Orani-Ile-Paypal-Hesaplariniz-Bozulur-200027
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

25-50-100 gb limitleri var aşınca hızın 1 mbit oluyor bok gibi şu anda bnm öyle mesela.Uzak dur süperoffline dan sakın ha sakın!!!! çok cazip görünebilir ama bu cadının elması sakın ısırma...

geçtiğim, taahüt verdiğim güne lanet olsun. Aklım olsa kablonete geçer aynı paraya akk siz 3 mbit yada 5 mbit alırım...

Almanya Fatihi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

suhatuna bunu yazdı:

Hadı ya :D Ozman onu ogrenmek gerek kac GB oldugunu :)

Ama bence bana yeter genelde Face , İnternet , Cart curt takılıyorum evde anlayacagın INDIRME ISLERINI zaten ısyerınde Mıllenıcom dan yapıyorum 4 MB oranın ınternetı ıyı yanı :) Sınırsız hemde canavar ... Ev ıcın bu ıdeal oyle degıl mı?

Biqde uyuz oldugum konu ... O denılen 8 Mb hızı alırız herhalde dımı? Yanı Turkcell ve Superonlıne ın bu konuda hassas olacagını dusunuyorum ...

Telefonda arayan kıza mıllet TTNET den 8MB alıyor ama 1MB zor goruyor dedım :D Sızın sözlesmeden sorna TTNET ıle degıl TURKCELL BAZ ISTASYONLARI ve SUPERONLINE Altyapısıyla alakanız var TTNET ıle ılgıız yok dedı :D Kasmasın sonra yanı :)

zaten bişey indirme yapmıcaksan 2 Mbit bile yeter.

yo kyok superonline o konuda hassas. arkadaşta bazen bakıyorum onların 20 mbit normalde 26 27ye kadar çıktığı da oluyo. ama 13 14ten aşağı düşmüyo hiç.

rahat ol sıkıntı olmaz.

Sefih ve cahil bir kimse konuşunca ona cevap verme. Sükut, ona cevap vermekten daha hayırlıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

deja-vu bunu yazdı:

25-50-100 gb limitleri var aşınca hızın 1 mbit oluyor bok gibi şu anda bnm öyle mesela.Uzak dur süperoffline dan sakın ha sakın!!!! çok cazip görünebilir ama bu cadının elması sakın ısırma...

geçtiğim, taahüt verdiğim güne lanet olsun. Aklım olsa kablonete geçer aynı paraya akk siz 3 mbit yada 5 mbit alırım...

Hocam ben fazla dostya ındırımı yapmıyoprum yanı anlayacagın o kotayı (25 Gb) bıle doldurmam belkı :)
    O yuzden bana mamntıklı geldı :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

deja-vu bunu yazdı:

burası da var tabi. hiç kullanmadım kablonet ama kesiliyo falan diyolar :w

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

2-3 senedir kablonet kullanıyorum hiçbir sorun yok.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    Kablonet kullanan arkadaslarim cok memnun. Superonline icin birsey diyemem

www.kriptopedi.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    kablonet izmir de mi yaw?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

UP :)

Toplam Hit: 1354 Toplam Mesaj: 21