folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Turkcellden Kamuluya 5 Tl Taksitle (5X24) T10 Androidli Telefon

Turkcellden Kamuluya 5 Tl Taksitle (5X24) T10 Androidli Telefon

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/cihazlar/akillitelefonlar/interneticindetelefonteklifleri/baharcihazkampanyasi

TURKCELL T10 ve SAMSUNG TREVİ

Turkcell T10 veya Samsung Trevi’ye aşağıda belirtilen 5 tarifeye ek olarak ayda 5TL daha ödeyerek sahip olabilirsiniz.

* Alo 120, BizBize Kamu HY 1200 dk, Kamu 1000 dk, Haydi Gel Büyük Paket,
    BizBize Hepimiz Süper Paket tarifelerine 24 aylık kontrat veren müşteriler ayda 5TL daha ödeyerek Turkcell T10 ve Samsung Trevi’ye sahip olabilirler.

Ayrıca kampanya teklifinden yararlanan müşterilere 6 ay boyunca her ay 250 MB internet sunulacaktır.

Bizim peder 2 telefondan da almış. T10 özellikle ilgimi çekti bu fiyata androidli telefon bulamazsınız. Varsa kamulu tanıdıklarınız rica edin her kamulu 2 telefon alabiliyor. Kampanyaya talep büyük bizimkiler zor cihaz buldular hiç biyerde kalmamış

t10 inceleme ve yorumları rom yükleme güncelleme:

http://forum.donanimhaber.com/m_44232526/tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_44963400/tm.htm

edit : Bide sansung trevi var ch@t 335

bu telefonda fena değil wifi filan var

ayrıntılı bilgi :http://www.letsgomobile.org/tr/ceptelefonu/2555/samsungchat335/

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    turkcell t 10 u aldim inceledim, bedava verseler kullanilmayacak kadar kalitesiz bir telefon. nokianin en boktan bir telefonu dahi t10 dan kalitelidir. bende androidli cihaz kullaniyorum, android super bir isletim sistemidir. ama t10 donanimsal olarak kocaman bir sifir. sakin almayin.

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pixel
    pixel's avatar
    Erkek
    2.8 ich ekran ile androidin keyfi çıkmaz özellikle öğrenci adam mesaj yazar diye genellersek t10 tam bi fiyasko edit : ekran da bastırmatikmiş uzak durmakta fayda var :D zaten o ekrana capasitiv yapsan kalemsiz mesaj yazamazsın

revolution-
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    pixel bunu yazdı:
    -----------------------------
    2.8 ich ekran ile androidin keyfi çıkmaz özellikle öğrenci adam mesaj yazar diye genellersek t10 tam bi fiyasko edit : ekran da bastırmatikmiş uzak durmakta fayda var :D zaten o ekrana capasitiv yapsan kalemsiz mesaj yazamazsın
    aynen dediğin gibi hocam. ekran fıs.

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek

120 tl ye fazla bişey beklemyin zaten. Boşuna okadr ucuz değil :) 5800 bile 400-500 tl oda basmatik. Fiyatına göre iyi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pixel
    pixel's avatar
    Erkek
    ben htc wildfire ile samsung galaxy fit arasında kaldım bi türlü karar veremiyorum ama bir hafta içinde alıyorum kukunku sonunda kurtuluyorsun telefon muhabbetinden :D

revolution-
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek

pixel bunu yazdı:
    ben htc wildfire ile samsung galaxy fit arasında kaldım bi türlü karar veremiyorum ama bir hafta içinde alıyorum kukunku sonunda kurtuluyorsun telefon muhabbetinden :D

zaten bi alsan sende kurtulcan. Bunu değil öbürünü alasaydım diye birşey zaten olmıyacak alınca biticek tüm dertler hacı :)

Hadi hayırlı olsun

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pixel
    pixel's avatar
    Erkek
    sence hangisini alayım :D htc mi samsung mu hemen bi gireyim olaya samsungun artıları kamera ve wifi n htc ninb artıları batarya flash player ve led flaş tasarım gps

revolution-
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek

pixel bunu yazdı:
    sence hangisini alayım :D htc mi samsung mu hemen bi gireyim olaya samsungun artıları kamera ve wifi n htc ninb artıları batarya flash player ve led flaş tasarım gps

bataryaları yakın değil mi 1350 mah biri 1300. Çok farkrdiyor mu? Htc daha güzel duruyor sanki wifinin n olayınada çok takma bence.daha iyi ama eksikliğini hissedeceğin bişey değil. Htc nin görünüş filan daha güzel.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek

Bu gün bizde Samsung Trevi alıyoruz 5*23+15 Tl ye ii görünüyor t10 a göre ztn 130 milyon bişey değil alalım dedik

UCİ MTB Racer DÜ Faculty of Economics and Administrative Sciences
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pixel
    pixel's avatar
    Erkek
    kukunku bunu yazdı:

pixel bunu yazdı:

bataryaları yakın değil mi 1350 mah biri 1300. Çok farkrdiyor mu? Htc daha güzel duruyor sanki wifinin n olayınada çok takma bence.daha iyi ama eksikliğini hissedeceğin bişey değil. Htc nin görünüş filan daha güzel.

kvk teknik servis veriyor patlamasa elimizde :D

revolution-
Toplam Hit: 6384 Toplam Mesaj: 15