folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Türkiye - Amerika Menzilini Katedebilecek Füze Îmâlatı.

Türkiye - Amerika Menzilini Katedebilecek Füze Îmâlatı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deli
    Deli's avatar
    Erkek
    bana 1 kg. uranyum bulun size hiroşimadan 10 kat daha büyük bir patlama yaratıyım...hiroşimada 100 gr. uranyum kullanıldı....bakın simdi nükleer füzelerin yapım aşaması normal füzelerden farklıdır....normalbir bomba düştüğü anda tepkimeyle patlar...ama nükleeri uzaydan fırlatın genede patlamaz...uranyumu patlatmak için onu tetikliyecek NÖTRON lazım....bide nötronbulun yok edelim amerikayı

i can press 16 notes in one second...but it is nothing
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dipLoit
    dipLoit's avatar
    Erkek
    bide ucuna renkli gazlar takin, patlayinca gokyuzune hacked by tahribat yazsin :)

bir imzam bile yok
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

çok eski bi konu bu.. barthez hesaplamışdır imkansız oldunu anlamışdır büyük ihtimalle yada başka bi sebepden vazgeçmiştir.

hadi diyelim yeniden güncel hale geldi bu konu; bence imkansız... maddi desteğimiz sınırlı abd karşıtı grup\kişi lerden destek bile alsak buna sağlam bi platform lazım bunu gizli tutamassınız hadi tuttuk diyelim... burdan abd ye kadar uçurması bana pek imkansız gelio ayrıca o kadar ülke üzerinden geçicek illaki radarlara yakalanır alevle vs yanıltcam demişin bunla sadece abd üzerinde füzene gönderilecek füzeleri yanıltmak için yaparsın ama bunu F22 ler bile %100 beceremio ki karşındaki amerika boru diil :) sen bunu yapacam dionda sınırsız destei olan el-kaide hiç akıl etmemişmidir adamlarda hem maddi destek hem adam hemde siyasi bakımdan çou ülke üzerinde gizliden örgütlenme ve faaliyet gösterme hakları war çok uçuk gedli bu fikir bana  :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    codermc bunu yazdı:

bide ucuna renkli gazlar takin, patlayinca gokyuzune hacked by tahribat yazsin :)

zuhahahahahahahahahahahaaaa :D

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

tam hortlatılıcak konu nerden bulduysam ...

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Füzenin üstüne Turkey's power yazalım...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

füzenin ismi de two minute olsun :D

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Hacı abi bu ney laaa :D kusura bakmayın hortlattım fakat gülmedim değil yahu :)

Toplam Hit: 7520 Toplam Mesaj: 29