folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Türkiye E-Spor Sektöründe Koşuyor

Türkiye E-Spor Sektöründe Koşuyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Dün akşam cs go ekibi Space Soldier takımı Polonya temsilcisi AGG takımına karşı bo5 maçta 3–0 yenerek kazandı. Daha öncedende büyük takımları yenmesi ile tanıdığımız Space Soldier ekibi çok iyi oturmuş

Super Massive ekibimizde lol alanında ezmeye devam ediyor

Sizce Türkiye takımlarını daha büyük turnuvalarda görebilir miyiz siz oyun sektöründeki hızlı ilerleyişimiz hakkında ne düşünüyorsunuz

TheAvenqer tarafından 30/Nis/16 15:11 tarihinde düzenlenmiştir

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

DP olsun super olsun bjk olsun iyide lol oyunculara maç başı 40 tl veriyor muş onu napıcaz böyle geçinilmez :D

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

adam akıllı  oyun falan yaptık zannettim başlığı görünce  amk

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

Espor konusunda hala oldukça gerideyiz. Hiç bir major ligte takımımız bulunmuyor. Türk takımları en fazla özel turnuvalarda başarı elde edebiliyorlar onlarada büyük takımların bir çoğu katılmıyor, katılanlarda antreman niteliğinde gördüklerinden dolayı taktik,strateji denemekle geçiriyorlar. 

lol için konuşursak Türkiye sunucusunun hali rezalet, Lolde bişiler yapmak istiyorsan diğer sunucularda oynamak zorundasın. DP dünya finaline gittiğinde gördük 1 maç bile alamadı yanılmıyorsam üstünden geçmişlerdi. Daha sonrada takım gönderemedik zaten.  

cs için konuşursakta keza aynı şey geçerli. özellikle fps türkiye için espor da çok pahalı bir dal. moba da bile sağlam oyuncu çıkaramıyorsak fps te çıkarmamız çok daha zor. yine yanılmıyorsam 2000 lerde yine bir iki takım çıkarmıştık hatta dp de buna dahil fakat yinede ço kfazla ilerleme söz konusu olamadı.

Takım ve oyuncu bazlı ele alırsak arka planda çok fazla şey dönüyor. Birbirini çekememezlik takım içlerinde bile oldukça fazla. şu ana kadar çıkan lol takımlarında bireysel bazda kaliteli oynayan oyuncular vardı ama takım oyunu 0 dı. Super massive şu an oldukça yetenekli oyunculardan oluşuyor fakat ne kadar uzun süre götürebilirler emin değilim açıkcası. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

bknz: Türk bilim adamlarından müthiş keşif

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    Nvidia bunu yazdı

adam akıllı  oyun falan yaptık zannettim başlığı görünce  amk

+1

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

iki hafta önce yine bi hafta sonu. çıktım eski mahalleye. gördüm hemen çocukları. dedim doluşun hadi arabaya sandala gidicez amk bende güzel ot var. alın oltaları içkileri vs.

içlerinden en eski arkadasım olan eleman dedi ki oglum 7 bucukta yarı final maçım var. 1500 dolar ödüllü ben gelemem. 

iyi dedim amk sen siktirgit oyununu oyna biz yasamayı seviyoruz. ama dedim gel sana mezarlıkta bi sigara içireyim gitmeden. adaptasyonun artar. efsane olursun oyunda amk . videoyu kaydet bende izlicem hatta filan

baya gaz verdim buna. bu da bi kaç aydır içmiyomus bişey. içtik sigarayı biz ilerledik bu da gitti evine. 

sabah 8 de msj attı. senın ben kitaplarını sikeyim eve gider gitmez uyumusum 14 saattir uyuyorum diye. takımı da diskalifiye olmuş komple.

yani demem o ki aynen türkiye oyun sektöründe tam gaz ilerliyor. 1500 dolar nedir amk burda öğretmen almıyor o kadar maaşı. ama aynı ögretmenın oyun oynama dıye kızdıgı eleman kaldırıyor parayı :)

tabi lan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Oyun sektörü ne ya alfjgsflhd terim karmaşasına girmişsin.

E-spor olacaktı o.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    korkarabatak bunu yazdı

iki hafta önce yine bi hafta sonu. çıktım eski mahalleye. gördüm hemen çocukları. dedim doluşun hadi arabaya sandala gidicez amk bende güzel ot var. alın oltaları içkileri vs.

içlerinden en eski arkadasım olan eleman dedi ki oglum 7 bucukta yarı final maçım var. 1500 dolar ödüllü ben gelemem. 

iyi dedim amk sen siktirgit oyununu oyna biz yasamayı seviyoruz. ama dedim gel sana mezarlıkta bi sigara içireyim gitmeden. adaptasyonun artar. efsane olursun oyunda amk . videoyu kaydet bende izlicem hatta filan

baya gaz verdim buna. bu da bi kaç aydır içmiyomus bişey. içtik sigarayı biz ilerledik bu da gitti evine. 

sabah 8 de msj attı. senın ben kitaplarını sikeyim eve gider gitmez uyumusum 14 saattir uyuyorum diye. takımı da diskalifiye olmuş komple.

yani demem o ki aynen türkiye oyun sektöründe tam gaz ilerliyor. 1500 dolar nedir amk burda öğretmen almıyor o kadar maaşı. ama aynı ögretmenın oyun oynama dıye kızdıgı eleman kaldırıyor parayı :)

ondan bana da içirsene :3 

Çok sıkılıyom
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Başlık cok saçma.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

valla spor olarak bulmasamda hakkaten öyle olmuş öyle böyle adamlar bayrağı açmışlar meksikadamı ispanyadamı öyle bişey

Toplam Hit: 3004 Toplam Mesaj: 23
oyun super massive space soldier