folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türkiye F-16 Ları Kuzey Irağı Bombalıyor...

Türkiye F-16 Ları Kuzey Irağı Bombalıyor...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    İşte PKK'lılardan geride kalanlar  
    Genelkurmay Başkanlığı, Hakkari'nin Dağlıca Köyü bölgesinde meydana gelen çatışmanın ardından bölgede yürütülen çalışmalarda bazı mühimmatın ele geçirildiğini bildirdi.

Genelkurmay Başkanlığı internet sitesinde yayınlanan terörle mücadele faaliyetlerine ilişkin açıklamada, 21 Ekim'de yaşanan, 12 askerin şehit olduğu ve 34 teröristin etkisiz hale getirildiği saldırının ardından bölgede yürütülen operasyonlara devam edildiği vurgulandı. Açıklamada, bugüne kadar bölgede yürütülen arazi aramasında, ilk belirlemelere göre 3 Kaleşnikof tüfek, 36 el bombası, 1 RPG-7 roketatar, 27 adet roketatar mühimmatı, 153 adet Kaleşnikof mermisi, 10 adet Kaleşnikof şarjörü ve 500 gram C-4 patlayıcı madde bulunduğu kaydedildi.
    ANKA

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

sınır ötesi neden yapamıyoruz... belirtmek istiyorum arkadaşlar...

abd uzaydan pkk lılara türkler buraları bombalıyor diyor ve ordan kaçıyorlar olay tamamen bu....

pkk nın nerde olduğunu iyi bilen abd. abd rest çekemeyecek kadar aciz kaldık.

kapat haburu kapat incirliği. kes elektriği ebelerini görürüz o zaman . mersin deki barzani şirketlerine el koy görürüz.

eğer hükümetimiz bunları yapamıyorsa pkk ateşkes ilan ettiğinde(abd pkk ateşkes etti operasyonu durdurun deyip durdurulursa) bu saatten sonra yazıklar olsun...

bu sözler ilginç değil mi ?

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

vet beyler ama olaylar dışarıdan göründüğü gibi olmuyor bağzen bizim bilmediğimiz anlaşmalar yapılıyor hükümetin buna yetkisi var.

bana göre girecekleri tam zaman 15 askerin öldüğü zamandı fakat teskere olmadığından bişey olmadı zaten ordunun artık tahamülü kalmadı ya çıkar teskereyi yada darbe yaparım anlamına bişeyler oldu teskere çıktı.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ben savaştım bu ipnelerle .  17 ağır çatışma geçirdim. komando bölüğümüz 80-90  kişi arasında değişiyordu.yeni gelen askerlerden aklı başında olanları sporda yetersiz olanları karargaha veriyorduk. ne kadar çatlak sıradışı asker varsa bizim bölüğe sürgün geliyordu. aramızda müthiş bir bağlılık vardı.

kaç kelle aldık biliyormusunuz ?  hiç mübalağa yok.

12 ayda tam 93 kelle .  şehit 1  . gazi 2 .

sadece bölük olarak. tv lerde sadece biri çıktı. oda atv geldi. atv gittikten sonra esir alınan ppk lıyıda imha ettik.

her geberen ppk lı kayıtlara alınmaz. savcılığa şuraya buraya bir sürü rapor bilmem ne uğraşmazlar. hepside dağlarda kalır kurda kuşa yem olur gider. korucular çok önemlidir. onlara daha iyi sahip çıkmak gerekir. halkın büyük çoğunluğuda ppk ya karşıdır.  yalnız t.c. yede pek muhabbetle bakmayanlarda az değildir.

Şimdi bir üst yetkiliden öğrendime göre 12 şehitimizin olduğu anda 2.5 saat boyunca telsizler çalışmamış.yani askeri birlikler arasında iletişim sıfır. bu kafamı karıştırıyor.iletişim olmayınca neler olabileceğini düşünmek bile istemiyorum.çatışma anında bir apachi gelse 200 kişilk grubun temiz 100 ünü  cehenneme gönderirdi.çağıramadıkları için gelemediler.

şimdi bu telsiz görüşmesi nasıl kesildi?  ppk nın işimi ? yoksa ajanlarının işimi?  eldeki motorola marka abd telsizlerinin abd tarafından kontrolümü söz konusu ? 

Temel adalettir .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

abd.. her bi işin içinde itoli it abd yatıyor...

o gün uydudan pkkyı izlemeyi kesiyor. ama o gece kalifornadaki yangını uydudan izlemeyi iyi biliyor . 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    zigana bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaşlar ben savaştım bu ipnelerle .  17 ağır çatışma geçirdim. komando bölüğümüz 80-90  kişi arasında değişiyordu.yeni gelen askerlerden aklı başında olanları sporda yetersiz olanları karargaha veriyorduk. ne kadar çatlak sıradışı asker varsa bizim bölüğe sürgün geliyordu. aramızda müthiş bir bağlılık vardı.

kaç kelle aldık biliyormusunuz ?  hiç mübalağa yok.

12 ayda tam 93 kelle .  şehit 1  . gazi 2 .

sadece bölük olarak. tv lerde sadece biri çıktı. oda atv geldi. atv gittikten sonra esir alınan ppk lıyıda imha ettik.

her geberen ppk lı kayıtlara alınmaz. savcılığa şuraya buraya bir sürü rapor bilmem ne uğraşmazlar. hepside dağlarda kalır kurda kuşa yem olur gider. korucular çok önemlidir. onlara daha iyi sahip çıkmak gerekir. halkın büyük çoğunluğuda ppk ya karşıdır.  yalnız t.c. yede pek muhabbetle bakmayanlarda az değildir.

Şimdi bir üst yetkiliden öğrendime göre 12 şehitimizin olduğu anda 2.5 saat boyunca telsizler çalışmamış.yani askeri birlikler arasında iletişim sıfır. bu kafamı karıştırıyor.iletişim olmayınca neler olabileceğini düşünmek bile istemiyorum.çatışma anında bir apachi gelse 200 kişilk grubun temiz 100 ünü  cehenneme gönderirdi.çağıramadıkları için gelemediler.

şimdi bu telsiz görüşmesi nasıl kesildi?  ppk nın işimi ? yoksa ajanlarının işimi?  eldeki motorola marka abd telsizlerinin abd tarafından kontrolümü söz konusu ? 

-----------------------------

hacım benim bildiğim onun içine bir ametal gibi bişey koyuyorlar ve kriptolama yapılıyor dışarıdan kontrol edileceğini pek sanmıyorum ama varsa böyle birşey demekki edilmiş ayrıca aselsan üretmiyormu bizim telsizleri ?

Toplam Hit: 4913 Toplam Mesaj: 27