Türkiye Mobil Yönüne En Ucuz Voip

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Selamlar, iphone uygulaması olan türkiyedeki cep telefonlarını arayabileceğim en ucuz ama beni pişman etmeyecek (gerçi denerim zaten ucuz olursa) voip hizmeti hangisidir?

Yükleyeyim 3-5 euro en azından bi yarım saat bi saat konuştursun..

Sabit hatları bedava arayabiliyorum ama mobiller sorun

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiNki
    kiNki's avatar
    Erkek

mobilVoip vardı yanlış hatırlamıyorsam.. kıbrıstayken onu kullanıyordum ben

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

http://www.nac.com.tr/  arkadaşın yeridir dene istersen bende kullanıyorum sıkıntı olursa mesaj atarsın bana

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

nonoh.net kullandim guvenilir.

Ucretler: http://www.nonoh.net/rates#letter-T

Work and Travel Hakkında Herşey; Vize Görüşmeleri, İş ve Eyalet Seçimi, Ucuz Uçak Bileti [www.turkishwat.com]
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

ben daha önce bi firmanınkini kullandım ama pek memnun kalmamıştım sonra nonoh kullandım, işimi iyi görüyordu. diğerine göre fiyatı biraz daha

pahalıydı ama sıkıntı yok. 3-4 yıldır biliyorum nonoh u. 10 euro yüklüyorsun işte genelde sabit hatlar 120 gün ücretsiz oluyor. mobil de gayet

uygun... wifi de sıkıntı yaşamazsın iletişimde, mobil internette de duruma göre sıkıntı yaşayabilirsin. ben çek cumhuriyetinde vodafone un

internetini kullanıyordum çok kaliteli olamayabiliyordu konuşma

Aydınlık sabahı düşün ve durgun karanlık geceyi. Rabb'in seni ne unuttu ne de darıldı. Öteki dünya senin için (hayatının) bu ilk bölümünden mutlaka daha iyi olacak! Ve zamanı geldiğinde Rabb'in sana (kalbinden geçeni) bağışlayacak ve seni hoşnut kılacak. O seni yetim olarak bulup bir sığınak vermedi mi? Ve yolunu kaybetmiş görüp seni doğru yola ulaştırmadı mı? İhtiyaç içinde bulup seni tatmin etmedi mi? Öyleyse yetime haksızlık yapma, yardım isteyeni asla geri çevirme, ve (her zaman) Rabb'ini(n) nimetlerini an.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

skypedan şaşma yiğen 

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı

skypedan şaşma yiğen 

daha ucuzu varsa hani

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

http://www.poivy.com/calling-rates.html#letter-T kullaniyorum ben önceleri türkiye sabit hatlar beleşti şimdi zamlamişlar ibineler.  varsa beleş bildiğiniz takipteyim bende :)

In every job there is a no
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    yNsr bunu yazdı

http://www.poivy.com/calling-rates.html#letter-T kullaniyorum ben önceleri türkiye sabit hatlar beleşti şimdi zamlamişlar ibineler.  varsa beleş bildiğiniz takipteyim bende :)

ben bunu da kullandım hocam hatırladım şimdi.nonoh daha cazip geldi bana.. belki öyle bi takındır bilmiyorum ama 3 tane firma denemiştim, en son nonohda karar kıldım hala hesabım vardır :)

Aydınlık sabahı düşün ve durgun karanlık geceyi. Rabb'in seni ne unuttu ne de darıldı. Öteki dünya senin için (hayatının) bu ilk bölümünden mutlaka daha iyi olacak! Ve zamanı geldiğinde Rabb'in sana (kalbinden geçeni) bağışlayacak ve seni hoşnut kılacak. O seni yetim olarak bulup bir sığınak vermedi mi? Ve yolunu kaybetmiş görüp seni doğru yola ulaştırmadı mı? İhtiyaç içinde bulup seni tatmin etmedi mi? Öyleyse yetime haksızlık yapma, yardım isteyeni asla geri çevirme, ve (her zaman) Rabb'ini(n) nimetlerini an.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

voip ile sabit hatları nasıl ücretsiz arıyorsun?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

voipwise olabilir. 

bir de millitalk a rastgeldim, turk yapimi birsey. 

All I need is a possibility.
Toplam Hit: 2035 Toplam Mesaj: 15