folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türkiye Pasaportuna Vize İstemneyen Ülkeler

Türkiye Pasaportuna Vize İstemneyen Ülkeler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hworm
    hworm's avatar
    Erkek

fatX bunu yazdı:
    -----------------------------

Renato bunu yazdı:

fatX bunu yazdı:

Bunlar sınırsız kalmaya izin veriyorlarmı?

Sanmıyorum ve ayrıca orada uzun yıllar kalmak istiyecegin neresi var  merak ettim?

Hoca birsürü ülke var illa vardır cazip gelen biri :)

Japonya mesela.. ve ya ahmedinejat ın yanına giderim :P

tavsiye etmem İran karışık bu aralar :)

No thing is possible ,world itselfs say ı’m possible
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

bayzin bunu yazdı:

finlandiya nasıldır acaba finlandiya :)

Finlandiya için yazacağım barizdir ama,

sen msn den dönmedin bana

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uLKuCu
    uLKuCu's avatar
    Erkek

Aslında Kuzey Kore gibi olmak var ne giriş var ne çıkış puhaha :D

...Muhtaç olduğum Kudret Damarımdaki Asıl Kan"da mevcut... ...İnsan"ı Yaratandan ötürü severim...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

japanları seviyom

01.01.2009 - 01.01.2009   Yeni Yıl Tatili
    16.01.2009 - 16.01.2009   Olgunlaşma Günü
    11.02.2009 - 11.02.2009   Ulusal Kuruluş Günü
    21.03.2009 - 21.03.2009   İlkbahar Bayramı
    29.04.2009 - 29.04.2009   Yeşil Yapraklar Günü
    03.05.2009 - 04.05.2009   Anayasa Günü
    05.05.2009 - 05.05.2009   Çocuklar Günü
    15.09.2009 - 15.09.2009   Yaşlılara Saygı Günü
    23.09.2009 - 23.09.2009   Sonbahar Bayramı
    10.10.2009 - 10.10.2009   Sağlık ve Spor Günü
    03.11.2009 - 03.11.2009   Kültür Günü
    23.11.2009 - 23.11.2009   İşçiler Şükran Günü
    23.12.2009 - 23.12.2009   İmparator'un Doğumgünü

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vebay
    vebay's avatar
    Erkek

arkadaslar uzakdogu guzel..singapur gelişmiş bayagı.tayland ve malezyada iyi ve birdirine yakın ulkeler ve vize gerekmiyor ama malesef yemekleri bizim damak tadımızla alakası yok.

gidince diyet yapmanıza gerek kalmadan kilo veriyorsunuz...

hatta yemek ve kullandıkları yağın kkokusundan heralde alışveriş merkezlerinde yemek katı oldugundan,kokudan dolayı devasa alışveriş merkezlerine bile girmekte zorlanıyorsunuz...

** son **
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Milamber
    Milamber's avatar
    Erkek

arkadaşlar hemen herşeye rağmen japonyayı önerebilirim şu günlerde japon toplumu bizim ki gibi bir takım değerlerini yitiriyor malesef.. o nedenle bir çok hatun erkek diye kuduruyor yanlız bunların farkı bizimkilerden aşırı derecede paralı olmaları benim tanıdığım bir eleman japon manitasından tam 12000 dolar aldı ve 1 yıl kadar sonra ayrıldı arada japonyaya gidip geldiği dönemleride hatun ödedi bu gitmediği zamanlarda hatun buna geldi vs vs... yani cinsel yaşamına düşkün olan arkadaşlara şiddetle önerebilirim... üstelik benim tanıdığım bu eleman hatuna ayaklarını bile yıkatmış resimlerini göstermişti bana...

ilk gördüğümde inanamıştım...

Fırtına koparmaktır işim... Uzaklar Yolcusu
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

Milamber bunu yazdı:

arkadaşlar hemen herşeye rağmen japonyayı önerebilirim şu günlerde japon toplumu bizim ki gibi bir takım değerlerini yitiriyor malesef.. o nedenle bir çok hatun erkek diye kuduruyor yanlız bunların farkı bizimkilerden aşırı derecede paralı olmaları benim tanıdığım bir eleman japon manitasından tam 12000 dolar aldı ve 1 yıl kadar sonra ayrıldı arada japonyaya gidip geldiği dönemleride hatun ödedi bu gitmediği zamanlarda hatun buna geldi vs vs... yani cinsel yaşamına düşkün olan arkadaşlara şiddetle önerebilirim... üstelik benim tanıdığım bu eleman hatuna ayaklarını bile yıkatmış resimlerini göstermişti bana...

bastır koçum işte türk erkeği:)

bu arada finlandiyayı soran vardı.abi benim gördüğüm kadarıyla dünyanın en güzel kızları iskandinav ülkerinde norveç isveç finlandiya.hepsi birbirinden güzel

ama g.tünüz donabilir orada o ayrı mesele tabi

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

aslında japonya iyi olabilir ama gerçekten gelişmiş ülkeler de tatil veya gezip tozmak için çok paranız olması gerekiyor.,

oyüzden daha çok onlar bizim ülkemize geliyor ama size şunu söyliyim 

yeteri kadar paran varsa dünyadaki en güzel ülke türkiye bu gerçekten böyle , ama paran yoksa taşra....

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Bazı şeyleri toz pembe görmemekte fayda var.

Öncelikle Japonyaya gitmek vize yok diye o kadar basit değil. Bundan bi 10 sene önce kolaymış, yalnız oraya giden bizim türkler özelliklede ordu fatsalılar, japonyanın tabiri caizse a. koymuşlar. Yakuzalara bile kafa tutup, kendilerine mahalle kurmuş ve her türlü pis işi yapmaya başladıklar için artık ülkeye türk alırken çok dikkat ediyorlar.

İlk gittiğinizde dönüş biletinizin olması gerekiyor, kalacağınız oteli yada  yeri bildirmeniz orada birilerinin, evet biz ona kefiliz demesi gerekli. Birde yanınızda yeterli para getirmelisiniz, önceden uygulanmasa da artık genellikle bunlara dikkat ediyorlar. 

Hatta bizimkiler zamanında hep aynı yalanla ülkeye girmiş bir daha çıkmamışlar: "Gazeteciyim" :)

Onun dışında singapur, malezya ve taylanda kolayca giriş yapabilirsiniz. Özelliklede singapur da türkler seviliyor. Bknz: Bayraklarına (Osmanlıdan gelen bir saygınlık var)

Bir de liste de Vatikan var. İşin ilginç yanı, vatikan italya içinde özerk bir bölge, vatikan için vize yok ama oraya gidebilmek için italya topraklarına basacağınız için italya için vize almanız gerekiyor...

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renato
    Renato's avatar
    Erkek

Milamber bunu yazdı:

O kadından 12000 dolat alacam sonrada ben erkegim diye gezecem peh...

Toplam Hit: 4414 Toplam Mesaj: 43