folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türkiye Şehitlerine Ağlarken Bu Yapılırmı !

Türkiye Şehitlerine Ağlarken Bu Yapılırmı !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar yüreğim gerçekten dün cız etti dün 6 tane şehit verdik vermemize rağmen bir spor takımı şampiyon oldu diye ellerde bayraklar kornalar vs Yoksa benmi alınganım yoksa Türk milleti hassas değilmi ? Burada şehitlerimize ağlamamız veya üzülmemiz gerekirken millet çıkıyor şenlik içerisinde hiç yüreğinde bir sızı yok oraya buraya bağrıyor saldırıyor insanlar artık nereye doğru gidiyor anlamadım tamam şehitlerimiz geldi diye sus pusmu oturucaz fakat bu kadarda insan nasıl eğlenebilirki bu acı günlerde ? şuanda hala operasyonlar devam etmekte avaşinde yerler vurulmuş yani ne yüreksizliktir ne acımasızlıktır benmi yanlış anlıyorum çok merak ediyorum :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

malesef ates dustugu yeri yakiyor..

dusuncelerin normal, olmasi gerekende o aslinda..

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    dün hangi haber kanalını açsam şehit haberi verildi, sanırım bu kanallardan sadece birinde haber 4 dakika küsüratında sürdü .devamında ise turkcell süper lig in şampiyonu kim olucak? ve galatasaray olurmu? soruları üzerinde duruldu . Türkiye de insanlar ne şekilde sevineceğini daha kestiremedi,aslında bu sevinçler normal çıldırın falan her şampiyonlukta olan şeyler .

ama Türkiye de şehit mi yoksa bir futbol takımımı daha değerli diye sorsan kendin ne düşünürsün o çok önemli .

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

ne yazıkki artık ordumuza kurşun sıkanları normal bişeymiş gibi gormeye alıştırıldık. medya Türk olmayınca böyle oluyor.

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek
    arkadasım dedıgın cok dogru belkı benı yanlıs anlıyacaksınız ama bu bıraz görgusuzluk gıbı görmemısın kupas olmus kımse turkıye nereye gıdıyo demıyor orda insanlar evlatlarını kanını canını kapbetmıs bunların derdı kupa ne dersen de ama bu degışmez arkadasında dedıgı gıbı ateş dustugu yerı yakıyor allah ailelerıne sabır,guc ve kuvvet versın..

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    sıçtığımın takımları yüzünden bi haber izleyemedim. nniye şehitlerin isimlerini söylemediler bunlar şimdi ?

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    black_lord
    black_lord's avatar
    Erkek

orada üç tanesi topa vurup para kazanacak sonra lüks otobobilleriyle staddan ayrılacak beni s*klemeden bende çileye katlanıcam olemi :D çokta umrumda o takımlar o topa bende vururum ve onlardanda güzel vuranlar var gider o mahalle maçlarını izlerim çok daha iyi olur

edit: aklıma geldi o kupayı sizemi verecekler lan parasını beraber discolarda barlardamı yiyeceksiniz niye mal mal çıkıp bağırıyorsunuz onun yerine git kendini geliştir bağırmak istiyorsanda dağlık alan çok  

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek
    güzel yakalamışsın hocam...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    G-Turk
    G-Turk's avatar
    Erkek
    Ne yapiyorsa medyamiz yapiyor.
    Televizyon kanallarini gördünüz sadece mac üzerineydi.

# Taşı delen suyun kuvveti değil, damlaların sürekliliğidir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Omnuarliti
    Omnuarliti's avatar
    Erkek

G-Turk bunu yazdı:
    -----------------------------

AMA onlarda kafalarına göre yapmıyor, ne reyting alıyorsa onu koyuyorlar, demekki millet daha çok maça önem veriyor .. 

Bu müridin imzası 26/05/2008 12:45:22 PM tarihinde decameron tarafından Türkiye ABye girene kadar banlandı.Banlanis Sebebi: imzan rahatsiz etti uzun olmasi sebebiyle sildim, daha kisa birseyler bulman 20 kitalik sirr yazmaman dilegiyle
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Omnuarliti bunu yazdı:

G-Turk bunu yazdı:

AMA onlarda kafalarına göre yapmıyor, ne reyting alıyorsa onu koyuyorlar, demekki millet daha çok maça önem veriyor ..

Ama önce onlar önümüze koyuyor . Ben akşam kapattım televızyonu. Herkes yapmaz kı bunu hiç bişey bulamasa açar rastgele bı kanalı boşboş bakar 

Toplam Hit: 4123 Toplam Mesaj: 44