folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Türkiye'de Çalışmak İsteyeceğiniz Şirketler ?

Türkiye'de Çalışmak İsteyeceğiniz Şirketler ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Bence bu firmaların meslek grubu ve tecrübeye göre maaşları da paylaşılmalı.

Mesela ben özel sektörde kendi halinde bir firmada çalışıyorum. Genelde işler ihracat ve makine üretimi yapılıyor. Sanıyorum ki adı sanı bilinen birçok firmadan daha iyi olanaklara sahibim. Maaş olarak da 5 haneli rakamlara yakınım (şuan çok yakın değil)

Not late for nothing
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

ttk = primi ikramiyesi derken 8k  ( amele maaşı ) + yer altı 15 yıl doldur emekli ol  

TTK ne hocam? 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

AK Parti gençlik kolları.

Kayıt olunca Marlbora + Zippo Çakmak + BMW veya Mercedes anahtarı + Tespih + iPhone veriliyor direk. Ha birde sürekli kardeşim diye hitap edip kirli sakal bırakılması zorunlu. Nargile içmiyorsanız içmeniz gerek.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Kesinlikle THY veya sabancı 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    McM bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

ttk = primi ikramiyesi derken 8k  ( amele maaşı ) + yer altı 15 yıl doldur emekli ol  

TTK ne hocam? 

Türk taş kömürü

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    MhmdAlmz bunu yazdı

Kesinlikle THY veya sabancı 

Bimsa çalışanları şuan gülüyor bu mesajına :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

tahribat.com

anca gidersin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Coca Cola, Apple, Microsoft, Amazon, Philip Morris, Japan Tobacco...

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeLLB0y
    HeLLB0y's avatar
    Erkek
    McM bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

TTK ne hocam? 

Türkiye Taşkömürü Kurumu madencilerimizin çalıştığı kurumdur.nekadar herşey para değil desekte yerin metrelerce altına inip kazma kürek sallayan işçilerin aldığı maaşı çok görmemek lazım az bile diyebilirim.herkesin harcı değilldir..yine alım olcakmış bir haber okudum dün.

Bu arada sormak istediğim bir şey var belki çalışan eden bilen bir mürit çıkar polishing operatörü var mı aramızda? termik santrallerde kumanda operatörü olarak geçiyor su buhar çevrim operatörü de denebilir..

The End
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Yazilim sektoru genelinde konusacagim

GE'de calisan arkadaslarim genel olarak memnunlar. Yan haklari falan baya iyi. Maasi da piyasanin bir tik ustunde sayilir.
    Accenture baslangic maaslari iyi, tecrubelilere ne veriyorlar pek bilmiyorum.
    CrossOver'da remote calisan arkadaslarim var. Para basiyorlar :) Fakat cok yogun calisiliyor. Haftada 40 saat ve kameradan takip ediliyorsun :)

Diger firmalarda cok fazla calisan arkadasim olmadigi icin pek birsey soyleyemiycem. Bu bahsettigim firmalarda en az 2 3 arkadasim calisiyor o yuzden genel bi fikir verir diye dusunuyorum.

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
Toplam Hit: 3314 Toplam Mesaj: 27
iş şirket