folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Türkiye'de İstihbarat Fakültesi Açılıyor

Türkiye'de İstihbarat Fakültesi Açılıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

bu açıklamaları da uzmanlık alanı metalurji olan biri yapıyor harika

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek
    1234567B bunu yazdı

Kimse yazmadı.

Şaka bir yana size mitle ilgili bir anımı anlatayım.

Birgün akparti cenahından arkadaşlarla oturuyoruz. O aralarda Hakan FİDAN bir yerlere füze müze sallıyordu. Muhabbette mit mevzusu açıldı. Akpartili bir arkadaşım "yok ki ingilizcemiz aq bu memlekete layığıyla hizmet edelim" dedi. Bende biraz sıkıştırdım. Meğersem mit vatanına milletine bağlı=akpli dil bilen eleman arar olmuş partilerde. İlkten inanamadım ama muhabbetteki diğer akplilerde olayı dogruladı. Parti kanalıyla böyle bir arayış içindelermiş.

Bu arada,

"yok ki ingilizcemiz aq bu memlekete layığıyla hizmet edelim"

diyen arkadaşım rentakarcı ama MİT bünyesindede çabuk uyum sağlayacağını düşünüyorum. Ilgililere duyrulur.

Akmit yani arapça bilenler yaşadı. Güzel bir anı olmuş..

Banada bir akpartili seni narkotik yapalm mı demişt, bende yok sen ol ben torbacı olmaya razıyım demiştim :)

www.tithack.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

hehe ne guzel konu

All I need is a possibility.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

iibf mezunlarinin bir is kapisi daha yuzlerine kapandi yazik oldu.

v for vendetta / 1984 / brave new world / fahrenheit 451 / handmaid's tale / mıy ulkemizde gerceklesiyor bildigin distopyalari yasiyoruz.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morena
    morena's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bunu yapacak olanlara "bi siktiriniz gidiniz" demek istiyorum.

Best Quality
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Üniv DB sini indir aşağı eline gelsin tüm öğrenci listesi takip et ve bul. Biz ajan yetiştiriyoruz bakkıııınnn der gibi olmuş amk. Ajanlığın okulu mu olur. Sağlam polis ve askerlerden seçim yapılır, gizlilik esasında yetiştirilir vs. Aptal aptal iş yapmadan bu hükumetin üzerine yok. Ulan eğitimi düzeltin önce ! Okullarda Vatan- Millet Sevgisi diye ders koyun işleyin çocuklara milliyetçiliği sonra görün içimizde ajan - oç barına biliyor mu... " Ülkenin geleceği " diye bir şey yok şuanda... Arap kültürünü iyice getirdi soktular içimize sonra bizzat araplarınn kendilerini getirdiler amk bundan sonraki adım arap kimliği dağıtmak olmalı bence... Mit in kendine bile hayrı yok aq. Halk içinde taşak konusu olan bir istihbarat teşkilatından öte geçmemiş bir şeydi başkanı bile işe yaramazın teki. Eğer istihbarat teşkilatın varsa kimsenin haberi olmamalı bundan ama bizde halkın arasında taşak konusu bile oluyor.

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

final sorularını filan hocadan çalabilen sıanvı otomatik olarak geçecek filan herhalde.

https://t.me/pump_upp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    herlocksholmes bunu yazdı

beyler herhalde amansiz saha elemanlari, james bond'lar, jason bourne'lar ya da ingiliz kemal'ler yetistirmek icin acmiyorlardir. angarya isleri yapacak konumlar icin yetistiriyorlardir.

cok fetocu cikti herhalde ki dogrudan alana yonelik adam yetistirme derdine girdiler.

Iyi de angarya isleri yapacak adamlari zaten su anda gerekli cesitli bolumlerden topluyorlar hatta bayagi boyle ozgecmis falan birakiyorsun abi benden iyi ajan olur oceans eleveni seyrettim diye. Ergenin tekinin kazandigi an facebookta yazacagi bir bolume gercekten ne gerek vardi?

sigara değil, balık olan.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    batuhanavl
    batuhanavl's avatar
    Erkek

Dokuz eylülden mezunun üniversiteden bi cacık olmaz bir de ajan mı yetiştirecekler amk :) komedi ya la

Diplomalı Cahil...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

Bizim ülkemizde, insanların kendini özel, önemli biriymiş gibi gösterme hastalığı var.

istihbarat işi ciddi bir iştir, öyle gel seni mit'e alalım gibi durumlar olmaz.

Bu alanda kariyer yapmak isteyen arkadaşlar varsa, açık pozisyonlar: http://www.mit.gov.tr/iksayfasi/biltekuz.html

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
Toplam Hit: 3159 Toplam Mesaj: 28
üniversite başvuru istihbarat fakültesi dokuz eylül