folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türkiyedeki Nargile Fiyatları Neler ?

Türkiyedeki Nargile Fiyatları Neler ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Mersin'de 7 lira. 15 lira olan yerler de var. Fiyatların ikisi de günceldir. Evde de şık bir nargilem var.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek

düşük fiyatlara şaşırmayınız nargile dediğiniz şeyin masrafı en pahalı durumlarda(tütün fiyatları borsa gibi kaçak piyasa sürekli değişiyor) 1,5 tl yi geçmez.. 2004'ten beri günlük 6-7 nargile içen adamım(ığdırda en az içen adam günü 2 adetle kapatır), nargilem.gen.tr de benimdir zamanında açtıkta sonra tütün yasası çıktı kargolar sıkıntı çıkardı 3-5 makale yazıp bıraktık :) IĞDIR'ı bilenlere sorun lokantasında bile nargile vardır. Türkiyede nargile kültürünün en yüksek seviyede olduğu İl'dir ve orada 2 yıl önce en ucuz nargile 3tl en pahalısı 6 tl idi.

Şuan için güncel fiyatı veriyorum yabancılar için içimi zor kalitesiz at öldüren diye tabit ettiğimiz bir nargile(yerlisinde sıkıntı yok her türlü içiliyor) sınırsız çay+nargile 5 tl (kahvedir cafe değil.. kaldırımda tahta sandalye hesabı) en kaliteli içmeye doyamayacağınız yerdeki fiyatı 5 tl'dir. Cafeler sokağında kiralar yüksek olduğu için ve kalabalık piyasa olduğu için 7-8 tl'dir.

benim çevrem doğubeyazıttan, irandan, hataydan valiz valiz tütün getiren insanlarla dolu fiyatı belli meretin 10 tl den pahalıya satan adam kira, iş gücü ve piyasa faktörlerinden dolayı (veya acemiliği )satmaktadır başkada bir açıklaması yoktur.

ByTechno tarafından 09/Haz/16 09:44 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

Bayadir nargile icmiyorum en son caddede bi yerde kolali nargile soyledi arkadas 40 lira odemesi bana kacinca aklimda kalmis.

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek
    ByTechno bunu yazdı

düşük fiyatlara şaşırmayınız nargile dediğiniz şeyin masrafı en pahalı durumlarda(tütün fiyatları borsa gibi kaçak piyasa sürekli değişiyor) 1,5 tl yi geçmez.. 2004'ten beri günlük 6-7 nargile içen adamım(ığdırda en az içen adam günü 2 adetle kapatır), nargilem.gen.tr de benimdir zamanında açtıkta sonra tütün yasası çıktı kargolar sıkıntı çıkardı 3-5 makale yazıp bıraktık :) IĞDIR'ı bilenlere sorun lokantasında bile nargile vardır. Türkiyede nargile kültürünün en yüksek seviyede olduğu İl'dir ve orada 2 yıl önce en ucuz nargile 3tl en pahalısı 6 tl idi.

Şuan için güncel fiyatı veriyorum yabancılar için içimi zor kalitesiz at öldüren diye tabit ettiğimiz bir nargile(yerlisinde sıkıntı yok her türlü içiliyor) sınırsız çay+nargile 5 tl (kahvedir cafe değil.. kaldırımda tahta sandalye hesabı) en kaliteli içmeye doyamayacağınız yerdeki fiyatı 5 tl'dir. Cafeler sokağında kiralar yüksek olduğu için ve kalabalık piyasa olduğu için 7-8 tl'dir.

benim çevrem doğubeyazıttan, irandan, hataydan valiz valiz tütün getiren insanlarla dolu fiyatı belli meretin 10 tl den pahalıya satan adam kira, iş gücü ve piyasa faktörlerinden dolayı (veya acemiliği )satmaktadır başkada bir açıklaması yoktur.

Hocam öyle bi anlatmışsın ki ığdıra gelip içesim geldi:D olur da bi gün ığdıra yolum düşerse ilk iş nargile içmek olucak

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Ankarada kendimi zehirlemek icin 60 70 lira verecek olsam nargile almam dedirtecek yerler var ama fiyatlar genel anlamda 15-20 lira.

sigara değil, balık olan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

angarada 25 30 avs bir çare bulmak lazım

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek
    KuZeTaR bunu yazdı
    ByTechno bunu yazdı

Hocam öyle bi anlatmışsın ki ığdıra gelip içesim geldi:D olur da bi gün ığdıra yolum düşerse ilk iş nargile içmek olucak

yolun düşerse PM at orda yaşamıyorum şuan ama para aldırmam misafirim olursun zaten ucuz :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Uveys
    Uveys's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Sserkan bunu yazdı

Gebze 15-30 arası mekana göre değişiyor fiyatlar.

tuna cafeye bir gözük derim 

Sadelik demek güzellik demektir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

cozum: eve nargile almak yada nargileci acmak

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    hellboy4tr bunu yazdı

cozum: eve nargile almak yada nargileci acmak

en mantıklısı eve nargile almak köz sorunu var amg

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 5318 Toplam Mesaj: 54
nargile