folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder "Türkiye"Ye Boş Vaatlerde Bulunmayalım"

"Türkiye"Ye Boş Vaatlerde Bulunmayalım"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeroiquE
    HeroiquE's avatar
    Erkek
    "Türkiye'ye boş vaatlerde bulunmayalım"
    Fransa Cumhurbaşkanı Sarkozy açık konuştu...   10.05.2009 21:56

Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, Türkiye'ye AB üyeliği konusunda ''boş vaatlerde'' bulunmaktan vazgeçmeleri gerektiğini söyledi.

Sarkozy, Alman ''Bild am Sonntag'' gazetesine verdiği demeçte, AB içinde birlikte karar verdikleri takdirde büyük bir ağırlığa sahip olduklarını belirterek, ''İyi organize olmuş bir Avrupa'ya ihtiyacımız var. Bu nedenle de Lizbon Anlaşması'na ihtiyacımız var'' dedi.

''Sınırsız bir şekilde genişleyemeyeceklerini'' kaydeden Sarkozy, ''Türkiye'ye de boş vaatlerde bulunmaktan vazgeçmeliyiz. Bunun yerine birlikte nasıl büyük ortak bir ekonomik ve yaşam bölgesi yaratabiliriz, bunu düşünmemiz lazım. Böyle bir şeyi Rusya'ya da teklif edebiliriz'' diye konuştu.

"İmtiyazlı ortaklığa 'Evet' diyoruz"                  10.05.2009 21:56

Almanya Başbakanı Angela Merkel Türkiye'nin AB üyeliğine karşı çıktı

Almanya Başbakanı Angela Merkel, Türkiye'nin AB üyeliğine karşı olduklarını ve ''imtiyazlı ortaklık''tan yana olduklarını yineledi.

Bana göre AB Türkiye'ye üyelik konusunda patron ABD değil ,benim ! demiştir.

Zaten üyeliği halkımız büyük oranda içine sindirmirmiyor artık ,tablo ortada..

AB'ye girene kadar banlanan müridlere duyurulur :P

Hak,tepene inen bir kılıç da olsa,boynunu ona uzatmaktan çekinme. // Donamım soru-destek için pm ON.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    Türkiye AB'ye rest çekse, herkes peşimizden koşacak ama ne zaman yaparız bunu bilmem...

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

stillalive bunu yazdı:
    -----------------------------
    Türkiye AB'ye rest çekse, herkes peşimizden koşacak ama ne zaman yaparız bunu bilmem...
    bu dediğin icin bize adam gibi adam liderler lazim ...

türkiyenin ne kadar güçlü bi ülke oldugunu farkına varacak ...

aslında dışa bağimli olmamamız gerektiğini bilen liderler lazim...

he bu dediğim belki olmayacak bir sey ama yinede bir umut işte..

Nev-i Şahsına Münhasır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

antivirus bunu yazdı:

stillalive bunu yazdı:
    bu dediğin icin bize adam gibi adam liderler lazim ...

türkiyenin ne kadar güçlü bi ülke oldugunu farkına varacak ...

aslında dışa bağimli olmamamız gerektiğini bilen liderler lazim...

he bu dediğim belki olmayacak bir sey ama yinede bir umut işte..

öyle biri şu anda Türkiye'nin başında ama zamanını bekliyor, biliyorsun fazla dikleşince suikaste kurban gidiyorsun o yüzden oyunu belli bir süreye kadar kuralına göre oynamak gerekiyor.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eselcuker
    eselcuker's avatar
    Erkek
    resti çekecek en az 10 sene içinde alayı köpeğimiz olur şu bor'u adam gibi çıkartmayada bir başlarsak biraz kafalarını  kullansa devletin başındakiler BOR'u çıkartıp işleme işini yapsalar. geleceğin en önemli madeni BOR.

AMD Rulezzz =)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Adanedhel
    Adanedhel's avatar
    Erkek

istedikleri tüm öküzleri verdik..bir ay yıldızlı öküzümüz kalmış onu da verirse tamm olacak..:L

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    Dün Avea'dan bi mesaj geldi. " 9 Mayıs 1950'de başlayan ve kararlılıkla devam eden Türkiye'nin AB müzakerelerinde tam üyelik için giden yolda,Avrupa Birliği Günü'nde  ülkemize başarılar dileriz' diye...

Ben bu kadar ince taşak geçen bi mesaj daha okumamıştım :) :)

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

@stillalive

:) alirlar tabiki ben sana tarih de vereyim.

avrupa birligi ne zaman dagilir o zaman tek basimiza gireriz, hatta penguen de boyle bir KAPAK da vardi. 

-

su an oyle bi lider var diyorsun da 

dun ab icin masonlar birligi, yahudiler birligi ermeniler birligi hacli birligi girmeye calisanlara piyon kukla satilmis vs vs diyordu

bugun girmek icin her turlu tavizi veren bir lider den bahsediyorsun.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    turistleri taciz eden bizimkiler türklere ayrı yabancılara ayrı fiyat yapıp kazıklayanlar yine bizimkiler bir tane kadın gördükleri an kendinden geçen ayılar yine bizimkiler almanyada avrupada türkleri rezil eden yine bizimkiler töre adında yüzlerce insanın ölümüne neden olan yine bizimkiler birde bizde bu cahillik diz boyuyken bide bizi ab'yemi alıcaklar ? alın işte almanya aldı cahil kekolarını şimdi sıkıntısını çekiyo sıçtılar memleketin azına.adam neden ülkesinin düzenini bozucak adamları ab'ye alsınki ? sonra allahın salağının teki çıkıyo işte bizi neden almıyolar ab'ye vay efendim biz çok gelişmiş bir ülkeyiz aslında böle adamları görünce kan beynime sıçrıyo.daha dönüp kendi toplumuna bakmayan aciz adamlar birde boş boş fikir yürütüyolar.ab'yi düşünen adamlar dönsünde bir ülkesine baksın ve desinki bizim milletimiz acaba ab'ye giricek kadar insanları gelişmişmi ? ne kadar rezillik var hepsi bizde bide diyolar neden almıyolar pes vallahi !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayamann
    ayamann's avatar
    Erkek

avrupa birligi türkiyeyi üye yapmak istememekde hakli

bende olsam kapidan iceri sokmam

egitimmidir,genmidir yoksa cografyayla ilgili olan bir seymidir

hani akdeniz insani sicak olur falan derler ya

demek istedigim

avrupa halkiyla türkiye cok farkli

ülkemizin insanimizin kat etmesi gereken cok yolu var

avrupanin ve halkinin tek yanlisi bana göre dinleri

türkiyenin de tek dogrusu dini

yanlislardan bazilarini yukardaki arkadas saymis

yazsam daha stuttgartdan kirsehire yol olur

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Vallaha acıyorum ben ülkemize içim yanıyor...

Bu köpekler yıllardır osmanlı'nın uşaklığını yaptılar. Şimdi bizden bunun intikamını alıyorlar. AB'ye gireceğimizi umut edenler yazık sizlere..

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
Toplam Hit: 2737 Toplam Mesaj: 17