folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder Türklerden Microsoft"Un Web Sitesine Bayram Mesajı!! :D

Türklerden Microsoft"Un Web Sitesine Bayram Mesajı!! :D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    r3dros
    r3dros's avatar
    Erkek
    yaw be ne zamandan beri takip edemiyoruz neler olmuş neler helal olsun :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    t4cs1zkr4L
    t4cs1zkr4L's avatar
    Erkek

Varg bunu yazdı:
    -----------------------------

DesquneR bunu yazdı:

:] her sql bilen lamer mı oluyor.
    agd yi tanımadan da yorum yapma.
    sadece bir tane ülkenin microsoft sayfasını hacklemedi birkaç tane daha var
    http://www.zone-h.org/component/option,com_attacks/Itemid,43/filter_defacer,agd_scorp

tamam adam sql biliyordur, sql de iyidir. Ama bu hacker oldugu anlamına gelmez. Kendi fikrimce. Bence herkezce..

http://www.zone-h.org/component/option,com_attacks/Itemid,43/filter_defacer,Cyber-Terrorist

bak adam linuxmuş, winmiş tanımıyor gözüne kestirdiğine sokuyor. Çokta taşaklı adam hack konusunda bilgisi gerçekten yüksektir..

ben o adama yapmasın demiyorum, ama heykırdırda demiyorum kanaatimce 

ArkadaşLar hiç gidip o insana sen hacker mısın kardeşim diye sordunuz mu ki?

o insanın neden kendi görüşlerini almadan burda yorum yapıyorsunuz o insana heykırdırda demiyorum diosun o insan kendine heykir diyor mu ki?

o insan orda iyi olur onu kullanır lamerdir bu insan şu dalda iyi olur oo onu bırak ya o anca onu bilir lamerdir

zaten ne büyük özelligimiz degilmi ki bu olay ;

o ki lamer o ki birşey bilmiyor bırak kaale alma neden adamın hakkında burda lamer öyle böyle diye yorum yapısorsun.

yapmayın arkadaşlar böyle bırakın herkez kendi işine baksın sizde kendi işinize bakın.

selametle.

"Gel Babana" - TG
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    Varg bunu yazdı:

bu agd scorp ve yanındaki lamerler bi boktan cakmayan. sadece sql bilen hackırım diye takılan grup..

gözünüzde büyütmeyin fazla, evet dünyanın en büyükleri asp kullanıyor sorunda burda.. 

Ya Hocam bsg ya (:

Neye dayanarak lamer diyebiliyorsun söylermisin bana ?

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeseLiTurq
    NeseLiTurq's avatar
    Erkek
    Agd_Scorp ha :| tanıorm...

İyi bilirdik derler elbet ardımdan, bundan büyük bi yalan yok !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

Metanet bunu yazdı:

Ya Hocam bsg ya (:

Neye dayanarak lamer diyebiliyorsun söylermisin bana ?

koçum adam akıllı konuş şurda icraatlere bakarak konusuyorum ben 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek

Zaten nerede yararLı site var nerede bi şirket-destek sitesi var hemen orda LamerLer..Şimdi ortada bu kadar çocuk p. yayınLayan site,terör örgütü propagandası yapan site,Atatürk'e hakaret eden site varken ne isterLer eLin gavurundan ?

Heryerde bi çıkıntıLık yapmak zorundayız yani bkz: Yabancı Torrent siteLerinden banLanmamız..Sonra Yabancı bi siteden ürün aLmaya çaLıştığımızda paranın gitmemesi nedeni soruLduğunda Türk'LerLe çaLışmıyoruz denmesi onunda nedenini sorduğumuzda bu tip oLayLardan bahsediLmesi(bknz: vbskinworks)..

YanLış anLaşıLmasın sebebi tamamen bu tip oLayLar yani ırkçıLık değiL söz konusuda oLamaz zaten.BöyLe böyLe yabancıLara karşı tüm itibarımız yok oLuyor..Dikkatimi çeken bir nokta İse LamerLerin Grubuna Taktığı isim "Terrorist Crew"BöyLe tanısınLar değiLmi türkLeri,RezaLet resmen..

Zaten üLkede bu kadar teröristLerin propagandası yapıLıp Dağda inLerindeki KendiLerine geriLLa diyen 3-5 gerici çapuLcunun Kahraman iLan ediLmesi bu oLayda Büyük roL Oynar diye düşünüyorum ki öyLede..

ÇocukLara pc eğitimi geLdi her veLedin eLinde bi pc sonrada sonuç bu oLuyor biLinçLi oLgun birisi ne böyLe isim takar grubuna ne de böyLe bir siteyi hackLeyerek kendi üLkesinin insanLarını küçük düşürür..

Şimdi son oLarak da kapıyı imaL eden ustamı yetenekLidir..Yoksa Kapıyı Kıran Hırsız mı..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SPY-CX5
    SPY-CX5's avatar
    Savaş Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Ben bunu hacklesem domain satın alınnmış denirdi :|

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    t4cs1zkr4L
    t4cs1zkr4L's avatar
    Erkek

RevengeX bunu yazdı:

Zaten nerede yararLı site var nerede bi şirket-destek sitesi var hemen orda LamerLer..Şimdi ortada bu kadar çocuk p. yayınLayan site,terör örgütü propagandası yapan site,Atatürk'e hakaret eden site varken ne isterLer eLin gavurundan ?

Heryerde bi çıkıntıLık yapmak zorundayız yani bkz: Yabancı Torrent siteLerinden banLanmamız..Sonra Yabancı bi siteden ürün aLmaya çaLıştığımızda paranın gitmemesi nedeni soruLduğunda Türk'LerLe çaLışmıyoruz denmesi onunda nedenini sorduğumuzda bu tip oLayLardan bahsediLmesi(bknz: vbskinworks)..

YanLış anLaşıLmasın sebebi tamamen bu tip oLayLar yani ırkçıLık değiL söz konusuda oLamaz zaten.BöyLe böyLe yabancıLara karşı tüm itibarımız yok oLuyor..Dikkatimi çeken bir nokta İse LamerLerin Grubuna Taktığı isim "Terrorist Crew"BöyLe tanısınLar değiLmi türkLeri,RezaLet resmen..

Zaten üLkede bu kadar teröristLerin propagandası yapıLıp Dağda inLerindeki KendiLerine geriLLa diyen 3-5 gerici çapuLcunun Kahraman iLan ediLmesi bu oLayda Büyük roL Oynar diye düşünüyorum ki öyLede..

ÇocukLara pc eğitimi geLdi her veLedin eLinde bi pc sonrada sonuç bu oLuyor biLinçLi oLgun birisi ne böyLe isim takar grubuna ne de böyLe bir siteyi hackLeyerek kendi üLkesinin insanLarını küçük düşürür..

Şimdi son oLarak da kapıyı imaL eden ustamı yetenekLidir..Yoksa Kapıyı Kıran Hırsız mı..

SEnin  görüşündür ama oLaya şöyLe bak crew isimnde ki terrorist in anLamını farklı noktalara gelebilir.

Örnegin şöyLe düşün bu insan Terrorist Crew olarak bir crew kurar ve türk siteLErine saLdırırsa ha senin dedigin oLabilir.

ama bu grup un saLdırdıgı siteLer microsoft gibi bir site ise benim gögsüm kabarır neden mi?

koskaca micsoroft saniyede kazandıgı para miktarı prestiji v.s v.s böyLe büyük bir şirketin bir Türk tarafından dize getiriLmesi Bir Türk'ün bu oLayLarda

böyLe şirketLere kafa tutması ve dize getirmesi o kişinin biLgisini gösterir demek ki bizim eLemanLarımız bu güvenLikLeri aşabiLiyorsa

o mevzide çaLışan insanLardan daha biLgili insandır. çünkü o güvenligi aşarak oraya Türk ün adını yazabiLiyor.

burda cayır cayır düşünmesi gereken microsoft olacaktır zaten torrent siteLerden banLanmamız bu saLdırıLardan doLayı Türk'ün her aLanda geLişmesini engeLLemek içindir bence :)

Türk firmaLarınında bu konuda hassasiyeti yüzzünden Türklerin yabancı firmaLara açıLması ve oraLarda engeLLenmesi v.s v.s diye gider.

Ama dedigim gibi bu oLayı yapabiLen bi Türkse o mevziideki insanLardan daha biLgili bir insan demektir.

buda bana gurur verir heLaL oLsun.

"Gel Babana" - TG
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek
    t4cs1zkr4L bunu yazdı:

SEnin  görüşündür ama oLaya şöyLe bak crew isimnde ki terrorist in anLamını farklı noktalara gelebilir.

Örnegin şöyLe düşün bu insan Terrorist Crew olarak bir crew kurar ve türk siteLErine saLdırırsa ha senin dedigin oLabilir.

ama bu grup un saLdırdıgı siteLer microsoft gibi bir site ise benim gögsüm kabarır neden mi?

koskaca micsoroft saniyede kazandıgı para miktarı prestiji v.s v.s böyLe büyük bir şirketin bir Türk tarafından dize getiriLmesi Bir Türk'ün bu oLayLarda

böyLe şirketLere kafa tutması ve dize getirmesi o kişinin biLgisini gösterir demek ki bizim eLemanLarımız bu güvenLikLeri aşabiLiyorsa

o mevzide çaLışan insanLardan daha biLgili insandır. çünkü o güvenligi aşarak oraya Türk ün adını yazabiLiyor.

burda cayır cayır düşünmesi gereken microsoft olacaktır zaten torrent siteLerden banLanmamız bu saLdırıLardan doLayı Türk'ün her aLanda geLişmesini engeLLemek içindir bence :)

Türk firmaLarınında bu konuda hassasiyeti yüzzünden Türklerin yabancı firmaLara açıLması ve oraLarda engeLLenmesi v.s v.s diye gider.

Ama dedigim gibi bu oLayı yapabiLen bi Türkse o mevziideki insanLardan daha biLgili bir insan demektir.

Bakış açısı tabi yaLnız bu insan Terrorist crew oLarak bi crew kurduğunda TürkLere saLdırsa ne yazar yabancıLara saLdırsa ne yazar? Sonuçta bu grup türk değiL mi? Ve sonuçta da Bir yabancı siteye yersiz ve sebebsiz yere Türk grubu oLarak üsteLikte tüm Dünya'ca Terörist yani suçLu oLarak saLdırmış değiL mi?

Şimdi onLarın gözünde aa türkLer ne iyi bak saLdırmış hackKLemişLer aferin onLaramı oLur,yoksa vay şerefszLer vay hırsızLar mı oLur?

Sonuçta adam o siteden para kazanıyor ve sen bunu sadece kendi egonu tatmin etmek için hackLiosun ve adamın kazandığı ve bugüne kadar kazanmış oLduğu miktar ne ise önemLi değiL sen ona engeL oLuyorsun Adamın ticaret hakkına tecavüz ediosun beLki o 10 dk içinde 100 kişi girip istediği ürünü beğenip satın aLacaktı?

Ha şu dize getirme oLayına da değineyim buradaki oLay dize getirmek değiLdir ve bu onun biLgisi oLduğunu göstermez tam aksine biLgisizLiğini gösterir adam gibi uyarmak ikaz etmek varken Koskoca şirketi neden hackLiesin? İşte sırf ego tatmini için yapıLmış bi harekettir başkada bi açıkLaması oLamaz sanırım

Madem bu grup onLardan daha biLgiLi neden bu yoLdan kendiLerini göstermeye çaLışıyorLar? Madem onLardan daha biLgiLi neden sende ms gibi bi sistem yapıp şirket kurup ticarete dökmüyorsun oLayı onLara rakip oLarak..? Çünkü amaç farkLı işin ucunda böbürLenmek var tebrik aLmak,tatmin ediLmek var :)

Torrent mevzusuna geLirsek neden ingiLtere-aLmanya-amerika vs vs geri kaLan 100'ün üstünde üLke iLe uğraşmıyorLarda bizLe uğraşıyorLar? Okadar miLLetin içinden sadece geLişmemesini istedikLeri üLke bizmiyiz ?..Komik böyLe bir savunma oLamaz :)

Şu en sondaki "heLaL oLsun" ada takıLmadan edemiyeceğim..Biri senin müşteri eksik oLmayan cayır cayır para aktığı dükkanını 10 dkLığına kapatsa ona heLaL Olsun'mu diyeceksin merak ediyorum :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    t4cs1zkr4L
    t4cs1zkr4L's avatar
    Erkek
    RevengeX bunu yazdı:
    t4cs1zkr4L bunu yazdı:

Bakış açısı tabi yaLnız bu insan Terrorist crew oLarak bi crew kurduğunda TürkLere saLdırsa ne yazar yabancıLara saLdırsa ne yazar? Sonuçta bu grup türk değiL mi? Ve sonuçta da Bir yabancı siteye yersiz ve sebebsiz yere Türk grubu oLarak üsteLikte tüm Dünya'ca Terörist yani suçLu oLarak saLdırmış değiL mi?

Şimdi onLarın gözünde aa türkLer ne iyi bak saLdırmış hackKLemişLer aferin onLaramı oLur,yoksa vay şerefszLer vay hırsızLar mı oLur?

Sonuçta adam o siteden para kazanıyor ve sen bunu sadece kendi egonu tatmin etmek için hackLiosun ve adamın kazandığı ve bugüne kadar kazanmış oLduğu miktar ne ise önemLi değiL sen ona engeL oLuyorsun Adamın ticaret hakkına tecavüz ediosun beLki o 10 dk içinde 100 kişi girip istediği ürünü beğenip satın aLacaktı?

Ha şu dize getirme oLayına da değineyim buradaki oLay dize getirmek değiLdir ve bu onun biLgisi oLduğunu göstermez tam aksine biLgisizLiğini gösterir adam gibi uyarmak ikaz etmek varken Koskoca şirketi neden hackLiesin? İşte sırf ego tatmini için yapıLmış bi harekettir başkada bi açıkLaması oLamaz sanırım

Madem bu grup onLardan daha biLgiLi neden bu yoLdan kendiLerini göstermeye çaLışıyorLar? Madem onLardan daha biLgiLi neden sende ms gibi bi sistem yapıp şirket kurup ticarete dökmüyorsun oLayı onLara rakip oLarak..? Çünkü amaç farkLı işin ucunda böbürLenmek var tebrik aLmak,tatmin ediLmek var :)

Torrent mevzusuna geLirsek neden ingiLtere-aLmanya-amerika vs vs geri kaLan 100'ün üstünde üLke iLe uğraşmıyorLarda bizLe uğraşıyorLar? Okadar miLLetin içinden sadece geLişmemesini istedikLeri üLke bizmiyiz ?..Komik böyLe bir savunma oLamaz :)

Şu en sondaki "heLaL oLsun" ada takıLmadan edemiyeceğim..Biri senin müşteri eksik oLmayan cayır cayır para aktığı dükkanını 10 dkLığına kapatsa ona heLaL Olsun'mu diyeceksin merak ediyorum :)

Peki şöyLe düşüneLim gerekLi aLt yapı diyorsun ki o kadar bilgisi varsa mc ye rakip oLsun mc kaç seneLik bir firma ? mc yi dünyada sokakta geçen bi çocuga sorsan

bilir çünkü kökLü bir firMa sen şimdi diyorsun ki mc ye rakip oL senin böyLe bir sistem kurmak için biLgin oLsa biLe kurdugun sistem bi b**a yaramaz ha bak neden

yaramaz bir şu aLt yapımız yok 2 biz yazsak bile inan Bir Türk ün yazdıgı işLetim sistemini miLLet aLıp kurmaya biLe yeLkenmez ya Türk yazdı bırak bişe oLmaz

neden bu görüş yokmu ki bizde ? Var.. Sonuç oLarak dedigin şey tutmaz çünkü sen kimsin o kim onu yakaLama gibi rakip oLma gibi bir oLayın yok hem aLtyapı

sorunu hem de o firmaLarın kökLüLügüdür... son oLarak HeLaL oLsun oLayına deyinmişsin. bir ben 10 dakkaLıgına dükkanımı kapattırmaya izin vermem ki :) nie

veriyim ha izin vermedim o adam kapattı mı gider sorarım ki kardeşim nasıL yaptın HeLaL oLsun derim bir dahakine ona göre bir önLem aLırım 2 tuzaga düşmem

sence mc böyLe bir şey yapar mı yapmaz... bide oLaya şöyLe bakaLım eyer ki benim müşteriLemirm benden memnunsa 10 dakkaLık kapatma sonucunda benden

eyer ki memnunLarsa ve gerçekten benim müşterimseLer o kapatmadan hiç etkiLenmezLer ve 11 dakkada gene akına başLarLar ve benim fazLa bir zararım oLmaz

hatta zararım oLmaz bir dahakine 10 dakkaLık kayıbım oLmaz :) microsoft unda bu oLaydan fazLa bi zararı oLmamıştır bunu tartışmaya biLe degmez microsoft kim

biz kimiz ve tartıştıgımız konu micro bırak onLar tartışsın nie böYle oLduk diye ? bizde bu oLayı yapan kişiLere öyLedir böyLedir demiyeLim o işini yapsın biz işimizi

yapaLım dimi kardeşim ? hadi koLay geLsin.

"Gel Babana" - TG
Toplam Hit: 8848 Toplam Mesaj: 36