Turk.Net Akn Kalktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Merhaba arkadaşlar ,  

Az önce Turk-Net tarafından arandım ve AKN kaldırıldığını söylediler , bende an itibari ile hız testi yaptım zira hali hazırda kotayı aşmıştım , 16 a 15 sonucunu elde ettim.

Şuan için sadece hizmet aldığınız santral YAPA sistemini barındırıyorsa bu hizmetten faydalanabiliyorsunuz lakin YAPA sistemi olmıyan santrallerde de YAPA sistemini kurmak için Turk-Net çalışmalara başladı. 

Donanım haber de böyle bir söylenti var aranan var mı doğruluğu nedir ?

https://mobile.donanimhaber.com/turk-net-kota-akn-kalkti--124834516

AyTurk tarafından 18/Mar/17 19:08 tarihinde düzenlenmiştir

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

VAE'de paketi değiştirmeden yapmaları zor, YAPA'da kendi cihazlarını kullandığından istediğini yapabilir. Vatana millete hayırlı olsun :)

arbeit macht frei
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Geçenlerde İstanbul veri merkezleri çöktü Türkiye genelinde 1 gün kadar hizmet verememişlerdi. Umarım yoğunluğa karşı önlem almışlardır. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

ya amk gavatları santral kutusundan bina kutusuna verebilseler tekrar alırdım da 2 ay internet bağlayamadılar amk 

Çok sıkılıyom
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

ya anlamadığım şekilde normalde 40 gb'ı geçmzken 24mbit 75gb kotalı vdsl pakete geçtim her ay 76 80 arası gidip geliyor ttnet bişe yapıyor olabilirmi? birde hız ölçümlerinde 23mbiti görüyorum lakin bu mesajı yazacağım sayfa bile tak diye açılmadı yavaş yavaş açıldı.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

müşteri hizmetlerini aradım, bu saatte temsilci yok komedi

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    avezgista
    avezgista's avatar
    Dişi

biz de ttnetten süperonline a geçmiştik ilk aylar her şey güzeldi fakar artık çok saçma hiçbir safya açmıyor bende duydum bunu, türknet nedir istanbul bahçelievler civarında kullanan var mı? süperonline'dan başka nete geçmek istiyoruz artık çile gibi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    avezgista bunu yazdı

biz de ttnetten süperonline a geçmiştik ilk aylar her şey güzeldi fakar artık çok saçma hiçbir safya açmıyor bende duydum bunu, türknet nedir istanbul bahçelievler civarında kullanan var mı? süperonline'dan başka nete geçmek istiyoruz artık çile gibi.

Altyapı yine Türk Telekom değişen bi şey olmayacak. Kaldı ki Superonline'da fiber olmayan yerlerde Türk Telekom üstünden hizmet veriyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    avezgista
    avezgista's avatar
    Dişi
    mkyb bunu yazdı
    avezgista bunu yazdı

Altyapı yine Türk Telekom değişen bi şey olmayacak. Kaldı ki Superonline'da fiber olmayan yerlerde Türk Telekom üstünden hizmet veriyor.

90 tl fatura geliyor, youtube video açamıyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Modem arayüzünden hat değerlerini ekran görüntüsü atabilir misin ?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

Beni aradılar, browser'da biraz bilgi girmiştim.

Sazan avına çıkmışlar, bana diyorlar üyemiz olun şöyle şöyle yapalım vs vs... Diyorum kotasız internet verecek misiniz? bana tarife masalı okuyorlar sonra değişecek falan filan sikerim o tatlı yalanlarınızı.

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
Toplam Hit: 3216 Toplam Mesaj: 21
akn turknet akn kalktı