folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Turknet Alacaklar Böyle Gelsin

Turknet Alacaklar Böyle Gelsin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Sa müridler. Birkaç gün önce trknete abone oldum evraklar vs herşey tamamlandı. Kuruluma gelecez dediler tamam dedim iş yerinden izin aldım gittim fakat gelen olmadı. 

--> Müşteri temsilcisi yok. Yok derken bildiğiniz yok yani. Saçma sapan bir telesekreter sistemi 1 e bas 3 e bas vs. Arıza kaydı oluşturuyorsunuz kesinlikle ve kesinlikle dönüş yapılmıyor. Bunu db olmayan register sayfası gibi düşünebilirsiniz. Ne yazrsanız yazın ne derseniz deyin boşluğa gidiyor. Kesinlikle ilgilenen yok.  İstediğiniz kadar arayın tamamen bom boş pc ile muhatabsınız.

--> " Taahhüt yok " demelerinin sebebi kesinlikle vermedikleri hizmetlerden dolayı. Şimdi taahhüt yaparlar ise müşteriye zaten çok kötü bir hizmet veriliyor ee müşteri ne yapacak gidip hakkını arayacak e zaten %100 haklı müşteri bunlardan hakkını alacak. Bunlar da uğraşmayalım diyerek tahhüt yok iptal et kardeş diyerek kolaylık sunuyorlar. Buradaki kolaylık müşteri için değil kendileri içindir. 

--> Sizi abone edene kadar art arda sms , mail atarlar 0850 288 8080 numarasından ararlar taaki sizin gönderdiğiniz evraklar ellerine ulaşana kadar. 

|___ Evraklar ellerine ulaştı ve işlemleriniz tamamlandı. Bu noktada kuruluma gelecek ekibin insiyarifine kalıyorsunuz ve tabiki TurkNet artık sizi kaale almamaya başlıyor. 

|___ Kuruluma gelecek iş bilmez teknik ekip ilerleyen süreçlerde yine gelmeyecek arayıp sorayım ne oldu diye derseniz ya tesisatınızda problem çıkar ya port bulunmaz ya da başka türlü yalan uydurur sizleri başlarından atarlar.

|___ Sizi abone edip kurulumu da bin bir zorlukla yaptırdıktan sonra yine şans faktörü işin içindedir. Aldığınız hız 1mbps civarlarında olabilir. Benim hızım düşük kardeş diyeceksin de kime diyeceksin? Arıza kaydı oluşturacaksınız ama size dönüş sağlanmayacak çünkü arıza kaydını tele sekreter                            oluşturuyor. TurkNetteki kadının canı sıkılırsa bakar arıza kayıtlarına 1-2 tanesini işleme alır şanslıysanız o 1-2 kayıtların arasında sizin arıza kaydınız da vardır yoksa bekle bekle ...

--> Ulaşamadığınız kuruma sosyal medya üzerinden ulaşmaya çalışırsınız. Sosyal medya direkt mesaj yolu ile iletişim kurayım der yazarsınız ama kaale alan olmaz tabiki yine. Postların altına yorum yapayım dersiniz bi bakarsınız millet kan kusuyor. Herkeste sorun herkes lanet ediyor. Yine de yazarsınız probleminizi canları isterse dönüş yapıp ayy çok üzgünüz bize telefon verin derler. Özelden zaten yazmışsınızdır ama bakmıyorlar ee nasıl arayacaklar sizi ?

--> Şikayet var ve bilimum şikayet edilecek yerlere şikayet edersiniz fakat etmiş olmak için edersiniz zaten. 

--> BTK ya da yazarsınız ki btk nın kendinden bile haberi yok sadece yazmış olursunuz.

--> Yıllardır TürkTelekom insanları sömürdü ve yine sömürüyor fakat bu düzenbazlar TürkTelekoma dua ettiriyor. Bunları gördükçe telekomun size veriği 35GB AKN 16MBPS internet hizmetini sanki 1gbps alıyormuşçasına bakarsınız gözünüzde o denli değerlenir.

--> Cem Mehmet Çelebiler (Genel Müdür) hakkında da ekşide yazılmış çok övgülü yazılar var. Klasik ekşi çomarlığı. Bu TürkNet tamamen reklamdan ibarettir. Adı da güzel evet biz kazığı geçirelim naparlarsa yapsınalr mantığı... 

--> TürkTelekom un adamı arıyor ve diyor ki arıza varmış sorun ne ? ben de diyorum ki evde kurulum hizmeti aldım gelip kuracaktınız dün gelmediniz. Abiiğğ eeeğğhh etiketleme yapılmamışmı yapmadık mı bilmem ne  geveliyor yok dedim gelmediniz evvdeydim bekledim gelmediniz vs. Tamam bugun bakarım diyor. E evde kurulum hizmetini kim yapacak diyorum , ben türknetin adamı değilim ben yapmam diyor sadece kapıya getirir bırakırım diyor. 30 TL evde kurulum bedeli kesecekler bu saçmalık için. Tabi aralıklsız olarak hem arıza kaydı oluşturuyor hem de ulaşabildiğim her yerden ulaşmaya çalışıyorum fakat tabiki dönüş yok

________________________________________________________________Kendim Çözdüm________________________________________________________________

Kablodur bağlantıdır cart curt kendim yaptım hallettim bağlantıyı. Yorumlarda da yazıldığı üzere geçiş işlemi yapmak çok daha sağlıklı oluyor imiş. Ben telekomi iptal edip sonra turknete geçtim elemanların gelip kablo işlerini yapması kanser eden süreç Aklınızda bulunsun. İlerleyen süreçlerde hızdır bilmem nedir nasıl olur bilmem ama yeni aboneliklerde iptal edip yeniabonelik yerine geçiş yapmanızı tavsiye ediyorum. 

dcpromo tarafından 10/Oca/18 20:54 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

eğer bağlantınızda sıkıntı yok ise, 60 liraya 100 mbite kadar çok güzel bir internet bağlantınız oluyor, kotasız, akn sız.

ancak herhangi bir sorun yaşarsanız müşteri hizmetleri rezalet.

maalesef ucuz etin yahnisi durumu var.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Benim işimde yaver gitti diyebilirim. Şuan 75 mbit AKK sız internetin keyfini Turk.net le sürüyorum.

Not late for nothing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uye1500
    uye1500's avatar
    Erkek

Türknet’e Cumartesi günü başvuru yaptım, Pazartesi Türk Telekom dan ekip geldi telefon kablosu vs. Yaptılar, dün evrakları yolladım bekliyorum. Devamını yazarım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

her yerde aynısını yazıyorum

turknet gm mobile gibidir.

sıkıntı çıkmadığında bağlantı da mükemmeldir memnunsundur

sıkıntı çıktımı çözüm bulamazsın.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı

Turkcell Pahalı

Telekom kaşıkla internet verip kepçe ile para alıyor.

TurkNet --> Hız ve para uygun diye tercih ettim ve en önemlisi taahhüt yok

Benim internete 80-100 lira verecek durumum yok. 60 lira bile çok uçuk bir rakam. Başka ülkelere bakıyoruz gbps bağlantıyı çok uyguna kullanıyorlar (hem birim fiyat hem kur dönüşümü ile de). Türkiye 3. dünya ülkesi olduğu için bu sorunlar yaşanıyor. . .

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

diğer firmalar kendi altyapılarını oluşturmadıkça her firmada sıkıntı çıkacaktır.

şu anda hepsi türk telekomun eline bakıyor.

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

diğer firmalar kendi altyapılarını oluşturmadıkça her firmada sıkıntı çıkacaktır.

Kablonet ve Superonline fiber hariç. Onların kendi altyapısı var. 

Türknet piyasaya Akk'yı kaldırarak iyi giriş yaptı ama gerek hızı düşürmeleri gerekte müşteri hizmetlerini kaldırmaları ile iyice sıvadı.Neymiş İnterneti olmayan adam online işlemlerden istek açacakmış.

Evde kullanıyorum ama Türknet'in olayı bu sene bitiyor. Zira tüm servis sağlayıcılar yasal düzenleme gereği Akk'yı kaldırmak zorunda. O zaman anca taahhütsüz olmaları kalacak geriye.

Aslında taahhüt müşteriyi firmaya mecbur bıraktığı gibi firmayıda hizmet vermeye mecbur bırakıyor. Türknet taahhüt olmadığı için çok şikayet edince taahhütünüz yok dilerseniz iptal edebilirsiniz deyip kibarca kapıyı gösteriyor. 

Ek : Birde şu metin editörü cidden mobilde sıkıntı. Yazı kafasına göre ufalıyor vs. 

mkyb tarafından 10/Oca/18 12:16 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Kablonet ve Superonline fiber hariç. Onların kendi altyapısı var. 

Türknet piyasaya Akk'yı kaldırarak iyi giriş yaptı ama gerek hızı düşürmeleri gerekte müşteri hizmetlerini kaldırmaları ile iyice sıvadı.Neymiş İnterneti olmayan adam online işlemlerden istek açacakmış.

Evde kullanıyorum ama Türknet'in olayı bu sene bitiyor. Zira tüm servis sağlayıcılar yasal düzenleme gereği Akk'yı kaldırmak zorunda. O zaman anca taahhütsüz olmaları kalacak geriye.

Aslında taahhüt müşteriyi firmaya mecbur bıraktığı gibi firmayıda hizmet vermeye mecbur bırakıyor. Türknet taahhüt olmadığı için çok şikayet edince taahhütünüz yok dilerseniz iptal edebilirsiniz deyip kibarca kapıyı gösteriyor. 

hocam komple bir altyapıyı kastetmiştim, superonline ın fiberi var ama adsl si yok, sonuç olarak bi tarafta türk telekoma bağlılar, bunu demek istedim.

kablonet apayrı bi dünya zaten, ona hiç girmiyorum.

goo.gl/qBNZmW
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Telekomun kekosu bugun sözde gelip hattı kapıya kadar getirecek. Neyse bakalım iyi hizmet verselerde artık bitti boka buladılar. biraz da onlar uğraşsın iptal ediyim. 

next next next install