folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türknet Altyapısında Olan Abonelere Upload Hızını Full Yaptı

Türknet Altyapısında Olan Abonelere Upload Hızını Full Yaptı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hattınızın alabileceği maksimum hızı veriyorlarmış. Kablonet taahhütümün bitmesini iple çekiyorum. Torrent sitelerinde artık Türkiye seed konusunda en son sırada olmaktan kurtulacak. :)

https://forum.donanimhaber.com/turknet-ten-aktif-altyapidaki-tum-kullanicilara-alabildikleri-kadar-upload-hizi--132885658?

mkyb tarafından 17/May/18 01:34 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

1 ay olmadı süper online bağlattık ve taahhüt verdik

ay dolmadan iptal edebilir miyiz ya ? ne yapmak lazım. 

internet hızı sik gibi çünkü.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@yolbulucu

Superonline o konuda sıkıntılı. Zira kurulum için kendi elemanlarını yolluyor ve kurulum ücreti vs diye ekliyor sözleşmeye. Normalde ilk aydan bozduğun için sadece bu ayı indirimsiz fiyattan ödersin. Sözleşmeyi online işlemlerden görebilirsin. Orada ilk sayfada yazar hangi ücretlerin olduğu.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

Cidden yapmislar 24 mb download 14 mb upload vermisler. Modemde maximum alinabilecek deger de upload icin 15 zaten. Gayet guzel olmus,guzel seyler de oluyor bu bok gibi giden ulkede. Aksam aksam mutlu oldum iyi ki de turk.net'e gecirmisim 2 evide hic pisman etmedi beni nazar degmesin

_ICEMAN_
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

@yolbulucu

Superonline o konuda sıkıntılı. Zira kurulum için kendi elemanlarını yolluyor ve kurulum ücreti vs diye ekliyor sözleşmeye. Normalde ilk aydan bozduğun için sadece bu ayı indirimsiz fiyattan ödersin. Sözleşmeyi online işlemlerden görebilirsin. Orada ilk sayfada yazar hangi ücretlerin olduğu.

müşteri hizmetlerini arayip sorması lazım , belki kurulum ücreti alınmamıştır.

turknet candır yaw. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek

bende daha 3 mb upload var 

edit:   benim internet altyapı türktelekoma ait olduğu içn herhalde 

Advanced tarafından 17/May/18 01:47 tarihinde düzenlenmiştir

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Aman Allahım Türkiye'de mi oluyor bunlar :-O

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Allah kurtarsın, benim buraya Turknet 36Mbps veriyor.. AKN sınırı da yok, 69 TL ödüyorum Üstelik Turknet 64 TL.. Yani iyi tabi de 14 ay esaretim kaldı. :(

Ha kendimi yazdırdım Turknete, benim yerime Esaretimi sayıyorlar artık.. 2019 Haziranın 15 te doluyor. :)

ShockMan tarafından 17/May/18 02:38 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

altyapısı derken, hala türk telekom altyapısını kullanmıyolar mı?

bende durumlar böyle

LynXMaSTeR tarafından 17/May/18 02:45 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

altyapısı derken, hala türk telekom altyapısını kullanmıyolar mı?

bende durumlar böyle

Bir VAE var hocam birde YAPA.

VAE : Evden sokağa, sokaktan veri işleme merkezine kadar her şey Türk Telekom.

YAPA : Evden sokağa kadar Türk Telekom. Sokaktaki kutudan sonra verilerin Türknet'in merkezine gidiyor. 

VAE'de en büyük para Türk Telekom'a gidiyor zira adamların elektrik parasına kadar Türknet veriyor. YAPA'da her semte veri işleme merkezi kurmak zorundalar diye biliyorum. O yüzden tüm Türkiye'ye aynı anda hizmet veremiyorlar.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

sadece yapa olanlar mı faydalanabilecek yani bu durumdan?

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 10005 Toplam Mesaj: 32
upload türknet