folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Turknet Fiber İnternet Satışına Başladı.

Turknet Fiber İnternet Satışına Başladı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek

Yıl olmuş 2018 oturduğum yerde doğru dürüst alt yapı yok. Bırakın fiberi 7mbps hız alsam bana yetecek o derece berbat bağlantım. Alt yapı türk Telekom eskiden haftada 3 gün kesin internet olmazdı. Arardım ilgilenmezlerdi. Şimdi alt yapı tt olmasına rağmen süperonline a geçtim. En azından ilgileniyorlar problem olursa. Genel olarak hızım 5mbps, her ayın 10 undan itibaren de 3 e düşer. Bu berbat internete aylık 60 ödüyorum ( yalın)

Come On Cj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türknet'in fiber verdiği yerlere baktımda zaten oralar en zengin muhitler. Oralarda oturan kesim bizim gibi 3-5 kuruşun hesabını yapmaz parayı verip geçer.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Binada telefon kablosu yok. şimdi onlar düşünsün.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BenSen
    BenSen's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

TTNET BOKA SARMAYA BAŞLADI ARTIK TÜRKNET ZAMANI

Ne güzel demiş ”Dünyayı anlamak yetmez, onu değiştirmek gerekir.” (Karl Marx)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Beni az çok tanıyorsunuz. İnsanları etnik kimliklerine göre ayrıştıran biri değilimdir. Fakat Türknet'in çağrı merkezindeki doğu aksağanlı elemanlarının çokluğu dikkatimi çekiyor. Bu kadar ileri düzey hizmet, bu kadar ferahlık zaten dikkat çekiciydi. Çağrı merkezi gibi Türkçe konuşmanın ve diksiyonun olağanüstü önemli bir iş olduğu yerde bu mevzu daha da ilginç. Sahibi, finansörü vs kimdir bir bakmak lazım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

İBB de başlamış :D

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 10315 Toplam Mesaj: 17
fiber internet turknet fiber sınırsız ucuz fiber turknet