Türknet Rezalet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maniacrelax
    maniacrelax's avatar
    Erkek

10.04.2020 tarihinde kurulum yaptılar paketim 16 mb idi  ikinci gün paket yükseltmek istedim 35 mb alt yapı destekliyor panel üzerinden başvurdum başvurduktan sonra internetim kesildi 1 gün boyunca kullanamadım sonrasında kurcalarken tekrar 16 ya geçiyim dedim 16 da düzeldi tabi hemen geçiş yapmıyorlar 1 saat kadar sürüyor tabi hızım bi türlü 8 mb üstüne çıkmıyor hız testi yaptıpımda genelde birden 9 u görüyorum sonra 6 7 8 arası değişiyor neyse aradım bunları sesli yanıt sistemlerşi var her firmanın oldupu gibi bide telefondan paket yükseltmek istedim aradan 2 gün geçti beni aramışlar görmedim yoksa direk cevap vericektim otomatik mesaj yolladırlar aradık cevap veremdiniz tarzından bildiğimiz üzeri türktelekom alt yapı çalışması yaptı panelden gördüm mesajı bende 9 ile 10 arası alt yapı çalışması var diye saat 11 12 gibi hızım düştü dahada 2 3 mb ye öğleden sonra 1 2 sefer kopuklu oldu tabi panelden destek kaydı bıraktım bunlara internetim kopuyor diye onlarda ekiplerimiz konu ile ilgili çalışma başlatmışlar diyor sıkıntı onlardan yani belli çünk dairedeki kabloda sıknıtı yok  test ettim bugün yine 11 de aradılar tarife geçişinizi yaptık diye o ara telefonda tutmaya çalıştım bi hız testi yapmak için bağlantı yok tabi müşteri hizmetine bildirim sert bi üslüple yeni geçiş yaptım biraz bekleyin 10 15 dk kadar kadın tabi ne diye bilirsinki 12 gibi aradım bağlantım gelmedi beni arıyan arkadaş 10 ile 15 dk arasında gelir dediğini ilettim onlarda tamma not alıyoruz dedi çıldırdım not alıyorsunuzda dönüş yapan yok dedim biraz bağırdım tabi çok sıkıldım çünkü neyse 1 2 sefer daha aradım birer saat arayla onlarda aynı şekil bakıyorlar felan dedim en son aradığımda saat 5 yada 6 idi iptal etmek istiyorum dedim aboneliğimi niye diye sordualr standart olarak anlattım tamam dediler panele gereken evrakları yolluyacağız imzalayıp gönderin dediler gece bidaha aradım internette işlerim var diye belki uzaktan müdahala edebilirler diye baktım bişi yapamıyorlar öyle boş boş bekliyorum dsl ışığı yanıp sönüyor bi türlü sabitlenmiyor benim anladığım 2 sefer 35mb geçiş yaptım ikisindede internet çöktü ama çözemiyorlar alt yapı destekliyor modem vdsl2 uygun sizce ne yapmalıyım birazdaha sabretmeliyimim yoksa iptal ediyimmi malum virüsten dolayı diğer başvuracağım firma ne zman gelip kuracak bunlar ne zman çözecek fikirlerinizi bekliyorum hayırlı geceler   

Bir Gün Ölmek İçin Hergün Yaşıyoruz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bence modem ile ilgili sorun dediğin bende de olmuştu adsl den vdsl e geçince internet gitti uğraştım uğraştım gelmedi sora tekrar adsl r aldım sora gittim yeni tp link modem aldım yine vdsl e geçirttim şimdi fişek gibi bigün bile net kesilmedi

vdsl e aldıklarında sıkıntı çıkıyorsa başka modemde sıfırdan kurulum yaparak dene

yine bazı modemler otomatik adsl vdsl arası geçiş yapmıyor elle yapman gerekiyor adamlarda bi problem yok gibi

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maniacrelax
    maniacrelax's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

bence modem ile ilgili sorun dediğin bende de olmuştu adsl den vdsl e geçince internet gitti uğraştım uğraştım gelmedi sora tekrar adsl r aldım sora gittim yeni tp link modem aldım yine vdsl e geçirttim şimdi fişek gibi bigün bile net kesilmedi

vdsl e aldıklarında sıkıntı çıkıyorsa başka modemde sıfırdan kurulum yaparak dene

yine bazı modemler otomatik adsl vdsl arası geçiş yapmıyor elle yapman gerekiyor adamlarda bi problem yok gibi

Pazartesi modem değişikliği yaparım peki elle nasıl geçiş yaparım vdsl bi önceki konumda bi arkadaş paylaştı pek anlamadım başka bi arkadaşta tüürktelkom modeminden değiştiremezsin dedi

maniacrelax tarafından 18/Nis/20 01:07 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Türkçe öğretmeni olsam, şu konuyu noktalama işaretlerinin önemi diye derslerde anlatırım. :))

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

Türkçe öğretmeni olsam, şu konuyu noktalama işaretlerinin önemi diye derslerde anlatırım. :))

^^D`Bu yine iyi.

Ben @PanXer'e hastayım. Okumuş bi'de cevap yazmış. V'Alla cidden takdir ediyorum kendisini. Bu şekil, tek parça, blok şeklinde bi yazıyı okumak büyük sıkıntı. Bu şekilde bir de, @NikoTeen'in kant ile ilgili başlığını okuyamamıştım. 

Zâten @PanXer'in paragraf yazım şekli ayrı bir güzel. 5satırlık bir paragraf ardından 1 satırlık bir cümle derken, ardından 3 satırlık bir paragraf, ardından 2 satırlık bir paragraf.

Yani sözün özü, PanXer'in yazdıklarının mobil'de okunabilirliği Çok yüksek, bence. 

Biraz anlamsız da olsa, uzun paragrafları bölmek bana göre okunabilirlik açısından uygun görünüyor. 

RitmFarbRacourci tarafından 18/Nis/20 03:37 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maniacrelax
    maniacrelax's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

:D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Okumaya çalıştım ama yapamadım. Zorlandım

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek

Sürekli dsl yanıp sönmesi meselesi bende de olmuştu yıllar önce. O zamanlar ttnet kullanıyorum. Çok uğraştım müşteri hizmetleriyle. Adamları defalarca binaya getirttim, tabi ankastreye kadar olan kısmı inceliyorlar. Hepsinde de sıkıntı yok diyip gidiyorlar. Çıldırıyordum. Çözüm ankastre modem arası olan yani kendi sorumluluğumdaki hattı bir elektirikçi çağırıp yeniletmem oldu. Sorunlu hattı çeken elektrikçi arada ek yapmış, zamanla oksitlenmiş falan. Şimdi türknetteyim 75mbps' e kadar tanımlı. Sorunsuz 70-72 civarında kullanıyorum. Kendi hattını da bi kontrol et veya ettir istersen.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek

2.5 haftadır benim aktivasyonu yapmadılar . 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

Türknet berbat müşteri hizmetlerine sahip hiç bulaşmayın.

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maniacrelax
    maniacrelax's avatar
    Erkek
    Macidor bunu yazdı

Sürekli dsl yanıp sönmesi meselesi bende de olmuştu yıllar önce. O zamanlar ttnet kullanıyorum. Çok uğraştım müşteri hizmetleriyle. Adamları defalarca binaya getirttim, tabi ankastreye kadar olan kısmı inceliyorlar. Hepsinde de sıkıntı yok diyip gidiyorlar. Çıldırıyordum. Çözüm ankastre modem arası olan yani kendi sorumluluğumdaki hattı bir elektirikçi çağırıp yeniletmem oldu. Sorunlu hattı çeken elektrikçi arada ek yapmış, zamanla oksitlenmiş falan. Şimdi türknetteyim 75mbps' e kadar tanımlı. Sorunsuz 70-72 civarında kullanıyorum. Kendi hattını da bi kontrol et veya ettir istersen.

Direk ankastre ordan bağlanadım kabloda skıntı yok türknet hızı vermiyor

Toplam Hit: 15115 Toplam Mesaj: 50
internet türknet dsl