folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türknet Upload Hızlarını Arttırdı

Türknet Upload Hızlarını Arttırdı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Marmaristeyim, Turknet bulunduğum yere 35mbit veriyor. Superonline 16 veriyor. Telekom fiber veriyor, diğerleri veremiyor. Geldiğim yerde superonline vardı, nakil aldırdım. Yok mu burada Turknet kullanan?

Errare Humanum Est
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    TaRuZ bunu yazdı

Marmaristeyim, Turknet bulunduğum yere 35mbit veriyor. Superonline 16 veriyor. Telekom fiber veriyor, diğerleri veremiyor. Geldiğim yerde superonline vardı, nakil aldırdım. Yok mu burada Turknet kullanan?

hocam turknet in 35 lik paketini al , aynı yerde turktelekom 75mbps bile verse akk belası var.

beğenmezsen iptal ettirirsin sana referans olayım 1 ay beleş kullan.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek

Acı.

imza mı gelmiş?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı
    acikistihbarat bunu yazdı

dostlar internet hala daha gelmedi ben de turktelekomu arayıp yeni internet bağlantısı istedim. şimdi ben bu turknetten nasıl kurtulacağım ? hangi yöntem ile iptal ettirebilirim ve bir hafta bile olmadı zaten fatura kesilmeden iptal ettirebilir miyim ?

Ayni ben Nisan 1 de basvurdum net hala yok modem ışığı da yanmiyor 

dostum turk telekomu aradığımda yarın sabah ekiplerin gelip yeni kurulum yapacağını söylediler. şu an turknetten fatura ödemeden kurtulmak istiyorum çünkü 1 gün bile kullanamadım 12 saat civarı kullanabildim. 12 saat için bütün bir ay faturası ödemek zoruma gider. bir kaç forumda iptal dilekçesinden bahsediyorlar ama uygun formatta olmazsa reddediliyor diyorlar. uygun bir iptal dilekçesi nereden edinebiliriz ? bilgisi olanlar paylaşsın lütfen.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek
    TaRuZ bunu yazdı

kesinlikle turknete geçmek gibi bir hataya düşme dostum. varsın akn li internet olsun en azından kafan rahat eder internetsiz perişan kalmazsın. turknette muhatap bile yok arıza kaydı açıyorsun o kadar ne bir dönüş var ne bir gelişme 2 gündür internet kesik. farklı bir konuyla ilgili arıza kaydı açtığım için internetin kesilmesiyle ilgili arıza kaydı açamıyorum izin vermiyor. millet nasıl turknetten memnun olabilir anlayamıyorum. o kadar müşterinin arasından sadece bizim internetimiz mi kesiliyor bu mudur yani ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Benim iki haftadir kesik,  canli muhatap bulamiyorsunuz,  ariza kaydi biraktim hergun e posta atiyolar calismalarimiz devam ediyor diye,  tuketici sikayeti olusturdum aradilar sorunu soyledim tekrar,  takipcisiyiz dediler tik yok, btk'ya yazdim bimer'e yazdim sonuc yok ne gelen var ne arayan ne zaman cozecekler bakalim bekliyorum. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı

dostlar internet hala daha gelmedi ben de turktelekomu arayıp yeni internet bağlantısı istedim. şimdi ben bu turknetten nasıl kurtulacağım ? hangi yöntem ile iptal ettirebilirim ve bir hafta bile olmadı zaten fatura kesilmeden iptal ettirebilir miyim ?

Ayni ben Nisan 1 de basvurdum net hala yok modem ışığı da yanmiyor 

dostum turk telekomu aradığımda yarın sabah ekiplerin gelip yeni kurulum yapacağını söylediler. şu an turknetten fatura ödemeden kurtulmak istiyorum çünkü 1 gün bile kullanamadım 12 saat civarı kullanabildim. 12 saat için bütün bir ay faturası ödemek zoruma gider. bir kaç forumda iptal dilekçesinden bahsediyorlar ama uygun formatta olmazsa reddediliyor diyorlar. uygun bir iptal dilekçesi nereden edinebiliriz ? bilgisi olanlar paylaşsın lütfen.

Peki nasil iptal ettiricez turkneti aldik bikere basimiza belayi .)

Hala telefonda arama yapmiyor adsl isigi da yok boyle is mi olur.

Uydunete gecicem ben onlara da soylemek gerekiyor mu turknet magduruyuz diye yani onlar iptal eder mi.Taahhut yok diyolarda iptal ediyolar mi simdi musteri hizmetleri filan yok adamlarin .) 

Ayrica bide ev telefonu magduruyuz o da gitti durduk yere iyi mi.

@acikistihbarat hocam senden nasil para alicaklar kredi kartini tanimladin mi otomatik odemeye? Ben hicbir kart yada odeme talimati vermedim henuz para neyim picakla kesseler alamazlar .)

Bu arada iptal dilekcesi var asagida ki linkte;

https://megabitspersecond.net/turknet-taahhutsuz-ve-taahhutlu-internet-iptali-turknet-iptal-dilekcesi-ornegi/

Tayga tarafından 09/Nis/18 00:10 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Gerçi Türknet'in ilk çakallığı bu değil. 2006-2007 gibi Ttnet aboneleriin arayıp telefonda hızlıca biz Teenet arıyoruz deyip müşterileri çekmeye çalışıyorlardı. Tabi siz tamam deyince Ttnet'e taahhütünüz varsa bozduğunuz için ceza size giriyordu.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

dün akşam 4440375 i arayıp yeni bağlantı istedim ve bu sabah 9 da turktelekom ekibi gelip bağlantıyı yaptı ve gitti. turknet mail adresime iptal dilekçe örneği göndermiş çıktı alıp imzalayıp gönderip bu beladan kurtulacağım ve bir daha ucuz etin yahnisinin yavan olacağını aklımdan çıkarmayacağım. çok kötü bir haftaydı internetsiz perişan olduk. lanet olsun turknete. geçmeyi düşünen varsa 50 kere daha düşünsün. sorun yaşamayan çok az kişi var ve geri kalanı benim gibi sorun yaşayanlar olduğundan internetsiz kalmak istemeyenler uzak dursun. kalın sağlıcakla dostlar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Taahhütlü superonline vardı, onun naklini istedim. Bulunduğum yere bakan bir telekom görevlisi de buldum. Bugünü boş geçiyorum. Yarın eşyalarda gelecek, onlarla birlikte ararım. Ayrıca modeme güncel firmware yükleyeyim derken farklı birşey kurmuşum. Komple iptal oldu modem. 

Errare Humanum Est
Toplam Hit: 10039 Toplam Mesaj: 53
türknet