folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Turknova, Trackerturk Üyelikleri Açık

Turknova, Trackerturk Üyelikleri Açık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

Nova:

https://www.turknova.net/?p=signup&pid=16&agree_terms_of_service_and_rules=yes

TTR:

http://www.trackerturk.biz/?p=signup&pid=16

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Trackerturk yürüyen ego :

Hotmail, Windowslive V.b Microsoft Mailleriyle Üye Olmayın, Onay Maili Ulaşmaz. Yanlışlıkla Üye Olanları Ara Ara Sileceğim. Sizlerde Ara Ara Tekrardan Üye Olmayı Denersiniz :)

yazmış adam. Aman çokta umrumdaydı götü boklu siten.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Hotmail, Windowslive V.b Microsoft Mailleriyle Üye Olmayın, Onay Maili Ulaşmaz. Yanlışlıkla Üye Olanları Ara Ara Sileceğim. Sizlerde Ara Ara Tekrardan Üye Olmayı Denersiniz :)

haha bu ne demek harbiden :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

Bugüne kadar türk torrent sitelerine üye olmusumdur hep ama hiç girip de bişi indirdiğimi hatırlamıyorum boş boş duruyor öyle. :D

İmza...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

haha bu ne demek harbiden :D

Ms mail adresleri yabancı private trackerlarda da aynı sorunu çıkartıyor ama irc'e yazınca staff ilgilenip mail confirm code'u size direk pm'den veriyor. Yanlışlıkla üye olanı silerim demesi aşırı luzumsuz.

Kernel_Panic tarafından 25/Haz/17 00:39 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Beyler hiç böyle sığır sığır sitelerle uğraşmayın. TorrentLeech var gerçi üyelikleri kapalı ama arada açılıyor takip edin. Onun dışında ArenaBG var mis gibi tracker. Üyelikler açık.

https://arenabg.com/users/signup/

Aslında bir tane genel konu açılsa iyi olur. Üyelik alımları açık trackerlar gibisinden.

Caliber tarafından 25/Haz/17 00:45 tarihinde düzenlenmiştir

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    pSkpt bunu yazdı

Bugüne kadar türk torrent sitelerine üye olmusumdur hep ama hiç girip de bişi indirdiğimi hatırlamıyorum boş boş duruyor öyle. :D

Zaten genel olarak hepsi öyle. Sadece dublaj ve yerli içerikte ziyaret ederim. Zaten bir tanesi içerik ekleyince diğer siteler bunların paylaşımlarını çalıp ekliyor. Öyle 50 tane torrent trackerine üye olmaya gerek yok. 

Oyun ve yabancı dizi için Zamunda her türlü yetiyor zaten.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

@Caliber haklı üyelik alımına açık trackerlar bi konuda toplansa iyi olur. 

Kernel_Panic tarafından 25/Haz/17 01:24 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Yerli ve dublajli içerik için sağlam bi yer arıyorum ama yok gibi :/ leechturkten sonra yerini dolduran çıkmadı. Bitturk te elite plus üyeliğim var ama içerikleri yetersiz geliyor bana birde yüksek boyutlu sunumlarda bile ilk 24 saat altın torrent vermiyor. Veriyorsa da ben görmedim.

Benim istediğim iyi kötü bi kalite tutturulsun onun altında sunum olmasın. Leechturkun sağlam kuralları vardı ama onlarda da ego vardı biraz. Ben çoğu film veya diziyi arşiv için indiriyorum dizilerde nick yazarlardi ama filmlere reklam koymazlardi. 

Şimdi nereden ceksem (limitsiz amca dahil) filmlerde reklam var ve kaliteleri berbat. Yabancı kaynak sıkıntısı cekmiyorum ama yerli ve dublajli içerikte çok zayıf kaldık. 

Nova yi az çok biliyorum trackerturk e bakayim birde.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@heza

http://turkdepo.biz/ sunumlar genelde altın oluyor. Şuan üyelikler açık.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

Yerli ve dublajli içerik için sağlam bi yer arıyorum ama yok gibi :/ leechturkten sonra yerini dolduran çıkmadı. Bitturk te elite plus üyeliğim var ama içerikleri yetersiz geliyor bana birde yüksek boyutlu sunumlarda bile ilk 24 saat altın torrent vermiyor. Veriyorsa da ben görmedim.

Benim istediğim iyi kötü bi kalite tutturulsun onun altında sunum olmasın. Leechturkun sağlam kuralları vardı ama onlarda da ego vardı biraz. Ben çoğu film veya diziyi arşiv için indiriyorum dizilerde nick yazarlardi ama filmlere reklam koymazlardi. 

Şimdi nereden ceksem (limitsiz amca dahil) filmlerde reklam var ve kaliteleri berbat. Yabancı kaynak sıkıntısı cekmiyorum ama yerli ve dublajli içerikte çok zayıf kaldık. 

Nova yi az çok biliyorum trackerturk e bakayim birde.

Yerli fimlerde DVDRip sunumları gerçekten çamur gibi hocam. HDTV,  iTunes, Blu-ray kaynağı düşmezse DVD9 indirip izliyorum. Hdturk.org arada 1080p web-dl veriyor oraya da bakabilirsin. 

Kernel_Panic tarafından 25/Haz/17 04:00 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 6483 Toplam Mesaj: 16
torrent üyelik turknova tracker torrent davetiye trackerturk