Turkojan Bugünkü Hasılat :))

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    şimdi gerekli malzemeler;
    *bir kız msn si
    *turkojan
    *1 tanede arkadaş (mehmet ) :))
    Şimdi mehmet irc de yazışıp bana gönderiyo yani msn yi veriyo bende ilk önce cam ını istiyorum kurban açıyo sonra tabi doğal olarak benim camı istiyo cam yok yada arızalı bahanelerinden sonra resmim var diyorum ee ozaman koy resmini diyo ben koyamam msn de akrabalarım var onlarda resmi görür yanlış anlar diyorrum sonda sana gönderirim ama kimseye verme tamam mı felan kıvırın (bu ara oğlana msn de görünce yakışıklı olduğunu söyleyin sevinsin kurban ) :D sonra dosya gönderirken çok çirkinim felan diyin eleman merak etsin iyice sonunda exe göreden açması lazım sonra kurban açtıkdan sonra gerisi size kalmış bu sadece bir firikir :D bugün 12 kişi elimden geçti :D ve tüm dosyaları alın size strateji varsa daha başka yazın yeni fikirler alalım :))
    Kolay gelsin

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    galerli
    galerli's avatar
    Erkek
    güzel bir yöntem sağol
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    haci daha o fake seklini kullanarak cok adam indirirsin ulkemizde resim dosyasi uzantisinin exe olamayacagini bilen cok az adam var...iki fare sallayip kalavyeye basmakla pc oparatoru olnumuyor iste.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Compeder
    baba fake felan boş iş turkojan geldi mertlik bozuldu artık adamın bütün şifrelerini alıyom sırf msn değil :)))

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    holy nasıl yazdılarsa bu programı hyper cam da görünmüo :D yoksa kurbana yutturuken görüntüsü hazırlamıştım canlı canlı :O

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hopa bende şöle bi yoöntem buldum okuldaki arklar cd istiyor bende bende autorun koyuyorum cdnin içne atıyorum dosyayı bide gizli dosya y6apıyorum onlar alıp birbirleriner dagıtıyorlar ehueuheu sonrasını siz düşüünn artık cok kefal edi ama şifre konusunda gercekten cok iyi çalışıyor valla ben bayıldım tavsiyemdi keylogger felan yalan bu manyak
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    yaw şu no -ip işini yapamadım adamllar günü birlik geliyolar gerçi sistem dosyalarından bir kaçtane sildikten sonra açılırken hata veriyo elemanlar format atıyo ama mesela bir arkadaş var onunla uğraşmasını seviyom tam PC cahili :)) ödü kopuyo birşey olacak diye :D bu adama her seferinde yutturamıyorum no-ip olsa devamlı elimin altında olacak ama beceremiyorum adamla msn den yazışırken sanki o yazıyormuş gibi kendime yazı yazıyorum ben bir topum diye manyak yapmışlar yaww :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hoja akşam msn de hatırlat anlatayım sana yada www.turkojan.com adresine gir ordan dökümanlardan benim yazdıgım bşi döküman avar onu oku çok kolay bi olay yaparsın yani bende ilk başta yapamadıom ama sora viraz ugraşınca oldu no ipye üye oluyorsun ordan programını indiriyorsun alanı alıyorsun no ipyi çalıştırıyorsun sonrasında server oluşturuken no ipden aldıgın alanı giriyorsun örnegin xxxxx.no-io.org diye bu adresi dns yerine yazıyorsun sonra bitti oluştur serveri gönder başkasına ama turkojano kullnahmadan önce no ip açık olacak sonra turkojanı açlıştıracan bukadar..

http://www.turkojan.com/editorkullanma.htm
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    McyargiC
    baba yaw hepsi hazırr hepsini yaptım counter clan olayı vardı ya bi zamanlar o zaman almıştım hprogramda açık felan ama trojenide o adrese göre hazırlıyom gönderiyom adam resim görüntülemiyormuş (hata mesajı yazdım :P) diyo yani yiyo ama gel gelelim kurbanımız düşmüyonormal ip olunca anasını bile öpüyom :P BU ARA TURKOJANIN SİTESİNDE PORT KONTROL PROGRAMI KOYMUŞLAR ARKADAŞLAR BURDAN KONTROL EDEBİLİR

Saygılarımlaaa............................

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hoja bi arıza vardı dosya birleştirmede sorun vardı sen şimdi indir belki sendenki eskidir sen yenisini indir öle bi dene valla hoja ebn yaptım cok dehşet çalışıyor
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    daha yeni dün indirdim dosya birleştirmiyom direkt gönderiyom no-*ip bi çalışsa varyaa :D korkun benden :D

Toplam Hit: 3478 Toplam Mesaj: 25