folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türksat Kullananlar (Soru)

Türksat Kullananlar (Soru)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

5 liraya hız 2 katı oluyor ve sinema kanalları daha fazla oluyor. https://www.turksatkablo.com.tr/Altin-Sinema-Paketi 

Birde 50 megabit akşamları 20 megabit olurken 100 megabit 25 megabit oluyor. Aylık 5 lira için uğraştığına değmez 2 senede 120 lira yapar. 2 sene sonrasınada Allah kerim.

Türknet gibi arkadaşını getir tarzı kampanyası yok maalesef. Ayrıca güzel düşüncen için teşekkür ederim.

Sonradan aklıma geldi editi :

Eve kadar olan kablolama işini sen istediğin gibi yaptırabiliyorsun. Elemanlar hemen bağlayıp gidelim kafasında olduklarından şuradan geçirin göze gözükmesin vs diye yönlendir. Ayrıca modeme gelen kabloyu bir kaç metre bol bıraktır. İleride modemin yerini değiştirmek istersen hareket ettirmeye pay olsun. Fazla kabloyu güzelce sarıp kangal yaparsın durur.

hocam 10 gündür arıyorum kayıt bırakıyorum. bugün bi daha aradım geçmiş kaydım sonuçlanmış. yakınlarda hizmet verecek şebeke yoktur yazmış. En az 2-3 km civarımda heryerde türksat alt yapı çalışması var kabloları geçiriyorlar. Hizmet nasıl olmuyor anlamış değilim. Peki hizmet gelicekmi bekliyim mi çünkü vdsl de yakında aktif olacak fiberde. Başka bir firmaya geçip sonra size gel vs yapmıyım diyorum. Şebeke yok hizmet verilemiyor diyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasyn
    yasyn's avatar
    Erkek

Ben de kablonet kullandım bir dönem. Ancak online oyunlarda ping sıkıntısı mevcut. kendi modemi (netmaster) çöp.

Ancak sağlam bir modem alıp köprü modunda kullanırsan fazla bir sorun yaşayacağını sanmıyorum. Ben yaptığımda ping kayıpları gözle görülür şekilde azalmıştı.

işine yarayabilir bu bilgiler :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

Mecidiyeköy gibi yoğun bir semtte yaşıyorum TTnet gibi belirsiz download hızları vermiyor.100 mbit internetim duruma göre bu rakamların üstüne bile çıkıyor kesinlikle altına inmiyor.

Herkesin dediği gibi modemin çekim alanı baya düşük ona göre bir çözüm yaparsan hiç sıkıntı çekmezsin. 

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
Toplam Hit: 12297 Toplam Mesaj: 14
telekom türksat kablonet fiber vdsl