Tv Alıcaz Güncel Tavsiyesi Olan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Selam millet evimize TV almaya karar verdik ama hiç anladıgımız sektör değil ve iş baya büyümüş. Bu konuda hiç fikrimizolmadıgından yorumlarada güvenemedik.

TV bakarken Vestel ve digerleri die bakmaya başladık çünki deli fiyat farkı var.

İncelediğim ve bunlardan birini alıcam dediğim modeller şunlar :

1 - Samsung 7500 Modeli Curved. Beyler bu Curved olayı alsak sıkıntı çıkarmı hep magzada görürdüm gözüm kalırdı. Kullanan varmı bir eksisi artısı nedir söyleyebilecek.

http://www.hepsiburada.com/samsung-49ku7500-49-124-ekran-4k-uydu-alicili-smart-tizen-led-tv-p-EVTVSAM49KU7500

2 -  LG 650v ve 770v Bunların arasındaki fark tam olarak nedşr çözemedim. Güzelde fiyat farkı var. Pahalı olan cihazda hayatımı değiştiricek bir özellik yoksa ucuz modelini  alırım.

http://www.hepsiburada.com/lg-49uh650v-49-124-ekran-4k-uydu-alicili-smart-webos-3-0-led-tv-p-EVTVLG49UH650V

http://www.hepsiburada.com/lg-49uh770v-49-124-ekran-4k-super-uhd-uydu-alici-smart-webos-3-0-led-tv-p-EVTVLG49UH770V

3 - Geldik Ülkemizim gururu (yersen) olan Vestel 9300 modeli. 4k zar zurt var + 3d var kullanıcakmıyım bilmiyorum ama Türk mantığı birazda şundan koy kafasındayım.

http://www.hepsiburada.com/vestel-49ub9300-49-ultra-hd-uydu-alicili-4k-3d-smart-led-tv-p-HBV0000021SPP

Baktıgım modeller şuanlık bunlar müridler. Ulan bunlarda TV mi be sen bir şuna bak aynı paralara gevur neler yapmış dediğiniz TVvarsa bakarım.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

philips sakın alma. philips satan bütün bayilere küfrediyorum. hepsi Türk milletinin düşmanıdır. bu millete eşşek millet diyorlar.

philips alma. philips alma philips alma... google yaz bakalım philipsin ne mal olduğunu ve tüketicilerin sinir krizleri geçirdiğini görürsün

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı

philips sakın alma. philips satan bütün bayilere küfrediyorum. hepsi Türk milletinin düşmanıdır. bu millete eşşek millet diyorlar.

philips alma. philips alma philips alma... google yaz bakalım philipsin ne mal olduğunu ve tüketicilerin sinir krizleri geçirdiğini görürsün

Hocam baktıklarım arasında zaten yok philips resmen gerildim :D

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

3D olayı gereksiz. 2012'de 3D muhabbeti ilk çıktığında gidip aldım gözlüğü falan var özel ama çok pis göz mikiyor. Üstüne baş ağrısı yapıyor. 

4K muhabbetide şuan için gereksiz. Bizim kanallar yeni 1080p'ye geçti. 4K film izlerim desen internette bulmak sıkıntı hadi buldun boyutu yüzünden indirmek sıkıntı. 

Tek önerim bu saatten sonra televizyon alacaksan OLED ekranlı televizyon almandır. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

3D olayı gereksiz. 2012'de 3D muhabbeti ilk çıktığında gidip aldım gözlüğü falan var özel ama çok pis göz mikiyor. Üstüne baş ağrısı yapıyor. 

4K muhabbetide şuan için gereksiz. Bizim kanallar yeni 1080p'ye geçti. 4K film izlerim desen internette bulmak sıkıntı hadi buldun boyutu yüzünden indirmek sıkıntı. 

Tek önerim bu saatten sonra televizyon alacaksan OLED ekranlı televizyon almandır. 

Mustafa olaya yeni bir boyut kazandırdın şuanda. 4k lı almak istememin sebebi cihazı aldımı 10 yıl falan değiştirmem patlamazsa.  OLED li bi bakım neymiş.

EDİT : Baktım 6 miyardan başlıyor yok daha neler :D

Absolut tarafından 11/Şub/17 19:55 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Curved yani eğimli ekranlı televizyonlar ise koyacağın oda geniş ise güzel olur yoksa bir esprisi olmaz hocam. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

curved ve 3d TAMAMEN GEREKSİZ. Fakat philips kullanıyoruz çok memnunuz 7 yıl önce almıştık şuan servis veren firma kötüyse bilmiyorum kız arkadaşıma da philips aldık oda sıkıntı yaşamadı.

4k 50inch ve veya üstü smart tv al kafi.

Panel renk kalitesine teknoloji mağazasına gitmeden anlayamazsın. 

LG veya Philips alırım alacak olsam. 

Para boksa Sony veya Sharp.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

Kesinlikle OLED al. Gerekirse 2-3 ay yeme ama oled al.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

2.9metre göz ve tv arası mesafe için 55" kullanıyoruz, mutluyuz. 

3D gereksiz, 4K mutlaka olsun. 

Lg veya samsung, başkalarına hiç bakma. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

2.9metre göz ve tv arası mesafe için 55" kullanıyoruz, mutluyuz. 

3D gereksiz, 4K mutlaka olsun. 

Lg veya samsung, başkalarına hiç bakma. 

Biz mesafede yaklaşık olarak 3metre 49 dan aşşagısına bakmıyorum o yüzden. 3D gereksşz farkındayım. 

Vestel böyle fiyat çekince dedim acaba neden alınmasın. Fatih54 hocam en ucuzu 6k gökten önğme para düşşe yine o paraları tv ye vermem. 2 film izlicem die yok daha neler. gider yıllık abonman olurum 20 yıl boyunca istedigim firmi sinemada izlerim.

@hallederi_55 hocam ben konuları arattım bulamadım cidden açık konu varmış onlarıda bir gezeyim.

Sonuç olarak Vestel almıyormuyuz beyler ? bundan bunumu anlıyım :D Cidden neden almamalı

Toplam Hit: 2284 Toplam Mesaj: 26
tv tavsiyesi