TV Alıyorum - Tavsiyeleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

bigwave bunu yazdı:
    -----------------------------

mizahi bunu yazdı:

vay be samsung.istanbul bilişimden getirteyim diyorum. ona ne dersiniz. bu iki urun kampanyada. 1249tl imiş.

Hocam istanbul bilişim'den notebook alacağım zaman biraz araştırmıştım.Ürünlerinde yetkili distrübütör garantisi değil sadece istanbul bilişim garantisi vermesi sebebiyle aklımda soru işareti bırakan bir firma diye almaktan vazgeçmiştim. Tv içnde öyle midir değil midir araştırıp öyle satın al. ve kutuyu servis açıp kurulumunu gerçekleştirsin..

özellikle aradım sordum bunu. iki ürün de (sony ve samsung) kendi servislerinin garantisinde imiş. 2şer yıl. zaten kendi servisleri gelip kuracakmış. bundan başka istanbul bilişimde sorun yaşayan oldu mu

odanın metrekaresi ile ilgili tavsiye veren arkadaş: oda, 15 m2 falandır, izleme mesafesi 3-4 m....... 102 ekranı uygun gördüm ben

All I need is a possibility.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracker
    cracker's avatar
    Erkek

sakın LED veya LCD alma! ilkönce burdaki farkları oku.. Alacaksan NeoPlazma almalısın...

http://www.bilgimanya.com/led-lcd-tv-ve-plazma-tv-arasindaki-farklar-en-iyi-tv/255

Sana Verilecek En İyi Ceza Kısasa Kısastır, Şiddetli Bir Ceza Şehvete Esir Olanı Gaflet Uykusundan Uyandırır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

cracker bunu yazdı:

sakın LED veya LCD alma! ilkönce burdaki farkları oku.. Alacaksan NeoPlazma almalısın...

http://www.bilgimanya.com/led-lcd-tv-ve-plazma-tv-arasindaki-farklar-en-iyi-tv/255

haydaaa

All I need is a possibility.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

mizahi bunu yazdı:

cracker bunu yazdı:

haydaaa

harbiden haydaaa.

arkadaş bende tv alırken çok fazla araştırdım çok fazla gezdim. her satıcı farklı birşeyler zırvalayıp durdu. yok 200 hz ye gerek yok da yok bilmem ne bilmem ne en son kızdım gittim o zaman (yaklaşık 1 yıl önce) vestelin 42" full hd 50 hz bir cihazını aldım. şahsen güzel ama çok da memnun kalmadım görüntüdeki renklerin kesiştiği noktalarda kareler oluyor bazen anladığım kadarıyla bu kareler 50 hz olmasından kaynaklanıyor. şimdi fiyatlar biraz daha düşmüş ben birdaha tv alsam 200 hz den aşağıya tv almam. birde garanti konularından dolayı yerli markayı tercih ettim ben. yabancı markalar yerli markalara görre herzaman 1-2 adım önde. mesel ben alırken vestel eternet girişli tv leri yeni çıkartmıştı ama LG ler samsunglar wi-fi lı cihaları çıkartmıştı bile. plazma tv ler içinde birşeyler duymuştum satıcıların çoğu plazmalar avrupada yasaklanıyor insan sağlığına zararlı falan filan diye zırvalamışlardı. gerçi ben zaten ya led yada lcd almayı planlıyordum plazma hiç bakmadım bile. birşey daha var görüntü kanaldan kanala değişiyor ntvspor un görüntüsü çok kaliteli şimdi ahaber kanalına bakıyorum arada bir onunda görüntüssü diğer kanallara göre çok kaliteli. 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

plazma nerden çıktı yw ?   

lcd orjinal sony aldım gayet memnunum . 3 boyutlu muhabbeti git gide artıyor bence onu et derim.

hatta bir ara projeksiyon bile düşündüm.

Temel adalettir .
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracker
    cracker's avatar
    Erkek

oliWeR bunu yazdı:
    ------------------------------

cracker bunu yazdı:

harbiden haydaaa.

arkadaş bende tv alırken çok fazla araştırdım çok fazla gezdim. her satıcı farklı birşeyler zırvalayıp durdu. yok 200 hz ye gerek yok da yok bilmem ne bilmem ne en son kızdım gittim o zaman (yaklaşık 1 yıl önce) vestelin 42" full hd 50 hz bir cihazını aldım. şahsen güzel ama çok da memnun kalmadım görüntüdeki renklerin kesiştiği noktalarda kareler oluyor bazen anladığım kadarıyla bu kareler 50 hz olmasından kaynaklanıyor. şimdi fiyatlar biraz daha düşmüş ben birdaha tv alsam 200 hz den aşağıya tv almam. birde garanti konularından dolayı yerli markayı tercih ettim ben. yabancı markalar yerli markalara görre herzaman 1-2 adım önde. mesel ben alırken vestel eternet girişli tv leri yeni çıkartmıştı ama LG ler samsunglar wi-fi lı cihaları çıkartmıştı bile. plazma tv ler içinde birşeyler duymuştum satıcıların çoğu plazmalar avrupada yasaklanıyor insan sağlığına zararlı falan filan diye zırvalamışlardı. gerçi ben zaten ya led yada lcd almayı planlıyordum plazma hiç bakmadım bile. birşey daha var görüntü kanaldan kanala değişiyor ntvspor un görüntüsü çok kaliteli şimdi ahaber kanalına bakıyorum arada bir onunda görüntüssü diğer kanallara göre çok kaliteli.

Yok hocam millet LED ve LCD leri bir bok saniyor..Sırf gösteriş niyetine.. Ben bunu detaylıcada çok araştırdım.Bakın Şuan daha yeni 6 ay once Rıdvan dilmen NeoPlazma nın reklamında oynuyordu. Bu yeni nesil bir Televizyon. Eski plazmalarla vs kesinlikle karıştırılmasın.. üreticisi Panasonic tir..mesela elinle ekrana vur hocam led veya normal tv de bile boyle hafif renk karmaşıklığı olur, Neoplazmaya vurursun sadece tık tık sesini duyarsın ekranda bir bozukluk kesınlıkle goremzsin.. led ve lcd ler renkleri parlak canlı gösterir, onlarda asla normal insan ten rengini göremezsin..Neoplazma ile farkı anlarsın..  diyorum ya bir üst mesajda  verdiğimfarkları okuyun daha neler neler.

mesela Bu neoplazma kendi kategorsindeki LCD ve LED lere 100 basan bir tv dir...Wi-fi vs herşeyi vardır,tüm formatları kusursuzca okur. +HD  uydusu içindedir. + okadar overler 3d yi..3D de mevcuttur ...

Biraz daha paraya kıy almışken neoplazma al yani..Ayrıca Dunyanın en ince Tv sini üreten firmadir Panasonic.. Oda aynı şekilde neoplazmadır, farklı bir versiyonudur..

ürünü incelemeni ve sayfadakı yorum kısmından yorumları  okumanı ayrıca tavsiye ederim.

http://www.vatanbilgisayar.com/panasonic-tx-p42st33e-3d-full-hd-106cm-neoplazma-tv,1920x1080,-600-hz,-4xhdmi,-5mil:1,dlna,tx-p42st33e/productdetails.aspx?I_ID=54638 

Sana Verilecek En İyi Ceza Kısasa Kısastır, Şiddetli Bir Ceza Şehvete Esir Olanı Gaflet Uykusundan Uyandırır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

yahu ne kadar zor bu tv almak .. o kadar secenek varki .. tek istenen içinden çıkacakmış gib net gösteren bi görüntü elde edebilen bi tv varmı su an 

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

sony 32ex520 aldım yanında kablosuz abarat hediye verildi çok memnunum :)

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    discoteam_487
    discoteam_487's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

mizahi bunu yazdı:

Arkadaşlar merhaba,

-102 ya da 82 ekran olabilir.

-LCD/LED? Hangi marka? Hangi model? Hangi özellik en çok kullanılır? 

-Özelliği değil, görüntü netliği ilk planda olsun.

-1300-1500 aralığında bütçem var.

-Hangi siteden alışveriş etmek iyi olur?

Çok şey istemedim umarım :)

Genel olarak TV tavsiyelerinizi alabilir miyim?

al 37 ekran bi vestel bak keyfine :D

Bu ALemde Kralda Kuralda Tanımam
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

Bizimkiler de gidip teyzemlerinkinden almış. Philips marka televizyon. O kadar dedim bekleyin ben söylücem arkadaşlara danışıyım felan. Gel dediler mağazada bak seç sen anlarsın, amk ben nerden biliyim hangisi güzel hangisi kötü, ne güzel size danışcaktım...

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
Toplam Hit: 3571 Toplam Mesaj: 33