Twitter Defaced

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

yok boyle bir olay tbt'nin eskiden oldugu gibi olmasini istiyorum. dunya'nin en cok kullaninan sitelerinden birisi olan twitter.com sitesi iranian cyber army adindaki bir grup tarafindan deface edilmis ama burada kimse ziklememis.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Ne zaman lan :|

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

ne zaman olmuş ki

Naber la?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

saat 10 gibi hacklemiş terbiyesizler  http://www.techcrunch.com/2009/12/17/twitter-reportedly-hacked-by-iranian-cyber-army/

hea onu geç microsoft bile hackleniyor ama bu çok hoşuma gitti

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Tahribat.com'a şeriat gelsin :|

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

wah wah gitti buyuk bakirelik

Dec. 18: A screenshot of Twitter.com shows the site defaced by a group calling itself the 'Iranian Cyber Army.'

Twitter, the popular micro-blogging service, was hacked early Friday morning by a group calling itself the "Iranian Cyber Army."

Users hoping to find their latest tweets were instead greeted by a black screen with a green flag.

Above the flag, in Arabic, read: "Hezbollah is victorious." 

On the flag, in red Arabic writing: "Yassin" (an Arabic name written in bold) then in smaller Arabic print "the feast of peace."

Below the flag was more written in Farsi.

In English, the hackers wrote: "This site has been hacked by Iranian Cyber Army. U.S.A think they controlling [sic] and managing internet by their access, but they don't, we control and manage internet by our power so do not try to stimulation (sic) Iranian People To.....
    Now Which Country is embargo list? Iran? Usa?
    We push them in embargo list ; )
    Take care."

Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu last week was quoted by a senior official as saying, "Using the Internet and Twitter against the Iranian regime is something extraordinary that the U.S. can do."

There is no evidence at this time that Iran or Hezbollah is behind the attack.

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Twitteri hackleyen googleyi hatta nasayi bile hackler demekki her sistemde acik var  :S

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Düzelmiş

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

evet arkadaşın dediği gibi domain şirketi'nin panelden yapılmış bir iş.

..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Neyse twitter de internette dürtülenler kervanına katıldı. Her site arada bi ellenmeli zaten... Durum maximum güvenliktedir şimdi (:

Toplam Hit: 4525 Toplam Mesaj: 22