folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Twitter'da Fake Sayfa İle Hesabınızı Kaptırmayın

Twitter'da Fake Sayfa İle Hesabınızı Kaptırmayın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Merhaba 
    Az önce bir arkadaş hesabını kaptırmış ondan DM geldi Fake twitter sayfasına yönleniyor bilginiz olsun .

Tıklayınca önce google ın bir api sayfasına oradan da  Bu sayfaya yönleniyor 

http://twiller.kim/loginTwi

Bilginize..

SeRDaR tarafından 22/Haz/15 02:02 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Aynı sitenin Bağlantılı olduğu Fake siteler Ayık olun hesabınızı kaptırmayın

http://twitteredesign.com

http://fenomenhileleri.com/

http://kimbakiyor.com/connect.php

http://bedavatakipci.net

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

bugün bir arkadaştan bana da gelmiş bu tür bir mesaj.

"şu şarkıya baksana çok güzel" gibi birşey yazıp link vermiş sonuna.

verilen link fake twitter login sayfası.

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Valla ben direkt linkli mesaj gelince teyit etmeden açmıyorum soruyorum sen mi yolladın diye :D

Kendine İyi Bak ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Bana gün de 564353 tane geliyor. Hayır sinir olduğum nokta gelip bir de; virüs bulaşmış kusura bakma diyenleri. Twitter virüsü diye birşey yok. Millet ağız birliği yapmışcasına hesabından atılan dm, twit reklamları yüzünden sanıyorlar ki virüs bulaştı.

Kendi eliyle bu tür uygulamalara izin yetkisi veriyorlar. Sonra sanıyorlar ki virüs bulaşmış. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

eyvallah

twitter kullanmıyorum ama hosts dosyasına ekledim ilgili domainleri

0.0.0.0 twiller.kim twitteredesign.com fenomenhileleri.com kimbakiyor.com bedavatakipci.net

ek olarak siteleri google phishing'e bildirdim

YekteranBaymedir tarafından 22/Haz/15 09:02 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    coLin bunu yazdı

Bana gün de 564353 tane geliyor. Hayır sinir olduğum nokta gelip bir de; virüs bulaşmış kusura bakma diyenleri. Twitter virüsü diye birşey yok. Millet ağız birliği yapmışcasına hesabından atılan dm, twit reklamları yüzünden sanıyorlar ki virüs bulaştı.

Kendi eliyle bu tür uygulamalara izin yetkisi veriyorlar. Sonra sanıyorlar ki virüs bulaşmış. 

Bende virüs diyorum Gönderen kişilere  sebebi şahıs bilişim ile içli dışlı değilse istediğin kadar uygulama izinleri yüzünden senin adına dm yada twit atılıyor de anlamıyor hangi uygulama uygulama ne nasıl yani gibi cevaplar geliyor haydee oturda anlat işin yoksa 

virüs virüs diyorum çıkıyorum işin icinden sonra hee diyor gidip internet Kafe'ye format attırıyor 

tabi yine çözüm bulamıyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

haha çok amatör ben 15-20 gün seo kastım 4-5 tane twitter takipci arttırma, twitter bedeva takipci gibi siteler aldım günde 1-2k twitter hesabı düşüyor api ile hallediyordum böyle uraşmıyorum da 50-60bin olmutu 1-2 haftada sonra apiyi kitlediler ama çok gereksiz uğraşı öyle dedğim gibi daha güzel 

"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek

Hocalar benim başıma daha farklı bir şey geldi.

Twitter'dan mail geldi adres (notifiy@twitter.com), bana bir arkadaşımın DM attığını söylüyor. Mesajda da arkadaş "Şarkı harikaymış." diyerek link vermiş, ancak mesaj kutumda mesaj gözükmüyordu.

Neyse linke bastım; şöyle bir adrese yönlendirdi twitter.party/_login bunu da listeye ekleyebilirsiniz.

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

verilen linkleri gizli modda açarsanız hiçbir problem olmaz aynı zamanda

Toplam Hit: 2476 Toplam Mesaj: 13
twitter fake