folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Twitter,Facebook,Youtube,Whatsapp Vs. Erişim Problemi

Twitter,Facebook,Youtube,Whatsapp Vs. Erişim Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DNA-X
    DNA-X's avatar
    Erkek

Ben normal Tüm sitelere giriyorum vpn falan Yok twitter Arada kastiriyor okadar

Hâla çömez.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Janitschar bunu yazdı

VPN'i de bitirdiler,şöYle güzel bir DNS numerosu yazında sörf yapak 

çekilecek çilemiz varmış

VPN bile çalışmıyorken DNS nasıl çalışsın ?

güneydoğuda patlamalar bekleniyor devlet bombaları patlatmaya önlemek yerine facebook twitter vpn ile ilgileniyo ne hallere geldik ya 

No way out
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Aylık 60 liraya ödediğim internetin 24 saatini kestiler hala düzelme yok 2 lira faturam az gelsin yok devlet güvenliğiymiş yok ülke için gerekliymiş falan sözleri etmeyin burada ilk size sonra servis sağlayıcılarına sapların birşeyleri artık 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Browsec indirdim şimdilik sıkıntı yok..

Kendine İyi Bak ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek
    absconder bunu yazdı
    VEXTA bunu yazdı
    blackmir bunu yazdı
    VEXTA bunu yazdı

tabi hocam sende haklısın hatta  vpn kullananları tek tek tespit edip  ağaç motoruylan keselim. 

sene olmuş 2017  hala böle modellerde war.

ulan senin ülken sikikse   baştakiler sikikse   sosyal medya napsın . 

yok mu ya şöle güzel bir emperyaliz ülke gelsin işgal etsin soktumun ülkesini bizde kurtalım sizde.

sen kesinlen interneti cidden bizi korumak için yaptıklarını sanıyosun yoksa kendi boklarını örtmek için mi ?

sene olmuş 2017 hala böle modellerde var işte.

ülkede senin  tabirinle "senin gibi sikikler" olduğu sürece millet napsın.

Bir şey biliyorsan konuş ibret alsınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar. diye bir söz vardır çok beğeniyorum ben.

Evet  haklısınız soktuğumun cahil  milletinden tiksiniyorum  bu orospu cocularını başımıza bela ettikleri için. Bunlar FETÖ yü bu hale getiren değilmiydi bunlar megri megri diye   çözüm diye ortalın amına koyan değilmiydi ?

bunları sanki yapan   akp hükümeti değil de başkasıymış gibi hala bu millet bu adamları yere göğe sığdıramıyor. midemi bulandırıyor  bu halkın bu cehaleti evet hocam iğreniyorum.

siz istiyosunuz herkes sizden olsun  herkes sizin bildinizi okusun sonrada buna demokrasi diyin. Bende sevmem HDP yi ama adamlara bu derece bu kadar gaz verip bu hale getirip sonra  neti kapatarak operansyonlar yapmalarına ses çıkarmayak demi ?

"yok mu ya şöle güzel bir emperyaliz ülke gelsin işgal etsin soktumun ülkesini bizde kurtalım sizde."  lafındaki    ironiyi anlayaman sığ beyinlere  zaten lafım yok. adamlar zaten özelleştirmeyle anasını sikti ortalın  kalkıp hala işgal edilcek yer warmış gibi taşşak oğlanına çevirdiler.

neyse sakinim duble yollarımız war bizim. 

Edit : hay amk  cevap verdim üyelerin yarısı  1 yıllık üye beni tanımıyor. diğer yarısı multiymiş. 

Baştakilerden bizde çok memnun değiliz. Onları övmüyoruz da, yaptıklarını bi andaval sürüsü yapmazdı fakat sizin o söyleminiz yanlış. Kendi adıma konuşayım görüşlerim onlarla tamami ile zıt. Bu kadar hassas konu da öyle bir yorum yapılmaz, ironi yapacaksanız da (!) işaretini kullanmaya çalışın. Belki kullansaydınız kendinizi daha iyi anlatabilirdiniz. Sığın kim olduğu belli aşağı yukarı...

Siz kendinizi anlatamadıktan sonra üyeler 10 yıllık olsa ne farkeder? 

çok güzl özetlemiş arkadaş.

Not: 15 yıllık üyeyim ne farkeder?

"Sevin O seni her an yaşattığı için ." "Üzül O nu bir an yaşayamadığın için."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

Senin yapacağın ironinin !!

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

birbirinize internet üzerinden bok atıyorsunuz bilmem farkındamısınız ? sansürü beğenen varsa çıksın gitsin tahribattan loguot olsun burası da yarı sosyal medya sayılır ki insanlar birşey paylaşıyor.

ne kafa kalmış ne başka birşey , cahillik akıyor her yerden bende gördükçe üzülüyorum.

idam edilirken işkence edilirken birbirlerini öldürürken sağcılarda solcularda kendisinin vatan kurtardığını sanıyordu , sizde aynı buna benziyorsunuz 

sidik yarıştırıyorsunuz da bi gram faydam olsun demiyorsunuz. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

İnternet The Strain dizisinin başlangıcındakinden daha kötü hale geldi amk. İndirme hızı 3-5 kb lara kadar düştü. İnternet sitelerinin çoğu açılmıyor bile.

Naptın sen diktatör? İndirme hızı 0.02mb/sn amk.

Neyse ki steam portlarına yavaşlatma uygulamamış. Oyunlarda sıkıntı yok.

1049 tarafından 05/Kas/16 05:31 tarihinde düzenlenmiştir

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı

Zenmate patatesleşti kaliteli beleş ya da sudan ucuz VPN var mı başka ?

şöyle kelimler kullanmayın :(

https://t.me/pump_upp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Biz Kuzey Koreden daha büyük oluruz,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 17606 Toplam Mesaj: 152
youtube facebook twitter youtube engel