folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder U. S. Polo İle Lacoste Arasında Sadece Marka Farkı Mı Var?

U. S. Polo İle Lacoste Arasında Sadece Marka Farkı Mı Var?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Polonun t-shirt leri markafoni de 15 tl idi bi aralar öyle söyleyeyim sana bende 2 gömlek aldım 55 tl ye 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Lc waiki'nin malları cidden yaramaz. Bir sene giy direk çöpe. Hemen rengi soluyor 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı
    hsyN bunu yazdı

çoğu üründe markaya para ödersin zaten, 200 liraya satılan tişörtün de 20 liraya satılan tişörtün de kumaş maliyeti aynı oluyo :)

edit: oluyo demiyim de olabiliyo diyim, kar oranları cidden dudak uçuklatıyo

Peki o zaman 20 liraya alınan t-shirt uygun yıkama kosullarında 1-2 ay kullanımdan sonra kuması salıyor , rengi akıyor , sararıp büzülüyor

200 liralık , aldıgın gün ki gibi sadece biraz solarak senelerce giyebiliyorsun

Kumas aynı ise , kullanma süreleri neden farklı ? 

Sadece meraktan sordum 200 liraya hayatımda t-shirt giymedim :D 

sorun yok, zaten o yüzden edit şeyini yazdım :) ben de çok bilgili değilim ama bi fabrikayı görme ve üretim maliyetlerini duyma fırsatım oldu. burda kumaş kalitesi, boya kalitesi, dikimdeki ustalık farkı yaratıyo diye biliyorum, üretimde küçük fiyat farkları büyük markalarda dünya para ettiği için farklı kalitelerde üretim yaptırıyolar. büyük markalar kendini kanıtlamış fabrikalarda veya kendi fabrikalarında üretim yaptırıyo. mehmetdiyebiri müridin yazdığı türk malıdır, türkiyede üretilmektedir, çöptür mesajı biraz türk üretimi mallar kalitesizdir algısı yaratmış ama dünya markaları buradaki ürünlerini türkiyede ürettiriyo. hatta karıştırmayın dediği polo ralph lauren'de beylikdüzünde üretiliyo :) 

test 1 2
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

200 liraya lcw den 10 .12 tane tshirt alirim. 

Cok para 200tl

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek

5 sene dayanabilecek bile olsa insan sıkılır ayni elbiseleri her yaz/kis giymeye. Ayrica moda da değişiyor tabi. Orta kalite ürünü tuketip yenisini almak daha mantikli. Cok kaliteli elbiseye gerek yok bence.Şık ve yeni olsun yeterlidir(Ayakkabı/saat türevleri hariç) ancak şık buldugun elbise Lacoste de varsa elbette alinir uzun ömrü de bonusu olur.  

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı

Anladığım kadarıyla Lacoste bayağa bir kaliteli ürünler üretiyor sadece marka farkı yok o zaman Ankara için uygun fiyata lacoste bulabileceğim bir yer önerir misiniz?

hocam uygun lacoste ilk defa duyuyorum :) ne yazıkki

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı

Anladığım kadarıyla Lacoste bayağa bir kaliteli ürünler üretiyor sadece marka farkı yok o zaman Ankara için uygun fiyata lacoste bulabileceğim bir yer önerir misiniz?

hocam uygun lacoste ilk defa duyuyorum :) ne yazıkki

Boyner'leri kovala hocam. Her zaman polo, lacoste,mavi, levis vs vs ünlü markaların ürünleri mağaza fiyatlarından çok çok ucuza oluyor. Ben genelde oradan vuruyorum. 80-100 civarlarına levis kotlar aldığımı bilirim. 

Avukat/Hukukçu
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ömür boyu giyiyorsun işte

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Ben sürekli polo alıyorum. Şu zamana kadar hiç bir sıkıntısını görmedim. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

Lacoste 100-200 lira değil hocam :D geçen lacoste tshirt e 350 lira dedi adam.

Uspa dandik diyenlerede bakma onuntshirtleri de 100-200 den başlar ama iyi indirim yapıyor uspa.. lacoste indirim yapmıyor.

Sonuçta ikiside marka. Lacoste de alacağın bir gömlek eşittir uspa 2 gömlek

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
Toplam Hit: 3630 Toplam Mesaj: 29
marka